Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kterej trouba může mít radost?Nějak si lidé v čr neuvědomují jak moc nás to postihne!
  • Chlapec se ptá otce: "Tati, dáš mi prosím 5 rublů na mléko, chleba a vodku?"
    Otec odpoví: "20 rublů? Na co sakra potřebuješ 50 rublů?"
  • dearputin.com *15*
  • Soudruh Putin pravděpodobně trochu přestřelil,do roka jim dojdou devizové rezervy a je po něm a to chtěl vystřídat vycpaneho Lenina na jeho fleku.
  • Puťka ti vyřešil šalamounsky,nechá zavřít šéfku centrální banky a popraví Medveděva.Je to geniální stratég.
  • Zdravím ve spolek,tak v jakém stádiu je hysterie místních bolševiků ?
    • Ti si vymyslí, že je to jen propaganda.
      • nebo dezinformace v režii CIA *1*
        • Tak nějak ;-)
  • To všechno je trest boží za vraždu cara. *16* *16*
    Dokud byli carové, mělo Rusko rubly z pravého sibiřského zlata. *2* *2*
    Včíl si s něma můžou akurát tak "vytřít" *1* *1* *1*
    A ani to pořádně né *11* *11*
  • Co příspěvek to slova negramotů a de..lů!!
    • Tedy, vás ten pád rublu nějak bere .
  • To bych nebyl Čapisral
    Kdybych se tu nevysral !

    Jupíííííí ! ! !

    Burlak, Herman, zEman, J.Poklička, Leony, jjj, jako anonym, bobo (fašista?), Radio Jerevan, Ivan Ivanovič, Dzeržinskij ...
    • Nejhorší je, že mají pravdu *9* *9*
  • Já a moje maminka nenávidíme zlé rusáky. Měly jsme se dobře. Navštěvovali nás vysocí SS důstojníci kteří byli zdvořilí a kultivovaní. Zůstávali přes noc. Nosili nám kožešiny zlaté a stříbrné šperky které demokraticky zabavili židovským spekulantům. Na moji přímluvu poslali do převýchovného tábora v Osvětimi mého protivného souseda, který u sebe hostil podezřelé existence. Pak přišli zlí barbarští rusáci kteří vyhnali hodné civilizované němce a nás dokonce ohrožovali samopaly jen proto že jsme jim sypaly do kafe ciankáli. Doufám že barbarští rusové zaplatí za své zločiny a civilizovaní němečtí důstojníci se opět vrátí......
    • Potomci Molotovova ?? Jo, jo, Ribbentrop byl grand *1* *1* *1*
      • Ano i Ribbentrop byl u nás přes noc. A svěřil se nám že kdyby nebylo hodných přátel bankéřů z demokratické USA nemohli by tak rozšířit svou germánskou civilizaci po světě.
    • My o voze ty o koze .
      • ale no tak bolševiku....zatočíme s vámi.....po demokraticku.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit