Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za Savčenkovou se tenkrát bil do prsou v pořadu u Jílkové milicionáři Míra Kalousek. A vyzýval ve válku s Ruskem.
    Uz asi na Savču zapoměl.
  • Pikantní a zároveň příznačné je sblížení N. Savčenkové a Kalouska.
    • No jo, máš pravdu: oba neustále vykřikují věci, které nikoho nezajímají a na které se jich nikdo neptá.
  • se brání bajkami že to byla jako recese a sranda a podobně. takové kraviny může vyprávět u sebe doma v rodné zemljance. Ale jak to vynese z podzemí na povrch musí si dát pozor.je dobře že jí konečně někdo zatne tipec, protože její drzost a neomalenost nebrala mezí.Přejeme krušné chvilky na vazbě, hrdinko!
  • Padouch nebo hrdina? Jestli bude pro USA a NATO tak HRDINA ! Ale když bude chtít
    opravdu nezávislou Ukrajinu a nebo nedej bože orientovanou na Rusko tak PADOUCH !!!
    • a denní dávku blbosti máš vyčerpanou, že? A zas piš velkýma písmenama.
      • Když na to nevidíš,pujč si Drahošovy super WS brýle s tak čirými skly,ze je Svět neviděl!))
        Drahoš a ty,takové JITRNICE co Svět neviděl. )))
      • Má pravdu.
  • skutečně ji zavřeli za pokus o převrat? Není to třeba za kouření na veřejnosti? Já jenom soudím tak dle fotky a současného protikuřáckého tažení....
  • Já se rozhodnu podle toho, co řekne zeman *14* *14* *14*
    • soudruh Gotwald nechal uvěznit svého spolubojovníka Slánského za paktování s kapitalisty. A soudruh Porošenko nechal uvěznit svou spolubojovnici za paktování s demokraty.
      • Ano, to je přesné... *3*
  • když Naďa byla v ruským vězení a útočila na Putina, byla pro fašistický ukrajinský Chazariát vlastenkou, obdivovanou hrdinkou i našimi českými neocony z TOP-KDU-ČSL. Ale když zjistila, co je Porošenkona vojenská Junta zač, musela být odstraněna jako kolaborant, zrádce národa, terorista. Pořád stejná písnička od totalitních a fašistických režimů, když zobeš z ruky jsi náš hrdina, když nejdeš s námi, jsi nepřítel režimu, mi pak s tebou zatočíme !!!
  • Jen se divím že tady není uvedeno že ji určitě k tomu navedl Putin..
  • vždycky lže. Tady toto sem tuhle vlezlo a myslelo si že bude přijato snad i ve sněmovně. Ještě že se každý na ni vykašlal a tak vyfičela stejně rychle jak dorazila. Takové hrdiny tady nemá nikdo rád.
    • Ukajinec je obyčejný rusák?
      To je pro mě nová a poměrně závažná informace.
      Na základě letité zkušenosti předpokládám, že poskytovatel této informace by tváří v tvář průměrnému Ukrajinci na svém stanovisku nedokázal setrvat.
      • *1* *1* *1*
      • on myslel jak to mluví v azbuce, je to špína. A to zas jo!
  • Tak především: Když byl diktátor Janukovyč nahrazen zásluhou policejního převratu mnohem horším diktátorem Porošenkem, tak to byli naši "novináři" a pseudopolitici Kalouskovského typu radostí bez sebe jen proto, že ten ještě horší ha.zlík byl (na rozdíl od Janukovyče) protiruský.

    Když se psychopatka Savčenková naprosto jasně projevovala jako agresivní a paranoidní šílenec před ruským soudem, kde byla spravedlivě odsouzena za válečné zločiny, tak to měli titíž "novináři" a pseudopolitici Kalouskovského typu plnou hu.u keců o zmanipulovaném nespravedlivém soudu.

    Současné dění kolem té psychopatky si ale tihle pseudodemokrati už nějak nejsou schopni zdůvodnit, takže zalezli a dělají mrtvé brouky.

    Já jsem docela zvědavý, co se bude na tomhle území, jehož jedna část byla kdysi centrem Kyjevské Rusi (další část patřila v minulosti k Polsku, resp. Litvě nebo společnému Polsko-Litevskému státu, jih střídavě Tatarům, Turkům, Bulharům, Mongolům a Rusům, nemluvě o nejkultivovanější části obývané Rusíny a patřící v nedávné minulosti k Rakousku-Uhersku, a pak k Československu, podobně k Rakousku-Uhersku patřily i území Haliče a Bukoviny) dít dál. Zatím jsou u moci duchovní potomci fašistů, kteří ve čtyřicátých letech vítali Hitlera jako osvoboditele, ale pokud to dopadne tak, jak to zatím vypadá, tj. že volby vyhraje neschopná (bl.á) blondýna-krasavice s copem kolem hlavy (myslím že jen o něco menší psychopatka než Savčenková), tak je možné úplně všechno... (třeba i návrat Janukovyče a usmíření s Putinem ???)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit