Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím čím vším se Babiš provinil, to je věcí vyšetřovacích orgánů a rozhodnutí soudu. Všichni jeho obhájci co tady rozlévají žluč mu tím naopak škodí a dokazují, že je to bezcharakterní individuum. Každý slušný člověk ctící morálku, právo, čest by odstoupil z funkce do doby, než bude o jeho vině či nevině rozhodnuto. Ale co bychom chtěli v tom českém hnojníku, kde stále platí, že morálka, čest, slušnost jsou "buržoasní přežitky". Nečekejme potom, že nás svět bude brát vážně. Naše země zapadla do většího morálního hnoje než byla za komunismu. A svou "morálkou" jsme se o to víc přiblížili východním stepím. 

    • gaheris

      A co nám jště budeš vyprávět za hovadiny? Když už jsi takový sedmitečnýhowado!

    • KIMCID

      Ty nejsi slušný člověk tak se mezi ně neřaď.Na rozdávání morálky nemáš.

      A o stepi jak už víme nevíš nic.Kdo tam žije a hlavně kde je.A jakou mají morálku.

      Pleteš si pár jedinců z Ruských Evropských měst s obyčejným lidem.

  • KIMCID

    Jaroslav Štefec - bývalý vysoký úředník ministerstva obrany k objednání trestního stíhání: Přečetl jsem si všechny ty rozhořčené projevy poslanců kolem vyjádření premiéra Andreje Babiše o tom, že v ČR si lze objednat trestní stíhání. Za všechny, kteří se kvůli tomu rozčilovali, umravním aspoň tři diskutující, jejichž proslovům se ostatní vystoupení více či méně přibližovala. Paní Valachová, pane Kalousku, pane Chvojko, konstatuji, že vaše demagogické řečičky, kterými se tuto skutečnost snažíte popírat, jsou skutečně jen a pouze bezcenné plácání bez smyslu a obsahu. Abych byl konkrétní. Paní Valachová, Vy tvrdíte, že ani policie, ani státní zástupci, ani soudy nezneužívají trestní právo v politickém boji, mezi politickými stranami, k oslabení politických soupeřů nebo uvnitř politických stran. Lžete. Abych jmenoval alespoň ty nejznámější případy: - uvěznění poslance Sládka, které zajistilo druhé zvolení Václava Havla do funkce prezidenta ČR, - kauza "Rath", jejímž cílem bylo odstranit interní opozici v ČSSD a zajistit hegemonii Sobotkovy party, - nejprve vykonstruovaná kauza "korunové dluhopisy", která tiše vyšuměla poté, co se začala obracet proti Kalouskovi, následovaná opět čistě vykonstruovanou kauzou "Čapí hnízdo", jejichž jediným cílem byla a je diskreditace předsedy ANO Babiše a zabránění vyšetřování stamiliardových krádežístátních prostředků.Ve všech uvedených případech se jedná o krystalicky čisté případy politického zneužití trestního práva, jejichž cílem bylo a je odstranit nebo diskreditovat politické protivníky.Pane Kalousku, vy jako obvykle pouze demagogicky útočíte na ministra vnitra, který podobné věci zpravidla nemá vůbec šanci ovlivnit a dějí se v úrovních, které jsou hluboce pod jeho rozlišovací schopností. Pravda, bylo několik výjimek: - ministr Gross jako MV osobně zasáhl do případu vyšetřování Mrázkova případu, když zjistil, že se vyšetřovatelé přiblížili k rozkrytí jeho propojení se špičkami ČSSD, - kauza katarského prince a role ministra Němce, který v rozporu se zákony ČR rozhodl o vydání prince Hámida Sáního do Kataru, přestože se v naší zemi dopustil několikanásobného zločinu pedofilie a pohlavního zneužití, - trestný čin obecného ohrožení v kauze vydávání – nevydávání oligarchy Torubanova do RF, na jehož spáchání se vedle vás, jako nejaktivnějšího protagonisty a ministra financí (KDU-ČSL), podíleli ještě ministři vnitra (Jan Kubice), dopravy (Zbyněk Stanjura, ODS), zahraničí (Karel  Schwarzenberg, TOP 09) a spravedlnosti (Pavel Blažek, ODS). Vy osobně jste dal v rozporu se zákony ČR a normálním lidským rozumem příkaz  zablokovat pojíždějící letadlo ruských aerolinií cisternou s leteckým palivem a ohrozil tak životy stovek lidí, nejen cestujících v letadle. A to pominu fakt, že kvůli zkorumpovanému defraudantovi, po němž dnes pes neštěkne, málem došlo k přestřelce mezi českými policisty a policisty doprovázejím i vězně.Pane Chvojko, vaše vystoupení je už opravdu jen balík demagogických keců, které jsou naprosto mimo jakoukoliv logiku. Vaší mizernou češtinou jste prohlásil, že jako právník, jako poslanec, jako bývalý ministr pro legislativu jste šokován slovy premiéra, že žijeme v zemi, kde se může objednat trestní stíhání. A dodal jste, že byste v takovém státě žít nechtěl, doslova: „v tom žít nemůžu a věřím, že to snad bylo řečeno jenom v nějakém rozrušení, protože tohleto prostě není možné. Určitě je právem každýho podezřelého bránit se jak může směskou různých pravd, polopravd, lží, pololží. Ale pokud to řekne premiér této země, tak je to samozřejmě pro tuto společnost ničivé a devastující.

    • KIMCID
      “ Ano, že nežijeme v právním státě může pro  společnost skutečně být ničivé a devastující poznání. Zejména pokud začnou požadovat změnu tohoto stavu. Podobně jako Poláci. Pro vás uvedu jen dva případy objednaného trestního stíhání (z minimálně dalších deseti, ale tyhle znám podrobně, mohu je okamžitě doložit, a znám oba hlavní protagonisty), a až to dočtete, můžete si jít balit kufry. Kam se budete stěhovat, nechám na vás: - kauza pistole ve vozidle vysokého úředníka ministra obrany; tím úředníkem jsem byl já, a tu pistoli mi do vozidla podstrčila hlídka policie ČR na „objednávku“ člověka z vojenského zpravodajství, jehož šéfovi jsem v rámci prověrky podezřelých zakázek MO začal šlapat na prsty. Naštěstí nebyla dotažena do konce díky tomu, že jsem měl zbrojní pas, takže i kdyby mě obvinili, jednalo by se maximálně o přestupek. Byl však už připraven (podepsán údajně JEŠTĚ PŘED TÍM, NEŽ JSEM BYL POLICISTY ZASTAVEN) příkaz k mému vzetí do vazby za trestný čin nedovoleného ozbrojování. kauza „pohlavního zneužití“ o jeden den nezletilé dcery přítelkyně hlavního svědka proti ministryni Parkanové v kauze CASA, bývalého pilota a vysokého důstojníka AČR Karla Daňhela. Nelegální odposlechy (stejně jako u mě), vykonstruované obvinění, které mu prakticky zničilo život, věznění, vláčení po soudech … Dnes je očištěn, byl plně zbaven všech obvinění, a soudí se se státem o mnohamiliónové odškodnění. Mohl jsem klidně dopadnout stejně.Takže abych to shrnul. Můj vztah k ministru Babišovi je ambivalentní. Nevím v reálu, co si o něm mám myslet, ale vím že měl pravdu minimálně ve dvou případech – v kauze korunových dluhopisů, a pak v tom, že v ČR je naprosto běžně zneužíván právní systém. Domnívám se proto, že má pravdu i v případě třetím, kterým je „kauza Čapí hnízdo“ a to, co předvedl sbor poslanců při projednávání věci umožnění jeho vyšetřování PČR (ne „vydání“, jak tomu novináři i sami poslanci idiotsky říkají) v této kauze, je pod veškerou úroveň. Tento „skvělý“ důkaz žumpózního stavu české politické scény budiž nám, občanům ČR, důrazným varováním, co všechno můžeme v blízké budoucnosti díky přítomnosti „starých“ matadorů a nezkušených „mlíčňáků“ v jejich vleku ještě očekávat.
  • gaheris

    Opozice ve spolupráci s revanšistickým nacistickým uskupením sudetoněmeckého landsmanšaftu usiluje o zrušení Benešových dekretů ! Rádi by nastolili čtvrtou říši, Adolf se musí v pekle tetelit radostí ! Ti vlastizrádci zasluhují smyčku kolem krku !

  • A zase jen gesta, žádná tvůrčí práce. Chtěl bych vidět, jak by se opozice tvářila, kdyby byla placená za ty své výkony!!!   Máte schvalovat zákony a  před prázdninama zase nic. Jen provokujte a až budou předčasné voby , tak se vás polovina nedostane ani do kraj. zast.

  • Už prezident Zeman při vstupu Babiše do politiky varoval, že je to člověk, který neplní své sliby a dodal, že politik nemá krást, nesmí podvádět a musí dodržovat dohody a Babiš dohodu při smlouvě s Unipetrolem nedodržel a dodal : "nehledě na další podezření, která se jistě časem prošetří! . Ještě to některým nestačí? 😍

    • gaheris

      Jinak jsi zdravej na duchu?

  • dzixy
    Opozici se nemusí podařit dostat hlasování o nedůvěře vládě ani na program schůze. A domnívám se, že i kdyby, prázdných keců od opozice jsme již slyšeli dost. Nakonec jistě známe lidové řčení mluvící o chcípající kobyle a posledních kopech. Podobně mi připadá i chování některých pidistran, které cítí svůj konec a tak kolem sebe šíří rozruch namísto toho, aby měli strach ze ztráty koryt a zpytovali svědomí i příčiny blížící se pro ně pohromy. Takže výsledek bude zajisté nulový. Zdá se, že jej neocení ani jejich skalní fandové, protože komu se líbí prohry???
  • TheGGG

    želé Fiala zase dělá bububu, vědí že nemají šanci uspět a přesto budou pořád házet vládě klacky pod nohy... že 2/3 lidí nedosahují na průměrnou mzdu, máme tady postižené děti na které nejsou peníze a zanedbává se péče o staré a nemohoucí, to nikoho nezajímá.... hlavně že havlisti dělaj bordel a komedoši si mohou vyřvávat na náměstí...

    • Máte pravdu,  nejsou tady peníze na postižené děti, zanedbává se péče o staré a nemohoucí, nejsou peníze na sociální služby, ale na dotace pro premiéra je vždy peněz dost. Zvláštní doba.

      • KIMCID

        Zajímavé že přehlížíe vyhozené peníze na armádu,poslaných 100 milionu do Makedonie.....

  • KIMCID

    Je hezké vědět kde tyhle šašky 23.6.najdete.

    •  Tak tam přijď, abych to jelito jako jsi ty poznal ! Vem sebou Bureše!

      • KIMCID

        Doufám že vám vyjde počasí.Na akce s nula výsledkem nechodím.Navíc to ten den budu mít 400 km daleko na své zahradě.

    • Hmmm, to zase bude davová ma.turbace frustrovaných jedinců, kteří mají narušené své egíčko. 

      Ale co, přejme jim to. Někdo chodí zase na fotbal. 

      • Mimochodem, milá redakce - ma(s)turbace skutečně není sprosté (nevhodné)  slovo. Je to odbornější výraz pro sebeukájení. 
        Taková prudérnost a u jiných nevadí výzvy k vraždám, hrubé napadání a urážky? 
  • Cozpak s Buresem , nebo jak se to vubec jmenuje doopravdy problem neni. Ten je citelny od svych prvnich krucku v PZO , podpis konfidenta , manzestrakova sranda , jeho prekabateni a zacatek ekonomicke kriminality. Neco uz pred nim zacal jeho ocko , take v PZO a take stihany . A take bohuzel neodsouzeny. 

    K tomu potom ty standarty , Svycarsky azyl pro rodinku , bezna praxe ruskych oligarchu , Prace psychiatra na pribuzenstvu , vic ruskeho to snad byt ani nemuze. Kouzla s obcanstvym pro rodinku a zainteresovane, Kypr , Malta a uz to Svycarsko. Tady nemuze opravdu nic prekvapit . Potom preklopeni z kriminality ekonomicke do statni spravy  s pomoci v ruzne dobe mocnych nemocnych. Pecina napr , ex ministr vnitra , velky kamarad Burese . Kde ze je dnes ?? Po roztlaceni uz to jelo a jede vicemene samo. Podpora luzy k tomu , neco na zpusob stockolmskeho synromu. 

    To vsechno je vic nez jasne az nudne. A ted ta druha stranka veci. Bures pujde pryc , to pujde , uz jedno jak. A koho tam za nej ????!!!!! To je ten problem . V nicem jinem tady problem neni a jeste dlouhou dobu nebude. 

    • KIMCID

      No nenaděláš nic.

  • Vyvolání hlasování o důvěře vládě je povinnost opozičních stran bez ohledu na výsledek. Bylo by přece neúnosné, aby mlčela k exesům  celoevropsky uznaného zloděje a podvodníka a na Slovensku dokonce soudně uznaného udavače komoušské ŠtB. Je hanbou každého státu, kde se podobné, zločinné prase dostane k moci. Spíš bych to tipnul někam do Asie. Už měl dávno viset a doufám, že iniciativu převezmou tajné služby a ostatní bezpečnostní složky sloužící ochraně státu a  Ústavy.
    • KIMCID

      Nabádání k vraždě?Asi by se o tebe měla zajímat Pčr a psychiatr.

      • Ty jsi taky blbej, jak daleko vidíš, ty nabádači. Doma z tebe asi musej mít radost, ho vado. Prase nemůžeš zavraždit, leda porazit nebo  utratit.

        • KIMCID

          Nadále platí co píšu.Slušně diskutovat neumíš, urážíš lidi a nabádáš k násilí. Ty budeš opravdu velice jednoduchý člověk.

          • Proč se pane KIMCIDE vůbec bavíte s tou intelektuální amébou? Škoda písmen.
             I když někdy jeho hrubé hulvátství někoho vyprovokuje. 
          • jo jsem, vševěde. a díky za názor. a je hezké, když mě bolševik poučuje o diskusi, když za svobodný názor zavíral lidi do kriminálů. jinak tě moje jednoduchost nemusí trápit .A jedinný kdo by tady nejraději každého kriminalizoval jsi ty, ačkoli na ta obvinění mentálně nemáš a jsi absolutně vedle.přesně jako každej , prašivej komouš.
            • KIMCID

              Těžko bolševik já je zažil jako ditě, ale ty máš ještě mokrou rudou knížku když to tak znáš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit