Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No abyste věděli já jsem svědek sice jsem nebyla jedna z holek ale viděla jsem to nejdřív pračka nebyla ale potom jsme to všichni zahlédli vím jak se jmenuje ten chlapec a vím kdo je jeho táta. Klidně se mě vyptávejte ale odpovídám jen na otázky které by nikoho neohrozily... *12* *12*
  • Re: anonymka - Souhlasím plně s Vaším příspěvkem.
    Otec to měl nejprve řešit se synem, proč tu údajnou facku od učitele dostal? Jistě nebyla bezdůvodná!
    Že jsou fyzické tresty zakázané? Ano, ale jak píšete, žáci jsou vůči učitelům čím dál více drzejší,
    a nejen k nim. O respektu a úctě celkově ke starším, už asi není co dodat.
    Podle mého, měl žák doma od otce dostat ještě jednu facku za to jak se ke spolužákům chová,
    aby si uvědomil základy slušného chování.
    Nechci se dotknout toho otce, ale asi je to jako s příslovím: "Jaký syn, takový otec" nebo "O jablku, které nepadá daleko od stromu" .
  • Naše dcera chodí taky do 4tř.a když se někdy rozvykládá,co si některé děti k učitelům dovolí,tak jedna facka je podle mě málo,opravdu neškodilo by ,aby měli děti vůči učitelům větší respekt!Nejhůř snad je,když rodiče doma ,před dětmi na učitele nadávají, úcta je ta ,tam.Přece musíme své děti znát,hlavně,my rodiče!A někdy máme taky "dost"
  • A tak co se stane tomu rodiči, členu ODS? Nebo to byl cikán? Ono to přijde nastejno!
    Proto je třeba se řídit biblickým: Oko za oko, zub za zub! Bez slitování!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit