Přejít na výpis diskuzí

Ostře sledovaný proces: V Madridu začal soud s katalánskými politiky

12.2.2019 16:40
10 příspěvků

V Madridu v úterý za přísných bezpečnostních opatření začal ostře sledovaný proces s 12 exčleny vedení Katalánska, kteří jsou obžalovaní kvůli uspořádání referenda o nezávislosti tohoto autonomního regionu na severovýchodě Španělska v roce 2017. Soud má rozhodnout o tom, zda se politici dopustili vzpoury,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • marně hledám v demokraticko-havloidních médiích zprávy o obrovských demonstracích ve Francii, havloidní demokratické teroristické zrůdy mlčí, proč asi?

 • Zde je vidět jak funguje   demokracie a' la EU. Měří dvojím metrem. Němci první uznali samostatnost Slovinska, ale když jde samostatnost Katalanska, tak mlčí. Stejné je to s vychodni Ukrajinou, Kosovem, atd.

  Prostě licomernost na entou!

 • Tichý a nenápadný Pragocentrismus? Kdepak, tvrdý a jasně viditelný.

  Máme snad na na mapě ČR Moravu?

  Katalánsko je ve Španělsku samostatná autonomní oblast a katalánština je zde druhý (po španělštině) oficiální jazyk.

  viz Wikipedia


  • No je to myšleno tak, že se úmyslně všude vyhýbá jakékoli zmínce o Moravě a Moravanech a předstírá se jakoby vůbec neexistovali. Taková plíživá čechizace. "České" Beskydy  "Český" Masaryk, Komenský, Kryl "Česká" Ostrava,atd. jen probůh nezmínit nikde slovo Morava a moravské. 

   Ve Španělsku je Katalánsko oficiálně uznané a proto se musí nasadit tvrdé represe. U nás se hraje hra na "mrtvého brouka" typu "nemluv o problému a předstírej tak, že problém neexistuje"....

  • chyba serveru v přenosu dat...opakoval příspěvek dvakrát...
 • Proces s katalánskými vlastenci podle mého názoru zhoršuje obraz Španělska v zahraničí.
 • ať žije svobodné Katalánsko

 • Kdybych nebyl Moravanem (kde je u nás takový tichý nenápadný Pragocentrismus) ale Kataláncem (kde je tvrdý Madridocentrismus) tak bych v případě těchto jasných politických procesů a teroru režimem šel do otevřeného odporu a občanské neposlušnosti. 

 • KIMCID

  Kde jsou ty Eu neziskovky co se postaví z kdejakého šmejda ale za tyhle politické už skorovězně ne?

 • Španělský establishment opouští demokratický systém a kriminalizuje demokraty. Naopak zdivočelé eurohujery oslavuje a na nejvyšší stupně zásluhovosti staví největší škůdce a parazity, kteří prosazují migrační šílenství, utužování principů eurohujerského katechismu a další zlotřilosti. Katalánští vlastenci, kteří mají být souzeni, jsou pro mě skuteční demokraté a zodpovědní občané, kteří právem požadují pro svůj národ sebeurčení a svobodu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit