Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jediný, kdo je schopen užít atom je pussy, ISIS a USA *15* *15* *15* *15*
  • sona.krenkova.3
    Rudá pusinko!


    Oni ti tvoji Palestinci také nejsou žádná nevinátka. Ostřelují civilní oblasti Izraele
    a když přijde odveta křičí do světa jací jsou chudáci.

    Také si radí upevní na tělo nálož a jdou ji použít do restaurace a autobusu kde jsou
    civilisté.
    • zejména ostřelují protizákonně osídlovaná okupovaná území - a to je zcela v souladu s mezinárodním právem . nechcete, abychom na vás stříleli - nekraďte nám zem
      • Díky že jsi přiznala že Ukrajinci jsou v právu když střílí po Rusech
        kteří jim kradou území.
  • proč se mám třást před atomem Iránu, když stejně nemá dostatečně obohacený uran a ani technologii a navíc zatím nikdy nikoho nenapadl, a nebát se bomby v Izraeli, která ji fakticky má, nezapojila se dožádné mezionárodní kontroly a navíc agresivní je a opakovaně své sousedy napadla a bezestudu krade území Palestiny?
    a proč mám být klidná, když vím, že bombu má USA, které se bezostyšně prohlašuje za nejdůležitější na světě a tvrdí, že bude zasahovat bez ohledu na cokoliv kdekoliv na planetě a už mnohokrát prokázalo, že skutečně se neštítí kdekoliv rozpoutat válku a ze zdevastované a rozbuté země poté, kdy pevně drží její nerostné bohatství , se stáhnout - i za naší vydatné pomoci, mimo jiné? *7* *7* *7*
  • sona.krenkova.3
    Topole topole.

    Hranice jsou otevřené nemusíš strádat v EU na kterou tu nadáváš od na do noci.
    Dej Iránu jaderné zbraně a napětí v oblasti bude nesnesitelné.
    Možná to skončí i válkou. Pak si vzpomeň jak jsi tu bránil právo Iránu na zbraně
    hromadného ničení.
    • Právo na jádro má každý.A pokud se Irán rozhodne vymazat Izrael nikdo s tím nic neudělá *5*
      • sona.krenkova.3
        Když se USA rozhodne potrestat Rusko za to že dodává zbraně Iránu
        také s tím nic neuděláš. Můžeš jen bezmocně zuřit a to je dobře. *5* *5* *5*
        • ne, jen Rusko samo... a to je právě úžasné, ještě štěstgí, že Rusko je laskavá velmoc bez světovládných ambicí, protože co kdyby se rozhodlo za zcela průkazné zločiny potrestat USA? *3* *3*
          • sona.krenkova.3
            Pokud nemá tvé Rusko ambice proč tedy ukradlo sousednímu státu území.
            • sona.krenkova.3
              Krym byl ukraden v rozporu s mezinárodním právem.


              To je fakt a ani ječení přátel Ruska na něm nic nezmění.
            • ambice a svěivládné ambice je celkem rozdíl, a proč tedy si Ukrajina chtěla ponechat dříve ukradené a to i přes to, že Krym s ní být nechtěl?
        • Vtipálku když se rusko dohodne s čínou potrestat USA také s tím nic neuděláš. Můžeš jen bezmocně zuřit a to je dobře. *1* *1* *1*
          • sona.krenkova.3
            Až na to že Rusko na to nemá sílu ani kuráž. USA by je smetla.
            • i ty pohádkářko *15* *15* *15*
            • Na tom není nic humorného.Ani na jádru ani na na vaší neznalosti. *5*
            • sona.krenkova.3
              Nemáte smysl pro humor. Jste suchar.
            • Mimoň co? Nostradamus a Nostromo .Člověk a loď. Když nevíš nereaguj *7* *7*
            • sona.krenkova.3
              Kdyby jsi byl skutečný nostradamus tak už by jsi to viděl. *15* *15* *15* *15*
            • no uvidíme *1* *1*
  • Neznám se s Kerrym ani Lavrovem a ani se Zaorálkem.I když ten poslední je zbytečný klidně by tam mohlo být na celým ministerstvu několik úředníků,kteří prováděli příkazy USA./ono to tak je/Při hodnocení jakékoliv situaci platí Klausovo :Peníze jsou vždy až na prvním místě!!!
    Zatím je na světě jako hegemon USA ale vidí,že se mu to rozpadá takže sankce těm kteři si dělají svoji politiku no a potom ti lez--delkové kteří poslouchají na slovo.No a sankce? Ty už tady byly i za starého Říma kdy byl zákaz vývozu dřeva na luky. No a dnes atomovky? Kdyby je měl Kaddáfí tak tam ještě je a Evropa by neměla problém s migrantama.Proč byl zákaz na S-300.Protože by nemohli likvidovat jaderné reaktory což už Izrael jednou udělal.
    Proto USA tolik vadí čínská banka rozvoje a i BRIC a tak se je snaží rozdělit.
    No a co píše redaktor? Ten dostane osnovu a píše co si majitel "ve svobodném tisku"přeje!!!
  • sona.krenkova.3
    Zdejší Soudruzi chtějí dát Iránu jaderné zbraně.

    Je to podobně nezodpovědné jako dát dětem zápalky na hraní.
    • Že atomových zbraní má USA na zničení celé planety je tedy v pořádku ??? Ale když je má mít někdo jiný např.Irán tak se všichni mohou p...rat jak je to nebezpečné !!!!!!!!!!
    • jediný soudruh jsi tu ty pusinko
      • sona.krenkova.3
        Narodila jsem se v roce 1990 takže jsem nemohla být soudružka. *5*
        • ne ale jako soudružka lžeš a kradeš a to že jsi si změnila nick už ti tvůj předešlej neodpáře soudružko Pusinko
          • sona.krenkova.3
            Když si vaši komunističtí zločinci mohou hrát na pravičáky


            tak si pravicová dáma Simča může říkat soudružka.

            Nick jsem změnila protože ho vaše rusofilní parta neustále kradla. To už však nedodáš
            ulhánku.
            • taky to dělal ale sama víš že každý má své specifické psaní, tak že se pozná že to nepíšeš ty.důležité je nevzdat se a jet dál *3*
            • sona.krenkova.3
              Buď rád že ti nikdo měsíce nekrade a nezneužívá k psaní jiného názoru.

              Není to nic příjemného. Já jsem takto přišla o všechny nicky.
            • nevím já mám furt jeden to že ty svůj neobhájíš je tvoje slabost *9* a to nemyslím nijak zle ale jako fakt
            • sona.krenkova.3
              Kdyby vaše proruská strana neustále nekradla měla jsem pouze jediný.

              Pláčeš na špatném hrobě Ivane.
            • na to že máš už asi 4 nick slušně lžeš *1* *1*
            • sona.krenkova.3
              Ty jsi měla nick pusinka já soudružkaPusinka.

              Nic jsem tedy ukrást nemohla protože i žák první třídy pozná že se jedná o 2 různé nicky.
            • já ale jsem si jista, že nick !pusinka" je , byl a bude můj, ale tys ho ukradla, jenže mne to zase tak nerozhodilo, protože ty tvé hlouposti jsou snadno rozpoznatelůné. a ty hrubky....
            • jsem sice nestranný ale to nemůžeš vědět *7*
            • sona.krenkova.3
              No vy jste tam za komunisty. To je podle vašich vlastizrádných příspěvku jasné. *5*
            • ty už tam jsi co za TOP09 *1* *1* *1*
            • sona.krenkova.3
              Hele toto je dabata. Pokud chceš pomlouvat a špinit jdi do politiky.
            • jedinej ulhánek a zloděj fotek jsi tu ty *3*
  • Západ již o svůj vliv přišel,bohužel i my s ním.Mě zajímá co to bylo za bordel v Praze na Hradě,že si můžou chudáci Armeni parkovat takové bouráky v pěší zóně.Naprostý souhlas tentokrát s měšťáky a mastné pokuty.Proč si nejdou demonstrovat do Turecka ?A radit nám co máme dělat.Drzost na drzost.Je potřeba se odřitit od poklonkování zmírajícímu Západu.Mít svou čest a pořádnou bojeschopnou armádu jaká tady byla ještě před 25 lety.
    • Arménie není na západě, možná, že nám přivezli vora v zakoně k výkonu trestu, kdo ví *15* *15* *15* *15* a my jsme nidky vliv neměli a kromě toho jsme nebyli, nejsme a ani nebudeme Západ. *3* *3* *3*
  • proč bych měla být nedůvěřivější k Íránu, který, pokud vím, zatím nikoho nenapdal, než k USA, Británii a Francii, které to učinily jen v tomto století několikrát? proto, že je jiný? Írán čelil i v minulém, století převratům zosnovaným CIA (ta si zřejmě nikdy nedá pohov), takže on se Záípadem, nikoliv Západ s ním má špatné zkušenosti....

    Ještě dooplním, vykládat, že JAR se zbavila apartheidu díky zákazu účasti na sportovních utkáních je ukázka pokročilé demence.
  • Autor článku je nemocen a zaslouží si neschopenku. A jestli ne, tak je aspoň neschopný!!!!!!!!!!!! Vím pro Vás práceschopný.

    Důvod? Třeba ten verbální útok na Saúdskou Arábii. Autor vůbec neví o čem píše!!!
    Možná ty hovadiny/názor jen překládá či snad tlumočí:-(

    Prosím dejte mu překážky na straně zaměstnavatele. Důvod? No prostě ať si najde nějaké ty informace o IS. Nebo ať si aspoň poslechne prezidenta Zemana v rozhovoru pro "Ruské rádio".(asi ruštinu neumí... to je ta objektivita, jen nasloucháním " západu"?) Uff, on ten projev na Tiscali byl!!!!! Tedy pak je to cílené..............
  • Pokud ho bude západ vnucovat násilím, jako do teď. Tak jistě ano.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit