Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V upoutavce: "Tela vojaku dorazilY (hrubice jak Brno) do Cech. Prezident jim preda medaile Za statecnost." Tela jsou rodu stredniho vzor mesto, cili "tela dorazilA". Dal prezident bude predavat tem telum medaile, asi za skok o tyci na olympiade, ci co. Ja myslim, ze asi bude prezident vyznamenavat padle, cili jim udeli vyznamenani in memoriam. Zde je krasny priklad toho, jak media kazou vodu, ale piji vino. V jednoduchem nadpisu dokazou to, co nedokazali mnozi na onech opovrhovanych diskusnich zumpach. Zesmesnit padle ve dvou vetach. Chachaa, to je mi ale dilo! *1* *1*
    • Ty medajle jim ovar pověsil na krk prej ani nepoděkovali.....
    • Dělá ti to fajn, diskutovat sám se sebou? Běž se léčit, hňupe. *1*
      • V prispevku diskutuju sam se sebou? A prasek sis uz vzal? Je mozny, ze vidis misto jednoho prispevku dva. Jinak tomu, co je jeho obsahem, se rika rozbor neboli analyza, ale to je na tebe evidentne uz moc slozity. *1*
        • Jen čekáš, s kým by ses mohl hádat, abys potom onanoval nad klávesnicí, jakej si byl "borec". Hnus! *12*
          • To jsi vedle. Ale zrejme tak soudis dle sebe, protoze tvoje reakce odpovida tomu, co prisuzujes mne. *1*
            • Nejen smysl života, on to má jako povolání, je to placený provokatér na diskuzích.
            • Pro Chudacka anonyma: O cem to blabolis? Vcera jsi mi slohnul nick, tak se nediv, ze jsem ti nadaval. Ale koukam, ze mas dokonce utkvele bludy o tom, jak vypadam. To uz je na hospitalizaci nebo na kazajku, jestli pises z lecebny, coz by odpovidalo. Podle toho, jak sledujes plusy, minusy a kdo kde prispiva, to vypada, ze jedinym smyslem tveho zivota jsou diskuse. Nic si z toho nedelej. Hele, nemeci za rohem tvoje milovana Julinka? Mel bys ji jit potesit. *1*
            • Dokonale jsi popsal sám sebe, prozradil ses, tomu se říká podvědomí.
            • včera jsi na kdehoho nadával, že je Tečka. I na mne. Dnes je tady i Tečka a ty nic? Samé plusy? Tohle prostě neokecáš, malý mozek, malý šulínek, metr padesát výšky...měl bych tě politovat, ale jsi jen k smíchu. *1*
  • blbci padli za vopici *1*
  • ... tak se divím co je to tu za "cirk", nějací maníci, co mají nádherný plat za to, co si vybrali za povolání a s čím museli počítat, se nám najednou vracejí domů v zinkových rakvích, národ truchlí, vláda, poslanci, senát, všichni truchlí, ale proč, už někdo zde truchlil za zastřelené taxikáře, za řidiče BUSu, že jej zabil opilý řidič, už zněly zvony, že matku s plodem u srdce zabil doktor, proč to divadlo, za nějaké žoldáky, vždyť zde každý pracující by měl mít stejnou okázalost, vždyť pracuje pro stát, ....
    • Ano, máte pravdu, zítra si nikdo nevzpomene na tohoto taxikáře, cituji seznam. cz: V Praze zmizel další taxikář: Pražská policie pátrá od úterý po 29letém taxikáři Miloši Novákovi, o kterém nemá rodina žádné zprávy. Kriminalisté nevylučují, že vycestoval do zahraničí, tuto informaci ale nemají potvrzenou. Případem se zabývají detektivové z prvního oddělení. V hlavním městě někdo za posledních pět měsíců zavraždil tři taxikáře. Pachatel zatím nebyl dopaden.
      To se nám to tu u kostely uzvoní a sirény odhoukají, to bude jak v té pohádce, za babičku, za dědečka, za maminku, za bratříčka, za kočičku, za pejska, proboha, za co ještě?????, ....
  • Zbytečně zmařené lidské životy, protože boj s Talibanem nebude nikdy u konce. Vyjádřeno jinak je to boj s větrnými mlýny. Těžko někdo přinutí Avgánce k civilizovanému způsobu života.
  • Duka bude mít práci posvětí ostatky svěcenou vodou.... pak se přežere pos...a v zákristii si ...........
    • ... ano, ještě tam budou nějací školáci, asi jim bude vysvětleno, že budou přijímat tělo "páně", to zas budou prasárny, ...
      • To bude Boží dopuštění nebo připuštění *1*
        • Záleží na tom, co budou školáci přijímat, buď "pod obojí" (od pasu dolů) a nebo tělo "Páně", análně a tvrdě a možná i plazanem, ...
          • Duka bude celej říčnej jen aby se moc neutumloval *1*
    • Další klenot české inteligence !!!
      • Myslíte jistě Duku.
  • Prý každý z nich zemřel za demokracii - v tom případě je třeba sebrat jim tržní plat
    a poslat je bojovat zdarma jen za tržní ideál. Vsadím se že pak řada žoldáků ochotných
    jít bojovat hodně prořídne. *1* *1* *1* *1*
  • Agresor musí být zabit!!!
  • ostatky nechat v klidu....
    Pánové, jezdíte na kole? Nová studie přišla s děsivým zjištěním

    Londýn - Britská studie několika tisíc cyklistů zjistila, že muži, kteří pravidelně jezdí na kole, mají šestkrát větší pravděpodobnost, že onemocní rakovinou prostaty.
    • Věřím tomu, proto jsem rozsekal ve sklepě kolo a začal jsem šosouložit sousedku, super, nejezdím, souložím, každému chlapovi vřele (stejně tak ženám, ale opačně) doporučuji.
  • KIMCID
    nechtěl bych bejt ostatek *9*
  • Přeji upřímnou soustrast pozůstalým. Jako bývalý voják CL jsem se musel účastnit několika misí a někdy to bylo dost nepříjemné. Jenže tito vojáci byli dobrovolníci a nechce se mi věřit, že by do toho šli kvůli penězům. Byli to dle mě prostě profíci. Takže proto - čest jejich památce.
    • di stou upřímností do (_!_)
    • Upřímná soustrast se nepřeje, ale vyjadřuje. Naučme se česky!
    • Vážený , čechostánští žoldáci vyslaní do Afghanistánu loutkovou proamerickou vládou , tam hájí agresivní zájmy nejterorističtějšího státu světa SSA ! Takže žádní hrdinové , ale banda vymatlanců , která zaslouží opovržení ! Není v zájmu českych občanů okupovat stát , který nás neohrožuje !
    • No čest, až budou bojovat za životy lidí této země.
      A profesionál, to je jen zástěrkové přejmenování žoldáka.
      Tohle je zvrácený pohled okupační armády.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit