Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S.Nemecek potrebuje dostat palici po hlave.Uz ted maji nemocni potize dostat leky za dostupnou cenu a on chytrolin chce zvysit ceny ,protoze odpadne vstupne do apotheky.
    On sam by mel byt tak nemocny ,aby pro nej nebyl zadny LEK.Chce nechat vymrit bez
    pomoci nemocne?Vzdyt mnoho lidi si nemuze dovolit koupit ani aspirin.Nemecek zblbnul
    a on je schopen nechat i baby korenarky/ty by se ted sesly vsem chudym/ platit dane za sber bylinek v prirode.Na Homolce mizely miliony ,proti tomu zlodeji si netroufne nic podniknout,ale obycejne obcany bere u HUBY.Dulezite je,ze solidarni pomoc do zahranici zachranuje jeho profil a ze pred nosem se poradaji sbirky na nemocne a postizene.Je smesne psat ,ze zdravotnictvi je zdarma-to je tak drahe,ze se z nej stal LUXUS.Taci lidumilove si zaslouzi jen
    jedno-co nejdrive skoncit v drevenem penalu.
  • Tímto vlezdoprdelizmem se ministr projevil jako největší grázl. Udělal voličům ČSSD sobotkovskou službu. Podrazil voliče, pošlapal sliby co oranžoví dali lidem. Od začátku vlády
    neudělala přes sliby pro důchodce - NIC. Ale na druhé straěně připustila rychlejší zdražování
    všeho. Voliči vzpamatujte se, vždyť tato nekompetentní vláda prospívá jen a jen zlodějům a bohatým. Vůbec kašle na normální občany.
    • A proč by měla něco dělat pro " lidi " ??? Nejlépe udělá když pro ně nebude dělat ,pokud možno nic a nebude jim házet klacky pod nohy aby se o sebe mohli starat sami.
  • Vzpomenu jednu lékarnici o které se mluvilo že to je určitě doktorka , vynikala mezi svými kolegyněmi svými znalostmi o lécích a jejích vhodnostech a učincích určitého věku ale bohužel nebyla tam dlouho .
  • Ano, lékárny přijdou o bakšiš, který jim nemocní platili.A proč tento bakšiš mají nést na triku zdravotní pojišťovny? Prodavači v lékárnách mají i tak velké platy, tak proč by jim měl někdo přispívat? Říkám prodavači, protože v lékárně málokde dokážou poradit i se sirupem na kašel pro děcko. Stalo se to, že jsem potřebovala sirup na kašel pro děcko 2,5 roku a prodavačka ze sebe vychrlila asi 10 druhů a prý, vyberte si. Když jsem chtěla vědět, který je nejlepší, aby mi poradila, tak mi řekla podruhé, už jsem Vám řekla co máme, tak si vyberte. Takže takovou prodavačku léků by zvládla i důchodkyně z montovny. Nepotřebovala by ani přivýdělek 30 000,-- Kč, jako berou stávající prodavačky.
    • Mně se taky stává že prodavačka v lékárně nedovede poradít ani se neobtěžuje vybrát z regálu lék a položít na pult, jen zrakem hledí na léky v regálu a odhlásí co mají k dispozici. Nebo jsem žádala něco proti kašli pro 2leté dítě a ona přede mnou položila několik těch léku mezi nímíž i lék nevhodný do 3let! To jsem si přečetla sama na krabičce a upozornila jsem jí na to , ona na to že si toho ani nevšimla. Nebo se stává že příjdu pro konkrétní lék , prodavačka v lékarně vám řekne že nemají ale já jí upozorním že mají, je totiž vidět do regálu na něj přes pult. Ono je to všechno tím že lékárny jsou nevyužité zákazníky a tak pokud příjde zákazník tak ho berou jako omyl který k ním zabloudil a snaží se ho rychle zbavit aby nerušil jejích klid.
  • V obavě o existenci 2500 lékáren v Česku navrhuju, aby každý kdo vleze do lékárny (pokud se tomu ještě dá tak říkat, když tam je víc čehokoliv než léků) zaplatil tzv. vlezné. Když vlezete do taxíku, taky vám naskočí 40 korun ještě než řeknete kam chcete. Co tam má kdo courat a ptát se zadarmo a pak jít třeba ke konkurenci? A že se ti žrouti léků nacourají, aby našli své tabletky někde o korunu levněji! Díky tomu než projdou 5 - 6 lékáren v ulici je buď potíže přejdou, anebo oni sami "pojdou".
    • To dřív pojdou lékarnice kterým se každý obloukem vyhne .Aspon se pak mohou v klidu vyspát za plentou .
    • Lékarnice by si ani neškrtli a kdekoli by vešly tak by taky povinně zaplatily vlezné a zažádát si o řemeslníka tak už za tu žádost by zaplatili vlezné , nemají se co radit s řemeslníkem zadarmo ! At si pak nohy třeba uběhají za někým levnějším , zatím vyplaví sousedy nebo nebudou mít vůbec vodu, topení aj. prostě si ani rohlík nekoupí bez vlezného , k lékaři chodít nemusí , umí si "odborně" poradít sami.
    • Já bych na to šel jinak . Skutečné zdravotní pojištění a nebo každý za své. Došlo vám proč v těch lékárnách prodávají i doplńkové zboží ???
  • Opravuji. Dialog ... *2*
    • Neopravuji : S kým jako?
      • S tebou určitě ne - gumo, teda GEMO !
  • Na co se tedy platí zdravotní? Na léčení nacistů a jiných netáhel? Ku.va co to je?
    • Přidejte . Ještě začněte pištět o tom jak máte podle ústavy PRÁVO na bezplatnou lékařskou péči a uválím se smíchy. Udělejte mi tu radost , prosím , prosím .
      • Ano, já ne, netáhla, fetky a nacisti ovšem ano. Zřejmě se mezi ně také řadíte!
        • A jaký je mezi tebou a jmenovanými zásadní rozdíl ? Nefandi si už tak ! *2*
  • Prodaná nevěsta & Prodaná země ( stejná melodie, jiný obsah). 1) Proč bychom my nehrabali, když nám vláda souhlas dá, souhlas dá. 2) Znám apatyku, ta má dukáty, má dukáty. A snad radu a snad radu za dukáty dá ti.
    • Až budete chtít léky jděte si do konzumu .
      • Správně, zrušít lékarny . Co se týče těch jejích rad tak by měli zodpovědně znát alespoň minimalně charakteristiku o lécích které prodávají .Jsou na to kvalifikovaní v opačném případě muže léky prodávát kdokoli třeba i instaláter nebo soustružnice .
  • Pro zastánce vrahů, zlodějů a podvodníků: bobo, jiřik a spol. Přečtěte si příspěvky svých "kamarádů" a potom kažte o slušnosti Vy paka vylízaný!
    • Moc tady nerozumuj, raději už sklapni zobec ...
      • Totéž co pro ty hulváty nad vámi.
        • Slyšel jsi někdy tu lidovou moudrost: na hrubý pytel hrubá záplata ? Tak se to douč a hlavně tu nevyskakuj, nemáš k tomu duševní potenciál.
          • Opakuji, že my dva si netykáme? Už ani to neste sto pochopit? Přeci nejste stejný hulvát jako já pane dokonalý?
            • Komu že tu kradu nicky, ty trottle ? A jak si mohu naklikávat - a hned 3x - podívej se na aktuální "hodnocení", ty počtáři. Ty jsi opravdu v těch poštech chabý, co máš za vzdělání, pochlub se. No, jsi slabší nejen v počtech, bohužel ... *7*
            • Já dělám jen to co děláte vy, nikdy jinak. Já kliknu 2, vy rovnou tři a pro sebe navíc plusy. Nezájem, že zrovna Vy ne! Ale vaše páchnoucí stoka ano! A ještě kradete nicky.
            • GEMA, a ty už máš určitě po ní ! Nebo ti dnes dali vycházky bez medikace, vypadá to tak !!!
            • Ještě teď za levno!
            • Pro GEMA: naklikejte mi hodnocení "nelíbí" raději víc než jen 2x (do zásoby), to si určitě pomůžete, kašpárku !
            • Je 13:00 bude vizita, pilulku a spát "pane architekte"
            • Hulvátství určitě nespočívá v tykání, pane neskutečně dokonalý ! A jak už jsem vícekrát uvedl, určitým individuím z á s a d n ě tykám !!! (i když jsem jim zpočátku dlouho tykal). Co na tom nechápete ?*2*
    • Pro GEMA: proč se o mě zase otíráš a provokuješ, ty si asi nedáš pokoj, protože se nudíš, co, ty duševní mrzáčku ! Už sis dneska vzal prášky na hlavu ? Tenhle "chytrý" Gema dokonce zná moje "kamarády" - ach ty jeden rozežraný a arogantní bezmozku ! Tady už asi nepomůže ani svěcená voda. Kamarády si vybírám sám, ale ty mezi ně určitě nepatříš, protože z takovými nepoučitelnými blbečky jako ty, zásadně nekamarádím. *2*
      • Děkuji, že jste nám tu slušnost opět ukázali. A znovu po sté, my jsme si nepotykali. Tady nejste na sjezdu NSDAP.
        • Proč my ? Já zde píšu výhradně za sebe, chápeš to !? No, to nic. Ale znovu jako už včera, tě GEMA ujišťuji, že primitivním a arogantním blbečkům z á s a d n ě tykám ! Nejen na sjezdu ... *2*
    • Jestli se tady někdo zastává zlodějů a vrahů pak musíte v první řadě ukázat na Pepína .
  • prašť jak uhoď

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit