Přejít na výpis diskuzí

Ostře sledovaný proces: Neonacistka Zschäpeová dostala za 10 vražd doživotí

11.7.2018 11:37
šar 8 příspěvků

Hlavní obžalovaná v procesu se členy neonacistické skupiny Národněsocialistické podzemí (NSU) Beate Zschäpeová má strávit zbytek života ve vězení. Trest jí ve středu uložil mnichovský vrchní zemský soud, ženu uznal vinnou z deseti vražd a dvou bombových útoků. Obhájce 43leté Zschäpeové Wolfgang Heer...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Že si ji také europoslanci nepozvali, aby jim dala podobnou přednášku, jako před několika měsíci tu palestinskou teroristku? 

 • Spíš je to komunistka, vypadá jak sestra Semelové. I když mezi nacisty, fašisty, komunisty není vlastně žádný rozdíl, takže neokomunistka.
  • Proć dostala tolik?,vždyť je tmavé pleti?? Nerozumím,nejaka chyba v eumatrixu!!

  • KIMCID

   nějaké pozorování od vás z domova že? :D

 • "neexistuje důkaz, že Zschäpeová byla přímo na místě některého z činů" - a dostala doživotí.


  To u nás se jakýsi Mašín chlubil, že podřezal svázaného a omámeného esenbáka a dostal za to od Topolánka nějakou medaili...


  • Mašín udělal co musel a je to hrdina. Kdyby nebojoval, tak ho dostal do rukou nějaký soudruh Grebeníček. Přestože existují celé stohy důkazů a svědeckých výpovědí, že soudruh bachař-elektrikář Grebeníček prokazatelně umlátil a mučil desítky lidí, zdechnul ten úchylný sadista úplně bez trestu. 
   • Pokud chci od někud nebo před někým utéct, neopravňuje mne to automaticky k tomu, že mohu beztrestně a morálně čistě vraždit svázané lidi a civilisty.

    Co se týká Grebeníčka, souhlasím s vámi.

 • To není jako u nás, kde členové organisace ze zákona zločinné a zavrženíhodné převlékli kabáty, "znárodnili", pardon zprivatizovali to co dřív "znárodnili" a díky stádu ovcí a tupců nám stále vládnou. A někteří ani nepřevlékli kabáty, jenom si do znaku přidali "M" (mizerové) a tahají za provázky. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit