Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A někteří absolvují i wateboarding, který se naučili jejich mučitelé od našich přátel. A jak se přiznávají k tomu že bojovali proti... lze si vybrat, koho doplnit. A dokud budou zprávy vždy tak"objektivní" a výhradně z jedné strany, lepší už to nebude!
  • Kapitalismus, a zvláště ten náš, je zločinecký režim. Kdo ale váhá s kritikou KLDR nebo se tohoto režimu zastává, musí být neuvěřitelně pitomej a zdegenerovanej magor s IQ shnilého pařezu a nezaslouží si nic jiného, než být do KLDR vyhoštěn!!!
  • Je dobré že USA už mele z posledního, KLDR už nemůžou nic udělat protože ji bojkotuje celý imperialistický svět, poskoků USA.
    • Jinak normalni? *11*
    • *1* *1* *1*
  • To píší o USA? *1* *2* *1*
  • V KLDR je opravdu krásně, jako mnohde jinde na Zemi a normální lidé tam žijí spokojeně, stejně jako u nás za vlády KSČ. Horší je to všude na světě s provokatéry a nepřizpůsobivými, jako byli chartisté v čele s Havlem.
    *3*
    • Proč se tam neodstěhuješ? Nebudeš potřebovat ani souhlas ZV KSČ a ZV ROH ani výjezdní doložku k pasu a devizovýpřísli Banky. *3*
      • Já ti to blbečku tečko vysvětlím, odstěhovat se tam nemůžu protože by mě tam nepustili a za druhé bych se tam nedomluvil, pochopí to tvůj ubohý slepičí mozeček? Jinak tě lituji nejen já ale i všichni zde diskutující normální lidé.
    • Tys tam byl?
      • Byl!!
        • Nějak se mi to nechce věřit, ale je jasné, že pro poznání té které země je nutné být tam zapojen po delší dobu do pracovního procesu. Jinak to nepoznáš. Turista má vždy optimisticky zkreslený pohled na věc. To je moje letitá zkušenost, protože jsem služebně projezdil skoro celou Evropu a část Asie.
  • Většiny lidí, těch chudáků, kteří tam umírají hladem, těch je mi líto. Vzpomeňte na ČSSR, kde menšina vypatlaných komunistů terorizovala většinu národa, a protože ovládala armádu a policii, nedalo se proti tomu skoro nic dělat.
    • Anna T. Je to vše politický nátlak. Kdo tam nebyl neví o čem je řeč. Hlavně by OSN mnělo soudit státy co vyváží válku pod hlavičkou záchrany lidských práv. Dopady vidíme všichni.
      Tady vykradli a zadlužili stat na 100 let.
      • To je fakt. Válku vyvážel CCCP, který vyzbrojoval kdejaké teroristy pjo celém světě a říkal tomu národně osvobozenecký boj. I naše zbraně se jim dodávaly. Ano dopady tady vidíme všichni.
        Tady komunisti vykradli a zadlužili stat na 100 let.
        • Pro blab co oepisuje To Lojza 2: S tebou nemá cenu diskutovat. Ty jsi zabedněnej bez jakéhokoliv rozhledu. Užívej si svojí práznou hlavu a buď Happy *1*
        • Vrať se do Bohnic,tomu už věříš jen ty !!
          • O nemytém smraďochovi se říká, že "smrdí jak cap". Asi se taky nemyješ a smrdíš, když si hrdě dáváš ke svému výblitku nick cap.
        • První projev Klementa Gottwalda na půdě parlamentu (Praha, Národní shromáždění, 21.12.1929) ,
          Odsuzujete do kriminálů dělníka, který ukradl housku, ale celá vaše vládní společnost je složena ze stran, které stát okradly o miliardy a to miliardy na špiritusu, na válečných půjčkách, na z byťácích na dodávkách a na všem možném. To je ta vaše spravedlnost. Štvete daňového exekutora na domkaře a malého živnostníka pro nezaplacení několika korun daně, ale podle týchž svých zákonů snižujete a odepisujete stamiliony daní fabrikantům a velkostatkářům. Dáváte tlouci a zavírat stávkující dělníky a pro každého stávkujícího člověka. Který se brání proti vykořisťování, budete mít jen kriminál, zatím co na obranu fabrikantů si dáváte vyrukovat celou rotu špiclů a policistů. Taková je vaše „spravedlnost ke všem“.
          • Jako by mluvil o současnosti.
          • Je vidět že Klement Gottwald byl vizionář který dobře věděl co je kapitalismus a správně ho pochopil.
      • Tys tam nebyl ale ta komise tam byla. Tak kdo teda neví o čem je řeč, blbečku!!!
        • Ta komise tam taky nebyla ,daleko horší je .jak USA každý den vraždí po celém světě a rozdmychává další konflikty !!
    • Patlala,patlala, povidala patlala. Vypatlala patlala ,proč patlala a vypatlala_ to je otazka.
  • Znáte pes marně je touš první zatim dolehlo přiměřeně. Socialně Korea tedy uplně napřed. UFF.Znamena to lodě lokomotivy, traktory a zasoby maslo a pivo.
    • Súdruh Honza, akú rečú ste hovorili? A čo ste chceli povedať?
    • Přečetl bych si to.Škoda,že Honza neumí česky.
    • Slušnej pokus, rudej imbecile.
  • chytit Kimču*áka a jeho poskoky a předhodit je hladovým psům.
    • A hned nato jim předhodit tebe ubohý primitive, aby se nasytili!!
  • Lepší žít ve svobodné demokracii jako je v KLDR, než žít jako otrok v jednom koncetráku Evropě a živit se odpadky z kontejnérů.
    Komunisté byli zlatý.
    • Tento vtip se ti moc nepovedl.
    • proč se tam neodstěhuješ a raději žiješ jednom koncetráku Evropě a živíš se odpadky z kontejnérů?
      • Odstěhuj se na Haiti ,to je nejubožejší a ještě kapitalistická země na světě ! A je pod kuratelou USA !!!
  • Americký prezident Obama podepsal zákon o navýšení dluhového stropu USA

    Nejméně tři lidé zahynuli a asi 60 zůstalo pod troskami budovy, která se zřítila v lázeňském městě Kjongdžu v Jižní Koreji. Kromě toho bylo asi 30 lidí hospitalizováno.

    http://www.vlastnihlavou.cz/15-faktu-o-hladoveni-americe/
    http://aktualne.centrum.cz/zahranici/amerika/clanek.phtml?id=757751
    Odkazy mohu dát klidně na celou stranu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit