Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naši Plzeň osvobodila Rudá armáda. Byl jsem u toho. *3*
    • Podobné nesmysly piště laskavě pod vaším jménem.

      Plze%n byla osvobozena Americkou armádou. Vaše Sovětská armáda armáda
      blokovala Americkou pomoc Pražskému povstání a nechala Pražáky v boji s Němci umírat.

      Simona
      která v Plzni nikdy nebyla
  • Německá historička zjistila, že vojáci Rudé armády, kteří zažili na své cestě nepředstavitelné peklo, šli přes hroby svých mrtvých a jak sdělil americký prezident při návštěvě Moskvy v té době - od hranic až k Moskvě nezbyl jediný celý dům, byli tedy ve strašném psychickém stavu, znásilnili přibližně dva miliony německých žen.

    Vojáci západních spojenců, jichž se válka v podstatě osobně netýkala, Amíci měli rodiny doma v bezpečí, Britové na tom byli podobně a Francouzi mohli probírat především své vlastní kolaboranty s Hitlerem, jich znásilnili přibližně milion.

    Kolik žen znásilnili Amíci v jiných svých agresivních "misích" v Asii, jižní Americe či Africe, tam i Francouzi, asi těžko spočítáme. Víme však, že po nich zůstalo třeba ve Vietnamu nebo Koeji množství dětí, které jako míšence tamní společnost nepřijímá a které zažívají své peklo dosud. a bez výživného.
  • Jsem docela žádostiv, krom mne a trollmanažera diskuse,.... je tu ještě někdo? *14*
  • Rusové musí být v Berlině jako doma. 10 000 holek si tam nedobrovolně užilo a těch dětí co z toho bylo samej rusák *15* *15*
    • to znamená, že se do Německa dostala i slovanská široká duše? pro jejich národ je to v podstatě genetickým přínosem,....
    • Nesmíte věřit všemu. A třeba trošku hledat i jinde ... posťte si to video

      http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1675-nesmrtelny-pluk-pochodoval-moskvou-rusove-jsou-opet-odhodlani-branit-svou-zem-na-sve-hrdiny-nezapominaji-a-cesti-kolaboranti-pohrdaji-svou-zemi-utoci-na-prezidenta-nenavidi-a-lzou.htm
      N ení jen tiscali
    • Uvádí se, že v Německu bylo ruským dob.tkem opakovaně znásilněno na dva miliony žen !!!
  • USA vede nad Slovenskem 3-1 *14* *14* *14* *14* *14* *14*

    Zítra se bude tančit všude. Až naše vítězné vlajky Americké na stožáry světa vyletí. *14*
    • ty už úplně blbneš
    • Ještě minulý týden stvoření s nickem Simča pohrdalo hokejem a dnes? Asi budou nějaký drobný za výhru vyplacený z jedný nejmenovaný ambasády....jinak jasná provokace. Ta "překvapivá "znalost" textu oné "písně", no comment. Trolldo, tobě ten cyklovýlet asi nevyšel, viď? Tak čest! *16*
      • Jsem proamerická demokratka. To jsem vždy říkala.
        Takže na tom že jsem fandila USA není nic divného.

        Sovětská pusinka fandí v hokeji Rusákům To ti však nevadí pokrytče.

        Jsem holka. Tak si to oslovování v mužském rodě strč za rudé trenky ubožákui.
        Neumíš napsat jediný příspěvek bez osobního napadení. *12*

        Já jsem ráno nic nepsala o výletě na kole.
        Laskavě si nejdříve zjisti IP adresu a pak teprve pomlouvej. Humus co tu předvádíš.
        • Tak to jsem zvědavý, komu budeš fandit v případě utkání mezi USA a Českem...
          Rudé trenky nenosím a stejně to zase podsouváš. Ty totiž můžeš-ty jsi demokrat. *14*

          To, zda si něco napsal jako nick Simča, nebo s jiným nickem, je jedno.

          Už jsem ti oponoval, že nejsem admin a tak IP adresu znát u druhých nemohu.

          K věci jsi zase nic nedal.

          To, co tady předvádíš ty, se už ani jako hnus nazvat nedá.
          • Jsem holka takže demokratka.

            Jdu na večírek. Osamocený zahořklý Tirador tu zase bude strašit až do půlnoci *15* *15*

            pa pa socko

            Simona
    • Už jsi Simčo v náborovém středisku?UA tě potřebuje?
    • ??? a co se jako stalo nebo stane ??? Lacinější chleba či co ??
  • Co to tady plances?Ty pachnoci spina das nekomu retezem?Cha cha.Mame tady u nas takovou hru.Blbci na motorkach se vyblbujou mestem delajic neuveritelny kraval.A tak se pocka za mestem mimo zastavbu.Do poctiveho ceskeho praku se nabije olovenka.Lepe dve.Trefis se skoro vzdycky.Do motorky nebo magora.Motorka jakz takz ale trefeny magor sebou trhne a vyrazne zpomali.Neni to zrovna koser ale nesmirne pedagogicke.Takze ty retezovy hlupaku jsou pripraveny i jeste lepsi finty proti takovym drbanum-silakum.
    • prosím tě, své těžké sny nám nepřednášej, vylož je svému psychoanalytikovi
    • jojo, ty pedagogu. Jen "vyučuj", on tě přitom dřív nebo pozdějc někdo z kluků nachytá a pak už žádnej stomatolog z tvojí držky neudělá nic, čím bys moh žrát něco jinýho než piškoty máčený v kafi. To bude ještě pedagogičtější... - A propos: tam "u vás", to je v kterým balíkově??? *1* *1* *1*
      • Nic z toho co tady plances drbane nebude.Ani stomatolog ani zadne nachytani.To je jen zbozny sen takovych lopat tobe podobnych.Policajti nemuzou ale nam se nechce poslouchat kazdy podvecer kraval motorek.Takze se spolehni ze frajeri jsou po zasahu natoceni na video.A barevne.A ty lopata s tim nic naprosto nic neudelas.
        • Možná bys na ty šestnáctiletý fakany na fichtlech neměl bejt tak drsnej, vesničánku... *1* *1* *1*
  • Putin je Gay - tvrdí nová biografie Ruského prezidenta!

    Politický komentátor Stanislav belkovský ve svém díle rozebírá homosexualitu ruského
    prezidenta.

    I Němcov řekl krátce před zavražděním: Polovina personálu TV Russia jsou homosexuálové.
    A přestože i jejich šéf Putin je homosexuál neopravňuje je to k tomu aby vysílali
    jen pořad pro homosexuály. Ať se přejmenují na homosexuální Russia Today.
    • ale, Simčo, nejen rusofb, ale i homofob? co na to Putna? *15* *15* *15* *15*
      • Putnovi je to putna, jde prý jen Zaorálek *1* *1* *1* *1*
    • ty jsi obyčejná netolerantní špína
    • jo a špinit, špinit a špinit. Nějak moc jim leží v žaludku..... Už si mysleli že maj rusko pod palcem a ono nee - tak vymejšlej kraviny. Je to na zblití... A ten Němcov - kdo ví co to bylo za existenci ubohou.....vlastizrádce - co chtěl Rusko rozparcelovat západem...
      • Ještě tu pohádku o tom bajajovíííí sííím *1* *1* *1*
    • mkuchar
      I kdyby to byla pravda, tak to nijak kvalitu člověka nemění. Zrovna tohle by mi na něm nevadilo.
  • Snad jen ti šupáci od Moskvy jsou kaňkou.Horší je že u nás se ke smečce přidali zdejší motorkoví.Holt bezmozci v koženém.
    • byli skvělí, ti Noční vlci, že jo *3* *3* *3*
    • Že by se k těm patnácti zoufalcům přidal někdo z našich ??? Vroucké přání Ruské ambasády *1* *1* Pošli fotku *1* *1*
      Jinak : Před Bundestagem následně prošla skupina Rusů s černooranžovými stuhami svatého Jiří, tedy ruským symbolem vojenské cti.
      Svatý jiří se musel obracet v hrobě když CCCP zákeřně napadlo Finsko, Lotyšsko, Estonsko, Litvu a spolu z Němci zaůtočili na Polsko...... Musel být úplně odvázaný s poprav zajatých Polských důstojníků v Katyňském lese.
      Svatý Jiří dostat ty zákeřné zbabělé spité mužiky do rukou tak by už zaručeně nebyl svatý.
      • možná, že byl trochu obrněn po vraždení ruských válečných zajatců Poláky po skončení první světové, tedy Jirka, poté, kdy nově zniklé sovětské Rusko čelilo mezinárodní agresi a intervenci, která přinesla statisíce mrtvých, dostat Jirka do ruky ty zdivočelé západní nájezdníky a vrahy.....
      • Svatý Jiří si poradil s drakem, tak natož s nějakými stepními vlky. *1* *1* *1*
        • No jo ale v Rusku začali kopat zemljanky až 500 let po jeho smrti. Tou dobou vládli na území Ruska Mongolové a svatý jiří byl z Anatolie to je v Turecku.... matka byla Izraelka. A tyhle ty týpky v Rusku nemusejí........
          Navíc. Nejsem přesvědčený že by se chtěl stát patronem zrovna takových vyvrhelů.
          • nekoukej ta moc na ČT. Je vidět že jsi tam nikdy nebyl......a jen papouškuješ koniny.
            • V zemljankách ?? Nebyl ... máš pravdu ani před 500 lety ani teď... a ani po tom netoužím.


              Aáááá fotka nikde *1* *1* *1* ( myšleno našich motorkářů ) *1* *1* *1*
    • trym pysk, nebo dostaneš řetězem po hlavě. Na tvoje kecky nejsme zvědavý, ty mozku bůhvívčem. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit