Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • souhlasim stebou mas pravdu tajty gadze si moc dovolujou kez by dal buh aby zdechli vsichni gadzove
  • kdybi ste vi byli stratili takhle syna jak pan tatar tak byste byli schopny udelat cokoliv proc konecne vi vsechny byli nepochopite ze na nas tmavi nemate a nikdy mit nebudete bodaj byste wsichni wimreli gadze pojebanyyyyyyy *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Vážím si otce - cikána, který chce nechat za pokus o loupežné přepadení i trest pro svého druhého syna, více takových cikánů,... to jsem zvědav, kolik onen zločinecký synek cikánské národnosti dostane od našich soudů, doufám, že onen střelec bude odměněn plaketou za statečnost, neboť ubránil sebe, rodinu a svůj majetek, ...
  • Souhlasím s p. Tatárem. I já "Žádám vládu a prezidenta, ať udělají všechno pro to, aby tu byla spravedlnost… Není normální, aby se tady ... ostatní doplňte laskavě sami.“ Pan Tatár je nešťastným otcem, kterému nepříznivý osud vzal syna. Proto se, snad v zármutku, vyjádřil poněkud neúplně. Nemějme mu to za zlé. Je to jistě dobrý, pracovitý a poctivý člověk, který většinu svého života věnoval výchově svých synů. A teď mu taková nečekaná chyba, jakési nešťastné zakolísání, jednoho z nich vzala. Pan Tatár vyjádřil v zásadě dobrou myšlenku. Ať ti, kdo prokličkovali k moci, zajistí, aby zákony této země platily pro všechny stejně a byly také za všech okolností spravedlivě a nekompromisně vymáhány. Možná pak ubude násilí, krádeží a lumpáren všeho druhu. A bude víc peněz ve státní pokladně a víc rukou, které se budou moci horlivě chápat práce. Nejspíše by to spravili odborníci místo politiků.
  • Ano souhlasím ....se spravedlností a stejným i jednotným výkladem zákona i pravidel pro všechny a ne jen pro někoho..takhle to myslel ten cikán co žije i se svými ostatními parazity z našich peněz, bez nutnosti dodržovat to co všichni ostatní ? Pak ano souhlasím a hned ode dneška...! Například tím, že si začnou aspoň uklízet ten svinčík a chlívek plný špíny,moče a výkalů i feťáků a "pracovnic" ve svých "sídlištích" a začnou pracovat na sebe a hlavně za své. Zatím jsou jen paraziti, špína i ostuda lidstva a jako přínos lidské civilizace v absolutně až na jednotlivé vyjímky naprosto v ničem k ničemu..tak to prostě je..Je třeba nazývat věci pravými jmény...
  • Od kdy je 22letý člověk dítě? Plnoletosti se dosahuje v 18 letech. Navíc s jeho trestním rejstříkem delším než pět ruliček toaleťáku se ani nedá divit jak dopadl. Pane Tatar, měl jste si ty darebáky líp vychovat. Ale to asi nemůžeme čekat od někoho z menšiny, která posílá své 8leté děti krást do obchodních domů a kapsařit, protožejsou beztrestné. Chcete spravedlonst? V tom případě ať toho druhého zavezou rovnou do vazby za spolupachatelství na loupežném přepadení a pokusu o vraždu. *16*
  • Beztrestný odstřel cikánů, poruší-li cikán jeden nebo více ustanovených bodů:
    1) Každý cikán je povinen denně 12 hodin vykonávat těžkou manuální práci.
    2) Cikán se nesmí potulovat venku po 7. hodině večerní bez doprovodu policie.
    3) Cikán nesmí okrást ani jinak ublížit občanu ČR.
    4) Cikán je povinen mít pod kůží od narození el. čip, pro snadnější identifikaci.
    5) Cikánce jsou po prvním porodu chirurgicky odtraněny vaječníky.
    6) Cikánům je přísně zakázáno užívat alkohol, cigarety a drogy.
  • Ten skřet Tatárů přece ví, co se stalo, dyť je sám poslal loupit. Je to cigánská hlava cigánský rodiny, tak doma všechno diriguje. Ani se nedivil, když to špatně dopadlo. Jen se snaží z toho zase něco vytřískat. Znova ale vopakuju - to nejni první mrtvej důchodce v Tanvaldě. A TOHLE nikdo dosavád nevyšetřil. Vsadim se, že ho ty mladý Tataři voddělali. A tak si jinej pan důchodce pořídil kvér, aby nedopad jako ten první pan důchodce. To je najednou divení - co si to ty gádžové dovolujou - se bránit ....!
  • Nestydím se,jsem normální člověk cikán.Nikoho nepomlouvám,nikoho nesoudím,protože to dělají soudy.Doma mne učil každý rodič být slušný.Mnoho lidí si na slušnost jen hrají.
    • Ty seš rozumnej do tý doby,než vás bude pohromadě víc a pak jste stejně všechno jedna verbež....
    • Janko, já znám taky férový Romy. Bohužel je vás málo a odnášíte to taky za ty vaše nepřizpůsobivé. Ze strany Romského obyvatelstva není vidět sebemenší snahy o začlenění. V USA byly taky velké problémy s černochy. Většina ale pochopila, že je potřeba se začlenit. Jsou tam taky dacani, ale již to není takové jako v sedmdesátých letech minulého století. Musíte se zamyslet nad tím, jak dál. Lidi jsou již dost naštvaní a možná by mohlo dojít k ještě větším tragédiím.
    • Ty seš akorát tak cikán - ty seš multikulti trotl, kterej s hnědočechama nikdy nebydlel. Takový miluju - Zpovzdáli trousej rozumy a kritizujou, ale na předměstí by bydlet nešli, to by se hned vopupínkovali.
  • To je stále chyba v naší legislativě. Ta bude stále tvrdit, že když někdo vnikne na tvůj pozemek, ukradne ti auto a když ujíždí s tvým majetkem,tak ho nesmíš trefit do zad. Musíš ho nejdříve předběhnout a až teprve potom, kdy Tě má téměř pod koly, tak bys mohl střílet. Ale zase by to advokáti shodili prostě proto, že pachatel se držel volantu a nemohl se bránit. Proč dobře placení poslanci neudělají takový zákon, kde by si každý pobuda rozmýšlel, zda vlézt na Tvůj pozemek či nikoli. Můj dům, můj hrad. To by ubylo krádeží!! možná by se tím taky vyřešily sousedské spory. Zkrátka bys dotáhl zastřeleného souseda na svůj pozemek a řekl bys. Ten "hajzl" mi vlezl na pozemek. Taky by se tím vyřešilo mnoho sporů. Manželských nevěr (třeba zastřelit milence přímo ve vlastní posteli).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit