Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gorobilypes

    Jak je ošetřeny tohle : Kopiruji z jedné diskuze :Z deníku Ukrajince. 5:00 Vyrážíme s pěti člennou rodinou ze Lvova směr Ostrava. 500 km, cest trvá autem 7 hodin. Po obědě navštěvujeme uprchlické centrum a do hodiny máme víza. Další cesta vede na ČSSZ kde jsme odbaveni velice rychle a na pokladně si vyzvedáváme 25.000 Kč. 14:00 ještě zastávka v bance, kde si zakládáme účty a ihned na nich máme bonus 2.500 Kč. 14:30 vyrážíme do aquaparku za cenu 5 Kč pro všechny. 16:00 je hezky a tak za dalších 5 obětovaných korun zkoukneme ještě ZOO. Rozhodujeme se, zda přenocujeme, či ne. V místním hotelu stačí zamávat naším pasem a hned je o ubytování postaráno. Zůstáváme tedy do rána. Při snídani dochází s místními domorodci k rozmíšce, nedali nám přesně to co jsme si k snídani objednali. Znechuceně odcházíme a odjíždíme směr Lvov. Druhý den 16:00 jsme doma. Navštívili jsme největší bankomat na světě. Českou republiku. Místní jsou hloupí. Kdyby to bylo obráceně, na Ukrajině by dostali tak max.holí. Toto je skutečný příběh. Někteří to takhle dělají. Je mi líto, velice líto těch, kteří doopravdy tu pomoc potřebují. No když plošně všem, tak všem. Upozorňuji že je zde spousta lidí, co fakt utekli s holým zadkem, těm bych pomohl. Zbytek? To je na vás.....

    • Tak to jste neuvěřitelně přehnal. Fakt. Moje citlivá duše krvácí. 

      Po první části dobře, ale dále je to úplně jinak. Co ve Lvově (Užhorodě atd.)? 

      Zjistili jsme, že se můžeme courat po Schengenu a tak hurá do Němec. Tam jsou štědřejší, a hlavně v Eurech. 

      Kolik jich asi bude chtít živořit s námi v ČR?

      Moc ne, pojedou za lepším na západ od nás a ty kecy o pracovní síle budou platit od Německa na západ. Co by taky dělali v té bídě, která už začíná a bude tady? 

      • Gorobilypes

        Nebojím se že mě za pravdu opět nedá Tiscali ban

        • Tak podstatné je aby ten ban byl v zájmu svobody, demogracyje a boje proti dezinformacím a prokremelské propagandě.....😉

          Kdyby ten ban byl z Ruska, tak by to byl akt cenzůry a totality.

  • Podstatná otázka je kdo je okupant a kdo se brání! Ukrajinci se v životě neměli vzdát jaderných hlavic!

    • Svatá pravda. Ukrajinci si měli nechat jaderné hlavice a Rusko si mělo nechat Ukrajinu jako si Čechy nechávají Moravu. 

      PODSTATNÉ JE, KDO JE OKUPANT?????? Pražští bolševici po únorovém puči od ledna 1949 okupují Moravu jménem Čech. TAK SNAD VŠEM STEJNÝ METR, NE??? 

      Když Čechy si nárokují Moravu, dle stejné logiky má Rusko právo si nárokovat Ukrajinu. 

      Až si Čechy zametou před vlastním prahem a vrátí Moravě svobodu, budu z plných plic volat HANBA RUSKU, AŤ ŽIJE SVOBODNÁ UKRAJINA. Zatím ale bolševici z Cajzlu už 73 let dělají to samé, co vyčítají Rusku na Ukrajině a Číně v Tibetu. Takže pobrekávání "rádobyčechů"  mne opravdu nechává chladným. 😉

      Je hořká ironie že na každém kroku na Moravě, kam se člověk pohne, člověk nevidí moravskou vlajku. Ale ukrajinské se válí doslova a do písmene všude pod nohama. Dokonce to nějaký zamindrákovaný hlupák pověsil u nás na cvičnou skálu na borháky, které potřebují k jištění horolezci. Takže až nějaký horolezec poleze po stěně a zamotá se do modrožlutého hadru a nebude se moci zajistit na borháku a spadne a zabije se, může během letu aspoň křičet SLÁVA UKRAJINĚ já moravský horolezec za ni pokládám svůj život. 😯

      • Jen by mne zajímalo, zda by smrt toho nešťastného horolezce vyšetřovala policie a zda by soud potrestal toho retarda, který tam ten hadr, kde nemá co dělat, pověsil.....

    • Gorobilypes

      Kde přesně na Donbase?

  • Gorobilypes

    Pořád jen čteme jak Rf dostává a náhle obrat?

  • Co všechno je kritické pro ukra obranu? Zelený v čele, málo střeliva, neochotný svět? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit