Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taháním migrantů do EU sleduje Merkelová aby tak dotlačila Česko a Polsko do státních bankrotů a pak Čechům zabrala Sudety Polákům tu část Polska,která do konce války patřila k Říši.Potom by nyla pro Němce jedničkou.Jinak ji Němci vykopnou a prosadí se fašisté.Pak budou Němci vzpomínat na nebožtíka Hitlera jak v Německu dělal čistou rasu.
    • Možná by stačily skotské střiky. Myslím pro toho Klase Jaroslava. *3*
      • Neber si jméno budoucího zasloužilého revolucionáře do své nevymáchané huby.
    • Neměli by jim dát nějaké koblihy?
    • měl bych takový nápad !!! co takhle zřídit katovské mučírny ?? *3*
      • bych je poslal do CCCP
      • já bych byla pro
      • taky myslím že by to byl super nápad
  • Objektivně řečeno, Angelína ztratila rozum, a proto je nutné ji neprodleně izolovat včetně těch bruselských byrokratů.
    Evropa se probouzí ze snu andělíčky. Co to ale ještě bude stát.
    • ještě aby se probudil i Sobotka.
      • Tak pokřivený podrazák ještě u nás nebyl. Za svoje korýtko udělá vše co se jen dá. Že s ním vůbec z Vis 4 jednají. Vždyť jim musí být jasné, že je ihned z makrelčia pozadí podrazí. Lidi okolo se musí divit co jsme za národ, když jsme ho nechali vylézt tak vysoko. ČSSD u voleb spláče nad výsledkem.
  • mě zajímá hlavně to, kdy tahle osoba přestane tlachat a jednat za celou EU a zmizí z politické scény *12*
  • Text Vašeho příspěvku *12* nic víc,nic míň!
  • No, myslim si, ze se do izolace uvrhla sama...
  • Nene. do izolace ji uvrhnou samotní Němci, až ji poženou. *14*
  • Simčo a věříš, že těch pár dialogů, co jsme si napsali, mělo hlavu a patu? Teď ses mi líbila. No a že Ti kradou nicky, tak to je bohužel česká povaha, neférovost, pokrytectví která se táhne naší historií celá staletí. Já to nezměním a Ty taky ne. A ještě bych Tě chtěl požádat z kamarádství. Když pouštíš informace, pokus se to vždy podložit možností si to ověřit,že to je pravda. To, že jedna paní povídala je takové nepřesvědčivé. A prý jsi se vystavila někde na facebooku, kde jsi ukázala tvář. jest to pravda?
    • Ahoj. OK. Vždycky tu dám krátký odkaz na zdroj místo abych tapetovala .
      Debata byla slušná a pěkná. S tou českou povahou máš bohužel pravdu.
      češi nemají rádi Němce ale co se týče schopnosti vybudovat si fuknční stát za německem
      zaostáváme. Zde je v modě ukrást a obejít zákon.
      Když se někdo majetkově vlastní prací dostane nahoru je hned popliván jako zloděj.

      Založila jsem si stránku na Facebooku - Lenka Křenková. s obrázkem kreslené hoky s pistolkou. Who a bad Girl? Fotku obličeje jsem tam skutečně měla. Nyní jsem se vrátila ke zvířátkům a americkým kresleným komiksům které mám ráda.
      Měj se pěkně a zase za měsíc Ahoj. Simča. Odchod v 18:44 - pro případ ukradení nicku. *3*
  • ta baba už měla viset
    • Ale juro, "ženu ani květinou neuhodíš" napsal Guth-Jarkovský ve své rukověti slušného chování. *4* tím ovšem vůbec nechci říci, že bych snad ty její názory na imigraci islamistů do Evropy schvaloval.
  • Tiradore odpověděla jsem ti. Tady máš ještě pár ůvah k zamyšlení.

    Minule tu BTW vložil sprosté slovo. Takové které nikdo z nás použít nemůže protože mu
    vyjede vyrování že porušuje pidmínky. On ho vložit mohl.
    BTW napíše Semjon Gayínek je píp a hned mu naskočí 4 až 9 plis bodů.
    Takže je to troll. A kyž může vložit slovo které druzí nemohou tak je snad jasné kde asi sedí.

    řekla bych že tu není žádná debata. Je tu jen pár lidí a jeden BTW troll který se baví tím že střídavě kope za jednu či druhou stranu. Ahoj.
    • Nikde jsem tvou odpověď nenašel. Pouze vyhýbavou, takže o ničem. Co to logicky znamená? Buď lžeš, nebo jsi spojen s redakcí, nebo jsi sám ten troll, na kterého poukazuješ, podvádíš s IP adresami a jen tu bečíš jak koza. Má otázka, slušná, legitimní, tě evidentně zaskočila a mínusové bodíky, které jsem okamžitě obdržel, hovoří, že jsem trefil hřebíček na hlavičku. *16*
      • Já jsem holka takže TA ne TEN. Nejsem placená ambasádou ani redakcí.
        Jsem normální mladá holka. Ty Body jsem ti nenapráskala já.
        Já jsem tu také často dostala mínu 6 až 18 za vteřinu.
        U holek je brečení normální. Zvláště když někdo neustále komolí moje jméno a krade můj
        nick. Pak se všichni divíte že jsem sprostá. Jak se do lesa volá.

        Je tu prostě troll který podvádí s hlasama a krade nicky. Já to nejsem. *7*
  • Simon Pusinka žije v domnění, že když "namlátí" spousty + na blbiny a spousty - na rozumné věci, že se z toho zblázníme. Já třeba hodnotím raději písemně, že to zkrátka písemně ocením. Ale + a - , to je tak pro malé děti.
    • Já jsem holka Simona. Lery pokud máš potřebu pořád komolit moje jméno tak jsi ubožák.

      Asi ti uteklo že jsem x krát upozornila na to že tu BTW podvádí s hlasováním.
      A pokud si dobře všímáš tak hromada plusů a mínusů střídavě naskakuje na obě strany sporu. Zajímavé že.
      • Tak jo, tak tě budu oslovovat ženským rodem. Už se na mě nezlob, ale děláš si to sama. Vystupuješ pod řadou jiných nicků a kdo pak v tom má vyznat. Vystupuj stále jako Simona a vyjadřuj si své názory i když s nimi řada nesouhlasí. Ale o tom ta diskuze je. A fakt je jedno, jestli tam ty - nebo + jsou. Důležitý je obsah.
        • Kdyby zdejší zloděj nicky nekradl tak bych je nestřídala.
          Díky že jsi nezkomolil moje jméno Simona. Měj se pěkně. Ahoj
          • Ale Simona je hezké jméno!
            • pro krávu ano *4*
          • *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit