Přejít na výpis diskuzí

Opravy výtluků letos vyšly opět na zimu, stěžují si stavaři

3.12.2013 17:53
3 příspěvky

Opravy výtluků na silnicích se i letos provádějí nejčastěji na podzim, kdy už teplotní podmínky nejsou pro pokládku asfaltu vhodné. Na vině je Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD), které nedokázalo zakázky na opravy silnic vypsat včas, uvedlo dnes v tiskové zprávě Sdružení pro výstavbu silnic Praha. Podle...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Řešení na opravy výtluků je používat kvalitní studenou asfaltovou směs.
  Zvyk je dělat opravy co nejdráš a s co nejvíce zaměstnanými státními zaměstnanci SUS.
  Přitom stačí přijet k výtluku zasypat díru modifikovanou studenou asfaltovou směsí zavibrovat, nebo přejet válečkem a odjet. Výsledek je oprava levnější o 50 % a trvanlivost minimálně 5 let.
  NA ČEM ZÁLEŽÍ - na výběru doopravdy kvalitní směsi.
  VÝHODA - dá se aplikovat celý rok i v zimě do - 20 stupňů.
 • co to má společného se silnicema? Běž agitovat jinam... *10*
 • Jestli zvítězí na Ukrajině svoboda a demokracie, budou se Rusáci mstít rozvracením ukrajinské ekonomiky a zemi budou chtít přivést do chaosu a bídy. Proto je na nás, aby jsme našim novým přátelům podali pomocnou ruku, nejen morální podporu, ale masivní materiální pomoc, aby se hned po revoluci země nedostala do katastrofálního stavu. Jako člen Evropské unie je to stejně naše povinnost. Bude to pro nás citelná zátěž, ale obětujeme se rádi, protože v naší zemi je vysoká míra svobody demokracie a návrat komunismu si nikdo nepřeje. Na Ukrajině zavládne blahobyt a prosperita. A hlavně svoboda.
  ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit