Přejít na výpis diskuzí

Ostatky vojáků zabitých v Afghánistánu se vrátily do Čech

10.7.2014 14:25
61 příspěvků

V Kbelích ve čtvrtek přistál armádní speciál s ostatky čtyř českých vojáků, kteří zahynuli při sebevražedném útoku v Afghánistánu.  Jejich památku uctili přímo na letišti jak členové jejich rodin, tak vrcholní představitelé země. Na letišti nechyběl ani prezident Miloš Zeman. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Přeji našemu vojákovi brzké uzdravení a méně těch urážek od několika lidských hyen.
 • "Ostatky vojáků zabitých v Afghánistánu se vrátily"--

  Po svých?
 • Mezinárodní ostuda pro pár zabitých nájemních vrahů. Mělo by jich být víc a houšť, jsou horší než Mašíni. Čeští okupanti táhněte domů.
  • Radsi at nechodej uz domu. Mohli by tady delat stejnej bordel jako v Afghanu.
 • Koukám, že komouši jsou tady ze všeho celí potečkovaní. *1* *1* *1* *2* *2* *2*
 • To je pravý původní Tečka Kozomrd, pod tímhle nickem se teď angažuje.
 • Kozomrd Tečka chce vymazat svoji minulost a svoji identitu. Vkládá sem příspěvky podepsané "tečka" s kritickým obsahem, jaké by pravý Tečka Kozomrd nikdy neuveřejnil. Skrývá se za stále nové nicky, ale je to žalostná agonie, protože podle obsahu se původní blbý Tečka vždycky pozná. To mu poradili, sám by takový blb na něco podobného nepřišel.
 • Předčasná smrt každého člověka je tragédií, na druhou stranu však ti kluci riskovali svůj život dobrovolně a s něčím podobným museli počítat. Nelíbí se mi, proč tuhle smutnou událost zneužívají naši potentáti ke zlepšení svého PR. Vojenské pocty mrtvým vojákům na letišti určitě ano, přítomnost někoho z top managementu armády také. Proč tam však byli prezident, předseda vlády a ministr obrany? Vojáci jsou stejně tak státní zaměstnanci jako např. úředníci, policajti, učitelé, ... a nevím o tom, že by se v jiných případech násilné smrti státního zaměstnanci naši pohlaváři tímto způsobem angažovali.
  • tak pomotaný, že si ani nevšimne "tečky". Umělé vytvořeného Tečky, na kterého "nadáváš na mnoha diskusích. Tady ti vůbec nevadí...a dokonce má kladné body. Kupodivu, sám sobě mínus body nedáváš, proto v "celé tvé diskusi" jsou z 99% pouze plus body. Nemáš li na to, nedělej to. Ani ten tvůj malinký šulínek tím nevyroste, i kdybys si nasázel třeba 100 bodů. A teď se třeba zeser. *1*
   • Marně se snažíš, svoji identitu nevymažeš, my se na tebe ještě dobře pamatujeme, když jsi se podepisoval jako opravdová tečka, to znamená grafické znázornění interpunkce. Tvé příspěvky byly stejné jako teď, slabé, primitivní a vzteklé. Nicky můžeš měnit že by ses zasral, nic jiného z tebe nevyjede. Musel by sis nechat vyměnit mozek. A šulínka malinkýho máš přece ty, profláklo se to ven z Gayklubu. Kladné body si taky sázáš jenom ty, nejméně po třech.
    • No myslím, že jsi toho, tečko, již předvedl docela dost. Zamotáváš se víc a víc... *1*
 • Předčasná smrt jakéhokoli člověka je tragédie a normálního člověka to vždy nutí k zamyšlení. Pokud byli tito vojáci srdcem i přesvědčením vlastenci, jak tvrdí bývalý ministr Vondra, je potřeba jim vzdát hold a úctu ovšem pokud to byli dobrodruhové, zdobící si přilby znaky SS oddílů a tací jsou v naší armádě taky, je nějaká pieta zcela nepotřebná.
  Závěrem- je třeba si udělat pořádek doma! Nebýt pravdoláskařů včetně Vondry, kluci mohli dnes být se svými blízkými a naživu!!!!!
  • To mohli být i tak. jen by nesměli chtít vydělat rychle balík peněz výměnou za ochotu střílet na koho jim ukážou. Ďábel je skryt v detailu za prachy cokoliv!
 • další ostatky zase sirény a zvony

  Ostatky z pražské třídírny odpadů patří 25leté ženě
 • Tak asi nevím, co je to hrdinství. Má to být ochota jít zabíjet za peníze na koho mi někdo ukáže?
  Co jiného a tedy hrdinného udělali? Chtěli za velké prachy adrenelin,mají ho. Možná větší nežli chtěli, ale to se občas stává. Ale stále se ptám: Co že udělali hrdinského?
  Má jít o ocenění ochoty vraždit, jako mašínovské podřezání svázaného vojáka, nebo zabytí okradené ženské? Pak je to třeba, aby to pán z Vinohradského divadla řekl jasně.
  • Máš 1000 bodů.Žoldák s tím musí počítat!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit