Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Důležité je, že "milá" Karolínka Peake je v Peače... *1*
  • Karolína má intelekt, který je na hony vzdálen primitivům, co zde svýma tlachama řeší svůj komplex zbytečnosti. Celé diskuze zde jsou o ničem. Kdo reaguje na zdejší články, je do počtu. Já reaguji na lidi do počtu. S*ru u toho smíchy.
  • Mohli by tam ještě zkusit dosadit Biomasu. Hé ?
  • TZV. koalice má odhlasováno to co odhlasovat chtěla a potřebovala a těď už jde o nic.
    LIDEM stejně vládu nepoloží kdo by jim dal skoro st tisíc měsíčně a to po dobu 18 měsíců + odstupné, to je přece balík pro který se vyplatí ohnout hřbet a nechat si i něco líbit
  • Myslím, že by vůbec neměl být žádný ústavní problém v tom, když by ještě současný president, jako nejvyšší velitel dočasně jmenoval do voleb řádných a nebo předčasných to už je jedno....generála ze štábu na post ministra, aby se toho vojensky a velitelsky zhostil s určitě větší kompetencí a daleko lépe než "ta paní.." Ideální satisfakcí by bylo jmenování právě odvolaných dlouholetých a zkušených ,vojenských odborníků s velkou omluvou za jejich potupné a vojensky i důstojnicky nečestné odvolání .
  • Tak konečně jedna pozitivní zpráva před Vánocemi. Nebo nám už s předstihem vůči celému světu začíná ten slibovaný konec světa. Zachraňte premiéra kdo můžete ať už se s námi dlouho netrápí.
  • Jako voják ZVS dvouleté navrhuji na ministra obrany generála Picka nebo generála Pavla.Případně někoho,kdo je odborník.Tato slípka by přivedla poslední zbytky naší nikdy nebojující armády do totálního rozvratu.
  • No a další ZLODĚJI, tentokrát z ČSSD se těší na koryta.
    Pochopte, že volit stávající i minulé strany, k ničmu lepšímu NEVEDE !!!
    Volit jen lidi co znáte a ne podle keců před volbami !!!
    *2*
  • Co já bych s ní dělal za prasárny, tomu by ani manželka nevěřila.
    • Me by se z ni asi zvedl kufr,tak by byla K U N D A P O B L I T A.
      Je mi z ni zle,jak to stvoreni vidim i zde na fotce. *12*
      • ... jestli ti je z ní zle, jak je mě zle z tebe, bliješ již celý den, kokokokote :))))
        • Antiparoubku,nejen,ze jsi debilni,ale jeste uchylnej.
          Napis nam,proc te hned po vytazeni z P R D E L E (sotva si vylezl z K U N D Y!!!) nedali sezrat prasatum,popripade nezpracovali v kafilerce? *12*
          • ... jsi nula, děkuj nebesům, že na tebe reagují kapacity jako já :))))
            • Tak jeste napis,v cem ses tady kdy predvedl jako kapacita.
              V D E B I L I T E?
              *8* *7* *6*
              Jak se takove stvoreni,jako jsi ty vubec vyskytlo?
        • Z tebe je mi na blití celou tu dobu, co tě čtu u každé diskuse, hulváte!
          • ... děkuji za pozornost, balíku, já bych tebe nikdy nečetl :))))
        • čučuču ču r á k u !!!! *2*
  • Je ostudou co se v naší vládě ještě může stát !!! Ale odvolání pí.Peake schvaluji,neboť její jediný předpoklad pro vedení min.obrany je to co má v rozkroku a to ji ve vládě drží !!!
    • ... myslím si, že máš nejmenšího na internetu, když píšeš o rozkroku, impotente :))))
      • Cože ty jsi impotent a ještě ho máš malýho a hodně smradlavého? Tak dovol, abych se Ti s chutí zasmál. *1* *1* *1*
        • ... slabota, trdýlko, přidej :))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit