Přejít na výpis diskuzí

Opozici se nepodařilo vyslovit vládě nedůvěru ani na čtvrtý pokus

19.7.2012 8:22
32 příspěvků

Koaliční vláda Petra Nečase (ODS) dnes podle očekávání odolala ve sněmovně i čtvrtému pokusu opozice o vyslovení nedůvěry. Opozice vyvolala mimořádnou schůzi kvůli možnému ovlivňování vyšetřování kauzy nákupu vojenských letadel CASA; kritizovala ale také rozpočtovou politiku kabinetu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zatím zde dvaadvacet roků vládnoucí lumpové dělají vše proto,aby národ vymlátil kněze všech církví a všechny straníky stran,které se po komunistech prolhali k moci a tuto zemi zbídačovali.Nenávist společnosti,proti politickým lumpům i církevním oblbovatelům prudce stoupá.
  • Tak nevím.Buď neumím číst, nebo si protiřečíte.Zkuste to pro méně chápavé ještě jednou a srozumitelněji. Díky. *4*
 • Pro ZET.Bez zprovoznění dostatečného množství katovských mučíren a jejich osazení těmi nejkrutějšími katy,se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.
 • Sobotka,bez předem zajištěné podpory ,hraje pouze komedii s národem.Pokud by pak vládlo stádo lumpů z ČSSD,tak by to byla stejná,nebo ještě větší pohroma,než je ta banda lumpů,která vládne dnes.Podporou lumpácké strany ČSSD si národ koleduje nadále o státní bankrot.To,co zde dvaadvacet roků vládlo pouze zbídačovalo tuto zemi.Proto členy těchto stran nahnat makat do pracovních táborů,nebo odporazit na katovských mučírnách.Řešením není to ,že se zde dvaadvacet roků vládnoucí lumpové budou ,do nekonečna,u koryt střídat.
  • Neříkám, že levice je svatá. Ale prvních 8let zde vládla pravicová vláda, pod vedením nynějšího presidenta Václava Klause. Který byl nejdříve ministr financí a premiér a je zakladatelem zlodějské ODS. On je jeden s těch zpodějů, kteří si udělali takové zákony, aby mohli rozkrádat tuto zemi. A to samé dělala Topolánkova vláda, ve které také figurovali Kalousek, Nečas, Parkanová, kteří jsou ve vysoké politice a kradou dál. Co já vím, tak tu levice celích 22let nevládla. Po revoluci tato země neměla ani korunu dluhu, ba naopak. Do tohoto průseru nás dostala pravice a zloději o kterých jsem tu psal. Ti by měli jít do Ruských gulagů na doživotí.
 • Zde je nutno si zodpovědět otázku: Komu patří tato zem? 10 milionům občanů, kteří z drtivé většiny tuto vládu nechtějí nebo skupině desperátů, kteří drancují (zatím beztrestně), co se dá? Je již jisté, že po dobrém sami nepůjdou.... *16*
  • no tebe určitě ne ty švejku-----dej si 10 piv a lehni *12*
 • Čtu zde, že se některé strany snaží uvést vše do pořádku. Kdo ten nepořádek asi udělal?
  Všichni to ví, anebo alespoň tuší. Zatím se toho moc neděje, jen takové kapky v moři.
  Asi jen čas nám ukáže, že hlavně škodí Nečas.
  U vesel jsou nyní lidé, kteří v životě nepracovali a štítí se práce jako čert kříže, opovrhují těmi, kteří jim vlastně zabezpečují "dolce vita".
  Jako příklad poslouží paní Píková- mladá žena, namísto aby užila své vědomosti v oboru, ve kterém by dosahovalal jistě úctyhodných výkonů, posedává nám v parlamentu, vede mnohdy plané řeči, které jí nakukají poradci. Očekávám, že si v nejbližší době pořídí alespoň dvě tiskové mluvčí (nebo dva tiskové lháře-to závisí na orientaci) s platem, řekněme 100 litrů měsíčně a to za státní peníze.Zatím se jí poměrně zdařile předstírat, že tvrdě pracuje. Milá paní, slovo je sice silná zbraň, ale nesmí se jimi plýtvat, země potřebuje především šikovné ruce, inteligentní vládu a zákonodárce.
  • Tak to sedí! 100% souhlas.
   • dodatek- pro Jardu.
 • Kdyby lidé vyšli do ulic jako v roce 1989, nezmohla by tahle prohnilá vládnoucí svoloč vůbec nic --- jenomže lidé jsou líní a raději si nechají kálet na hlavu a jen bědují a bědují --- takže, ať za svou voličsko-ovčí tupost trpí dál, dobře jim tak.
  • No tankrát měli lidé jistotu, že je nikdo z práce nevyhodí. Naopak se pořádaly tzv. okupační stávky. Bylo to vlestně nové znárodnění. To by dnes bylo potřeba jako sůl, ale lidé se bojí o svou existenci nevidí nikde zastání. Nejlépe zabezpečená skupina jsou cikáni. Těm nic neschází!
 • Tato vláda, si sice svou pozici udržela, ale pouze v parlamentu. Pokud by záleželo na občanech,už by byli dávno pryč a byli by předčasné volby. Tato vláda, dělá akorát ostudu a dělá z lidí blbce. Když se občas podívám na jednání sněmovny, tak mi to připadá,jako v cirkuse. Je to banda gaunerů, kteří si dělají co chtějí a zákony v této zemy tomu odpovídají.Pokud tato vláda co nejdřív napadne, musíme to vzít do vlastních rukou a jít k volbám všichni, buď k těm co budou na podzim, tak za dva roky, pokud nebudou předčasné volby.
 • Petr je hňup.
  • Ty bohužel tomu dle tebe hňupovi svými znalostmi a pamětí nesaháš ani ke kotníkům.
   • klidek Peto *3*
 • A co z vládou kdo nikdo nectí a každý ví, že každá její činnost směřuje k osobnímu obohacování jejích členů a jejich kamarádů. Její kriminální činnost nejde zastavit. Pokud tam budou dokonce volebního období tak mi není jasné co budeme jíst o lékařské péči nemluvě. A o ni se budou smát
  • dej si 10 piv a lehni--žebráku---neumíš nic jenom si stěžovat
 • Pitomci, táhněte do ulic, Nova nemáme co vysílat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit