Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo uz konecne tu zidovskou pakaz vyhubi.
  • Jo?Od kdy bezvýznamné hlupaně rozdávají karty?Od kdy nějaká nicka dostane slovo aby plantala nesmysly.Má obrovskou výhodu že ji nikdo nezná ani neví jak vypadá.Jinak by 1-2 pořádné chytla.Jen tak v jejím vlastním zájmu.Přeci pokud hadráci 5 dní posílají rakety a nepomahají výzvy k ukončení barbarství - tak že třeba smečce zakroutit krkem.A pokud bědují?Pozdě hoši.A bude hůř.Vzbudíte jen posměch a opovržení.
    • Neuveritelny krupan.
  • Mi komunisti sme skromní a aji tak tůto válku vihrajeme. V tem nám požehnej náž Vůdce Putin! Já mam maleho camprlika v kaťatech ale vyčurat se možu budu našeho nadsoudruha branit vlastnim tělem!!!Čest!
  • Komisařka je 3,14... *2* *1*
  • Chachá, průměrně inteligentní Žid se musí určitě chechtat některým duševním exkrementům zde píšících gójů - až se bude za pejzy popadat !!!
  • Žid je cizopasník.....
    • Hlavně, že ty přiblblá "1" ten Žid bojoval za II. svět. války na západní a východní frontě za Československo, ve kterém předtím žil. Kdyby ses "1" trochu zajímal o dějiny, tak nemůžeš psát takové zhovadilosti.
    • Zato vy jste myslitel, na to jste "přišel" úplně sám !? V ČR je nepochybně cizopasníkem cikán ...
      • To jsem vyčetl z Mein Kampf a domnívám se,že to Áda jediným slovem opravdu skvěle vystihnul. *1*
        • Ten pán se ovšem mýlil v mnoha věcech a výsledek byl nakonec velice žalostný ! Kulantně řečeno. *1*
  • Mi komunysti sme prostě néchytřéští a na nás nigdo nená. Mi jhim eště ukážeme jak se vraždí a buduje komunyzmuz mi ani nevadi že mam pindoura jako kralík takovou žižalku,!!! Čest!
    • Velmi nepodařený pokus o vtip...
      • oběť Dg. Dementos absolutos, popř. Cretenos absolutos !!! A není tady chudák sám, stačí se začíst do některých "intelektuálních" myšlenkových produktů na tomto fóru ... *1*
  • Zajímavé jak se zdejší komouši a Pepkové Vyskočové zastávají palestinských hadráků a srší antisemitismem.
    Inu NACISMUS - ISLAMISMUS - KOMUNISMUS...
    Prorok HItler - prorok Mohamed - prorok Marx
    • Inu NACISMUS -islamismus - komunismus... Kapitalismus
  • Je to jasné Židi využili zahlcenosti medíí Ukrajinou a letadlem aby mohli vraždit palestince.
    • kdyby nedostali příležitost, tak by zřejmě nikoho tzv. nevraždili, co myslíte ! A neplácejte tady zase o Ukrajině, to je jiná kauza. Pravým důvodem jsou ale nepochybně opakované palestinské provokace - zejména potom střílení raket z pásma Gazy na Stát Izrael. Platí jednoduchá a logická rovnice: neprovokujte a neotravujte - nedostanete do držky, sousedé Palestinci !!! Jak jednoduché, leč někteří palestinci ani tohle nechápou !? Pozoruhodné *7* *2*
  • Jedině my můžeme určovat co jsou ta pravá demokracie, svoboda a válečné zločiny. A pokud to stále nechápete, tak vám to vysvětlí naše bomby a okupační jednotky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit