testovaci text

Diskuse pro Článek

Orbán jde proti Unii kvůli migračním kvótám. Odmítá 'míchání kultur'

8. 9. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Maďarsko nebude měnit svoji migrační politiku. Premiér Viktor Orbán tak reagoval na středeční rozhodnutí Evropského soudního dvora, které zamítlo žalobu Maďarska a Slovenska kvůli uprchlickým kvótám. ...

zpět na Článek

komentářů v diskuzi: 35

napsat komentář

No ... (inkognito)

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

Našich médií, včetně nebo zejména těch veřejnoprávních se chce zvracet…

www.lostak.info/ruskostavi.htm

a tohle nám také neukáží

www.youtube.com/watch...E94Om8
10.9.2017
vlákno reagovat

spolek přátel migrace (inkognito)

4 souhlasí, 7 nesouhlasí

náš spolek přátel migrantů se rozhodl založit novou stranu s jediným programem, PŘIJMOUT CO NEJVÍCE MIGRANTŮ. V příštích volbách chceme kandidovat do parlamentu a věříme že se najde dostatek lidí kteří nás podpoří. Prosadíme zákon aby každému člověku v tomto státě byl přidělen jeden imigrant. Jsme přesvědčeni že nás to všechny obohatí.
9.9.2017
vlákno reagovat

Konecne se stane (inkognito)

7 souhlasí, 3 nesouhlasí

imigrant dostupnym kazdemu !!!! Jak krasne. Jiz nikdy vice zadny Patek , nebo cestovatelem Frycem dovezeny Cervuis Mendoza. Zadne nedostatkove zbozi . Jiz nikdy .
O nikoli . Cely tyden nejen ten Patek , dokonce cely rok i s prestupnym dnem . Tolik zde bude brzy imigrantu . Jaka krasa . Jsem rad ze Vas osviceny spolek vznikl. Necht vzkveta a sili ta uslechtila myslenka " Imigrant do kazde spravne cesle rodiny " .
9.9.2017 upraveno v 18:05
vlákno reagovat

Zzzzzz (inkognito)

3 souhlasí, 2 nesouhlasí

Předseda Drahoš místopředseda Horáček
9.9.2017
vlákno reagovat

Jirka (inkognito)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Pod heslem "přijmi do své rodiny alespoň jednoho migranta! se rozjede kampaň, která ukáže, že multikulturní obohacování má svoji cenu! Každý máte doma místo pro jednoho člověka a netvrďte, že ne. Mnozí máte své chaty a chalupy a tem se vejde celá muslimská rodina. Tak nebuďte sobci a rozdělte se o svůj majetek, který mnohdy vytvářely i vaši předci.
Buďte solidární a milujte každého člověka na světě.
Ovšem že ale bude nutné, abyste po přijetí muslimské rodiny respektovali jejich zvyklosti a přizpůsobovali se jim. Pochopte, že oni nejsou zvyklí se přizpůsobovat jiným pravidlům, ale vy to zvládnete.
Každý člověk bratrem nebo sestrou! *1*
11.9.2017
vlákno reagovat

nechápu maďarské obstrukce (inkognito)

4 souhlasí, 6 nesouhlasí

já bych nejmíň deset arabů u sebe hned ubytoval. Je třeba jim pomáhat a integrovat je do vzkvétající kapitalistické společnosti
9.9.2017 upraveno v 09:39
vlákno reagovat

JO? (inkognito)

11 souhlasí, 3 nesouhlasí

blbe!
9.9.2017
vlákno reagovat

ty jsi tak netolerantní (inkognito)

6 souhlasí, 9 nesouhlasí

měl by ses nad sebou vážně zamyslet
9.9.2017
vlákno reagovat

Naštěstí (inkognito)

8 souhlasí, 0 nesouhlasí

je Tvůj názor menšinový, dokonce těžce menšinový. Pokud jsi ale vyznavačem multikulti, můžeš se realizovat třeba v sousedním Německu :-).
9.9.2017
vlákno reagovat

Germania Libera (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

10.9.2017
vlákno reagovat

koloběžka 1. (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Neberu to ani jako fór...
12.9.2017
vlákno reagovat

R... (inkognito)

16 souhlasí, 0 nesouhlasí

pokud mi někdo vnucuje přítomnost cizích neprověřených lidí tak je to diktatůra a kolonialismus . Nikdo nemá právo popírat svrchovanost a územní celistvost mé země. Maďaři -smekám.
9.9.2017
vlákno reagovat

No ... (inkognito)

20 souhlasí, 0 nesouhlasí

Maďaři jako nárazníková zona evropy proti mohamedánům už 400 let zkrátka vědí své.
9.9.2017
vlákno reagovat

topol (inkognito)

10 souhlasí, 0 nesouhlasí

To všechno jsou důsledky ale příčina je už v systému kapitalismu a nadnárodních monopolů !
No a ty jejich "barevné revoluce " smrt Kadáfího , Husajna a podporování válek v Africe !!!!!!!
Ten odkaz mi tam naskočil ale je jich desítky jiných !!!!
Jsem jen "zrnko písku" jezdí chodím na demonstrace ale kde jsou ty ostatní ale bude nutno použít i ZBRANĚ a nebo naše civilizace zanikne !!! Většina si myslí ,že mně se to netýká ale na to dojede celá Evropa !!!!!!!!!!!

zahadolog.webnode.cz/...mrit-/
9.9.2017
vlákno reagovat

rich tiscali.cz

0 souhlasí, 10 nesouhlasí

Tak si ho držte,voli.
8.9.2017
vlákno reagovat

rich tiscali.cz

0 souhlasí, 9 nesouhlasí

.Migrační kvóty mají končit.To ale neospravedlňuje státy střední Evropy k povstavelství.To povstání mělo vzniknout při přijímání migračních kvót.Tam ale byly přehlasovány.Pak stažení ocasu je projevem demokracie a to ostatní projevem zlovolnosti idiota.Pak si řešte následky,vy naši nezástupci.
8.9.2017
vlákno reagovat

Tomas (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

K tomu snad jen jedno:
Demokracie je když dva vlci a jedno jehně rozhoduji o tom co bude k večeři. Svoboda je když dobře vyzbrojené jehně odmítne hlasovat.

PS: dle vašich demokratických principu by byly snad i koncentrační tábor ok, když se v nich umystovalo jen pár procent obyvatel.

U nás v ČR máme schodkovy rozpočet, vysoké zdanění špatně zákony, vysokou míru buzerace státem a kam se podíváte chybí doktoři a na vyšetření která jsou na západ od nás běžné čekáme týdny. My opravdu nemáme na to abychom přijali stovky běžencu a dávali jim komfort jako v Německu. Jestli naopak chcete přijmat někoho kdo chtěl do německého komfortu, a nabídnete jim jen to co si u nás můžeme dovolit, tak vám garantuji že moc vděku očekávat nemůžeme.
EU nemůže přeci na jednu stranu uvažovat o dvourychlostni EU a na druhou říkat že Běžence rozdělíme do EU jako by bylo jedno kam přesně budou přidělení. A jestli jsou v Německu frustrovani z toho že nemají uplatnění a že nepadají pečení holubi do huby, pak co budou říkat u nás, když navíc budou dostavat čtvrtinu toho co v Německu. Další vec je otázka tvorby ghet, budou ti prerozdeleni chtít učit se česky když se tím jazykem jinde nedomluví? Budou se tedy vůbec chtít integrovat do tak malé společnosti? Nebudou tu jen přežívat a tím pádem se chovat jako v přestupní stanici?
Tohle jsou snad základní otázky které si musíme zodpovědět než se udělá nějaké rozhodnutí? Neprehazujeme si tady uhlí, jde o lidi a jejich osudy často o osudy celých rodin a politici si myslí že je můžou přehazovat jako slámu.
11.9.2017 upraveno v 06:00
vlákno reagovat

Kluci maďarští dobře to (inkognito)

25 souhlasí, 0 nesouhlasí

děláte! Nelze zapomenout na africkou chátru jak pustošila hlavní nádraží v Budapešti. A už vůbec nelze zapomenout na vychcanost bandy, když zaútočila na uherskou hranici v 2015.. Mazaně postavili do čela ženy a děcka. Za nimi se nahrnuli házeči kamení. A pak masa verbeže. Profíci co? A právě taková chátra se nyní povaluje spokojeně v DDR na kavalcích a popíjí kafíčko, aniž by zavadila o práci. Takže pokud si je tam v Německu uživíte držíme vám palce.Tady máme pro ně detenci, ostnatý drát, posměch a pohrdání. Do konce jejich zpackaného výletu do EU.
8.9.2017
vlákno reagovat

jojo (inkognito)

14 souhlasí, 0 nesouhlasí

Profíci stáli ještě o kousek dál za tou masou verbeže a to byli aktivisté z neziskovek, kteří tu verbež instruovali, jak si počínat aby se dostali přes hranice. Stejné fígle od migrantů, jak přes kopírák zažili i na hranicích jiných zemí, kde se migranty snažili zastavit. Zlo jsou neziskovky, které migrantům všemožně radí a starají se jim i o právní podporu.
8.9.2017
vlákno reagovat

rich tiscali.cz

2 souhlasí, 7 nesouhlasí

Ano,Maďarsko to dělá dobře.Ale to není řešení.Chybí ta přehrada,která by vyčůraným imigrantům vstupu do Evropy zabránila.Kvóty a příčinnost jsou hlavními rozpaky mezi EU a státy stř.Evropy.
8.9.2017
vlákno reagovat

rich tiscali.cz

0 souhlasí, 10 nesouhlasí

Chlape,to je pro vás účinné.Pokud Vaše dítě nemá co jíst,pít a kde spát.Pak měkněte a přijmete ostnatý drát jako řešení,Pro mne je to hnusnost,pro žebráky řešení.
8.9.2017
vlákno reagovat

Příklad (inkognito)

18 souhlasí, 2 nesouhlasí

Jsme ve společenství domu.A předseda domu řekne ty si domu nastěhuješ cikány.Co uděláš pošleš ho do zadele.
A tak je to i s Maďarskem .Mají hold gule
8.9.2017
vlákno reagovat

Ten predseda domu (inkognito)

3 souhlasí, 7 nesouhlasí

je ovsem jeste ke vsemu samozvany predseda . Nikym nevoleny. A takovi predsedove / Führerove / nikdy v dejinach nedopadli dobre.
8.9.2017
vlákno reagovat

rich tiscali.cz

1 souhlasí, 13 nesouhlasí

Předseda domu neřekl,že dle smlouvy další nájemníky přijme s jejich souhlasem.Pokud to tak nebylo,mají smůlu.Ale byly by cizí.Nestaly by se tedy Maďarsko,Slovensko,Česko a Polsko cizími a tudíž nesplnivšími podmínky pro pobyt v EU?Proč tedy EU je ze svého středu nevyvrhne?
8.9.2017
vlákno reagovat

Neco takoveho (inkognito)

2 souhlasí, 5 nesouhlasí

Neni zdejsi komunita klikacu schopna vubec pochopit. Prilis slozita argumentace na jejich mysleni.
9.9.2017
vlákno reagovat

Asi budeš muset (inkognito)

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

vyměnit komunitu klikačů za jinou, Tobě inteligenci bližších .
9.9.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.