Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co by se ještě mělo stát, aby ty gaunery odvolal, myslím, že toho už pokazili dost. Nebo čeká, až bude republika před bankrotem. To už ale bude pozdě.
  • Co se na těchto stránkách objevuje za pravičáckou svoloč je až k neuvěření. Denně se objevuje nějaká vládní sviňárna, denně nějaký podraz, denně nějaká korupce nebo lichvářské ožebračení lidí.
    Poslední hit co si knížecí chátra vymyslela, projekt za 150 mega s ježděním po hotelích s následným hodnocením, následován dalším zlatým hřebem kdy šéf protikorupční policie čelí trestnímu oznámení pro korupci.
    A tady různí zloději nicků, Pištové, fleckové, tečkoví anonymové a jiní, prostě pravičáčtí retardovaní úchylové a zastánci zla, se staví proti každému, komu se z těch hnusáren a lumpáren zvedá žaludek. Fuj tajbl soudruzi pravice.
  • Vzdej prezidentu Zemanovi hold, zaslouží si to, je to nejlepší hlava státu od doby Husáka!!
  • Ano Pišto, půjdeš do vězení za soustavné urážky hlavy státu, trestní oznámení bude podáno, tam tě ty sprosťárny přejdou!!
    • Tomíku jsi nechutný šašek. Urazit se dá někdo kdo má čeast, ne takové tupé NIC.
      • Do očí bys mu to neřek,, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu pos..al se a skončil na IPce. *2* *2* *15*
  • Chcíplej komunista - dobrej komunista!
    • Blbečci mají být v ústavu, co tady děláš??
  • Nyní je potřebný zákon který bude trestat urážku hlavy státu jako je to jinde běžné, pak takoví lotři půjdou za katr a tam můžou v chládku přemýšlet že prezident se urážet nemá a nesmí, už aby to bylo!!
    • Hlavu státu ano, ale NE takové prolhané, sebstředné, porazácké, ožralé hov-x-ado jako to NIC s uslintanou vepřovou hlavou a uchylně žvástavými kecy je ten váš zeman.
      Toto NIC nebude nikdy prezidentem normálních slušných lidí, pouze defektivní poskokem rudooranžové tlupy. *12*
      • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu pos..al se a skončil na IPce. *2* *15* *1*
    • Aha, urážka majestátu, císař pán je vůůůůůlí národa zvolený. *1*
      • On není vůl, on je korunovanej. *1* *1* *1*
  • ZEMAN KONFIDENT StB:
    Protokol registrace svazků agenturního a kontrarozvědného rozpracování, zaveden dne 22. 11.1983
    Registrující útvar: Statisticko evidenční odbor FMV
    Registrační číslo: 27296
    Krycí jméno: MAN
    Příjmení (název): Zeman
    Jméno: Miloš
    Datum narození 28. 09. 1944
    • Je to tak.Máme prezidenta estébáka.
      • Tak toto je na trestní oznámení a vyžádání si identifikace. Pomluva prezidenta vyjde na pěkných pár let natvrdo, tak jen si hrajte, blbečkové. Podávám jej !!!
        • Pomož si ubožáčku, jsi asi stejný mentální reta-x-rd a ožrala jako ten kterého se zastáváš.
        • Pomluva prezidenta - o kom je prosím řeč. Přece nikdo alespoň nepatrně soudný nemůže tu uslintanou, prolhanou rudooranžovou uepřovou tlamu považovat za prezidenta. *16*
          • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu a skončil na IPce... *2* *15* *1*
        • Záznam byl ještě přednedávnem v seznamu. Nyní je odstraněn. Je vidět, že ten ochlasta má dlouhé prsty. Žijeme v zemi ovládané StBáky.
          • Kecáš, díval jsem se hned po zveřejnění příspěvku a Zeman nikdy v takovém seznamu nebyl a není. Prošel přece dávno lustracemi. Nikdo nemohl nic odstranit, protože Zeman nečte ty tvoje svinstva. Čekej policii, zašel jsi moc daleko - tohle je závažné , lživé obvinění, a je trestným činem. Pokud bys jej nazval třeba volem, či čímkoli jiným, je to urážka, al etakových tu je !!! Jsi hloupý cikán a půjdeš sedět, to si piš !!!
            • http://www.abscr.cz/cs/vyhledavani-archivni-pomucky

              Zadej jméno a datum narození a zaškrtni okénko "Beru na vědomí"

              Vidím jak jsem tě vytočil a potvrdil jsi, že jsi opravdu ten, za něhož tě považuji.
          • OMLOUVÁM SE!

            Ten záznam tam je, zřejmě jsem špatně zadal údaje.

            http://www.abscr.cz/cs/vyhledavani-archivni-pomucky
  • Ničí ekonomiku, ničí lid. děkujeme pane zemane, rádi se přidáme. Musíme tuto vládu zadupat do země.
    • A mohl bys mi říci jak má ten tvůj nesvéprávný kladeč věnců "vládu zadupat do země"? Vláda toho šaška může poslat do Paďous nebo i někam jinam.
      • Klidně může rozpustit vládu z dlvodu mimořádné situacwe. A ta už nastala díky zlodějnám. Nevíš ale co je nesvéprávnost !!! To se podivíš, až si pro tebe přijde policie, za to falešné obvinění prezidenta jako konfidenta STB. Těš se !!!
        • http://www.abscr.cz/cs/vyhledavani-archivni-pomucky
          • To ti není nic platné, ten vyhledávač může obsahovat jméno a příimení, ale neobsahuje údaje, které by danou osobu jednoznačně identifikovaly, protože jsou znečitelněny proti zneužití. Kvůli tomu tě nikdo trestně stíhat nebude, ale kvůli tomu, že ty jsi uvedený neúplný údaj jednoznačně a veřejně spojil s osobou prezidenta republiky, což není nijak prokázáno a je to jen tvé tvrzení, výslovně vydávané za pravdu. Takže ti kikáne zvoní hrana. Udělal jsi velkou chybu !!! To poznáš !!! Podle občanského zákoníku jde o zneužití falečného údaje a pomluvu osobnosti, navíc prezidenta, což je jednoznačně trestný čin újmy na cti. Takže se těš, konečně jsi si naběhl !!! Jestli nechceš abych trestní oznámení odeslal, tak se veřejně omluv a učiň prohlášení o odprošení !!! Jinak zítra to jde se screeenshotem na policii. Máš poslední šanci, nebyl jsem nikdy práskačem, ale tvých sviňáren už mám dost !!!
            • Nenazývejte to tupé ho-x-vado prezidfentem. I když momentálně zsviňuje hrad, tak jen jakýmsi poskokem rudooranžových tupoňů. Nic víc nic míň to č.......é není.
            • Ještě doplněk. Ta pravděpodobnost, že se několik lidí narodí ve stejný den není malá, protože se denně narodí v republice několik stovek dětí, tak se tím neukolébávej, jelikož ty jsi jasně řekl, že jde o StBáka prezidenta, což nepřipouští žádné pochybnosti, koho jsi měl na mysli.
            • Není to dostatečný údaj k identifikaci, protože v jeden den se může narodit třeba dvěstě Pištů Žigů, čímž nejsi jednoznačně identifikován jako StBák jenom proto, že nějaký Pišta Žiga, narozený ve stejný den, tím StBákem byl !!! Teprve , když by tě někdo osobně, průkazně a jednoznačně označil za StBáka, pak by se dopustil urážky na cti a měl bys právo na podání trestního oznámení, nebo žalobu na újmu své osoby na cti podle Občanského zákoníku a nárok na náhradu za tuto újmu , což by určil soud. To ale zde na anonymním netu nelze, protože zde nejsme jednoznačně identifikovatelní. Jenže tys doslova napsal, že prezident Zeman je agentem StB, což zakládá nárok na žalobu, protože jsi označil jednoznačně prezidenta za agenta. Je to trestný čin, Pištíku a ty se budeš móoóc divit !!! Zamysli se, jestli tedy jsi schopen vůbec nějského myšlení....
            • Přestaň vyhrožovat, konfidente. Jméno a datum datum narození je dostatečný údaj k identifikaci. Je velice malá pravděpodobnost, že by existovaly dvě osoby se shodným jménem a datem narození.
  • Je úsměvné, jak si tady jeden pomatený komunista v důchodu krátí dlouhou chvíli hloupými kecy pod kradenými nicky. Myslí si, že je chráněn anonymitou a že se neví o koho se jedná. Ale ono se ví, jenom ten pomatenec to netuší. A jelikož není nebezpečný tak o nic nejde... *1* *1* *1*
    • Já jsem pomatený kapitalista a jsem velmi nebezpečný. Obvzášť takhle na podzim k večeru, když v komíně hučí meluzina a mám v sobě litr vodky. To jsem tak nebezpečný, že svými modrými zvratky pobliju kde co.
      • No v tom máš pravdu. Ovšem nevíš, že já vím... Jednou bys mohl litovat. Tak si dej pohov a přestaň škodit, bolševická zrůdo.
  • Bývalý ředitel odboru IT na Ministerstvu zahraničních věcí Jakub Klouzal, který v minulosti upozorňoval na podezřelé zakázky na úřadu, podá v souvislosti s nimi trestní oznámení na ministra Karla Schwarzenberga. Schwarzenberg a TOP 09 káže vodu a pije víno.
    Jsou to kreatury v lidské ne podobě!
    • Komunistická spodina chrlí rudé komunistické výblitky na knížete Schwarzenberga a to dílem z hlouposti a dílem ze závisti, protože mu nesahá ani po kotníky. A myslí si, že když si zvolila sebestředného žvanila, lháře, křiváka a ochlastu z Vysočiny, tak že to bude ten jejich spasitel. Zapomíná, že je to pouze nesvéprávný kladeč věnců.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit