Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další hyena utřela...
  • Krádež za bílého dne - přímo repete bolševického puče 1948, na který dnes bolševici vzpomínají a my si odplivneme!
  • Kdo je to ten "stát"?
    • "stát jsem já", říkal Ludvík XIV.... a Ludvík XVI. skončil pod gilotinou...
  • Zamítnutí je v pořádku. Takových zlatokopů se tu, po roce 89, vyrojily mraky.
  • Přejí vážené paní Kristině Colloredo-Mannsfeldové plný úspěch, tzn. naprosto úplné navrácení veškerého ukradeného majetku jejímu rodu tímto "státem", který se už stihl během krátké historie jmenovat: od r. 1918 ČSR, Protektorat Böhmen und Mähren, ČSR, ČSSR, ČSFR, Česko-Slovenská republika, teď v současné době je to ČESKO. Justici (= spravedlnosti) v tomto "státě" se okradení nedovolají, spáchané křivdy tento "stát" naprosto ignoruje!!!
    JEDNÍM SLOVEM: H A N E B N O S T ! ! !
    • ...no, a někomu ukradl i mozek a vlastní myšlení. To ovšem dělá až zločinné zřízení které se tu etablovalo po roce 89. Bezmozků tu stále přibívá, bohužel.
      • Máš naprostou pravdu s tím mozkem - bezmozkem, "indiáne", oceňuji tvoji sebekritiku. A ještě si zopakuj ZDŠ, než začneš psát svá "moudra" zde. Pravidla pravopisu českého jazyka tě poučí, že ve slově přibývá se po písmenu -b- píše ypsilon čili tvrdé y. NAZDAR!
        • Já si tu chybu lehce opravím (kdo se v životě nespletl, že?) ale tvůj mozek zůstane nadosmrti zdevastovaný tzv. demokracií po Česku a zdivočelým kapitalismem.
      • Milý Apači, panu "k" křivdíš. Pani Colloredo-Mansfeldová zámek Opočno nutně pořebuje, aby ho přece mohla vrátit rodu Trčů, jemuž byl zámek po roce 1634 zkonfiskován. Přece i paní Colloredo-Mansfeldová ctí že CO BYLO UKRADENO, MUSÍ BÝT VRÁCENO !
        Nebo že by to platilo jen pro někoho ?
        • Milý "brutopýre", jako pokus o ironii je to docela dobré, jenom to má tu vadu, že rod Trčků (uvádíš Trčů) vymřel již v 17. století!!! Takže Trčkové jsou dobře přes tři století už mimo hru (mimo mísu). NAZDAR!
  • Zarostlou zříceninu by jí stát jistě s radostí vrátil.
  • To by se mi taky líbilo, kdyby se mi stát staral o nemovitost 70 let, pak se zjevím odnikud a budu dělat velkou dámu!
    Pikle odstartoval "Orlík", který podvodem dostal podobné sídlo.
    Pikantní byla "akce" Chadimové, málem jsme přišli o Hrad i s Trenýrkama!
    • Vlastnictví znamená, že vlastník musí o svůj majetek především pečovat a udržovat ho pro budoucí pokolení, je tedy v podstatě jakýmsi jeho správcem. To vůbec nevylučuje, že s výjimkou malé obytné části je objekt přístupný veřejnosti, která tak může obdivovat architektonické a umělecké skvosty. I v zahraničí jsou takové případy (Hapton court v Londýně).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit