Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co dobrého čekat v Rusku ? V zemi alkoholiků a primitivů ?
  • Na moje auto (zaplaťpánbůh) Volvo, ve kterém jsem jel se svojí manželkou na místě spolujezdce, hodil malej kluk z náspu rychlostní komunikace cca 1 kg těžký žulový balvan. Balvan jen těsně netrefil boční okno u spolujezdce, na kterém manželka seděla, ale dopadl na střechu vozu, kde udělal značnou prohlubeň. Rodiče toho malého nezodpovědného fracka byli přivoláni na místo nehody, omlouvali se a slibovali hory-doly. A jak se zachovali v konečné fázi? Nakonec mi nezaplatili ani korunu a řekli, jestli něco chci, ať to dám k soudu. Jelikož se manželce naštěstí nic nestalo a jelikož jsem hodně pracovně vytížený, nechal jsem auto opravit, více než 40 000,- za opravu jsem uhradil ze svého a celou záležitost nechal "plavat". Dodnes slyším odpověď toho malého kluka na otázku "proč jsi to udělal?" - "ze srandy." Dost blbá sranda; morální profil rodičů raději ani komentovat nebudu.
    • Když nemáš čas, tak to dej právníkovi. A k soudu s nimi, když to chtějí. *16*
    • mě se stalo něco podobného z náklaďáku vypadla žulová kostka ale naštěstí to odneslo jenom alu kolo a pneu ale že by někdo zastavil to nehrozilo...
    • Po mě hodila na auto při jízdě kámen jedna kačena z hejna cikáňat. Naštěstí se netrefila. Asi taky ze srandy.
    • rozbil bych mu držku tak, že by v žiivotě už nic podobného neudělal a rodičům taky. *16* *16* *16* *16*
  • Hrůza,tohle nevidím na zveřejnění.Může to být pro některé šokující,"lehce"řečeno.Jinak souhlasím s Petrem.
  • Strašné! Nezodpovědnost a šlendrián při zabezpečení nákladu může mít takového tragické následky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit