Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opět ideologický blábol, který naštve, ale nedojme.
  • Naprosto zbytečný a pravděpodobně i vylhaný článek...
    • Nejsem si tím jist, ale vůbec to není vyloučeno. Přece "k dosažení vytčeného cíle jsou vhodné jakékoliv prostředky", že ano... kdepak jsem to jen slyšel. *3*
  • Suďte jeho rodiče! a islám TI ZA TO MŮŽOU!

    NIC JINÉHO!!!
  • Hlavně je dobré připomenout co a kdo byl ten jejich "hodný taťka" i ti další jemu stejní či podobní "běženci".. i se souvisejícím návrhem, místo tohoto nehorázného, mediálního vydírání tzv. na city..co kdybychom naše těžce nemocné děti začali už konečně léčit ze státních peněz a na "imigranty" zas naopak sbírat víčka od pet lahví?!
    • to jste mi připměl víte jak se zvelko slávou psalo že Czesko vypravilo speciál letadlo které přivezlo do ČR na léčení 4 dětské pacienty se sýrie a s nimy 16 dospělých jako doprovod (16 pro 4 děti WTF???) co to stálo peněz kolik čezkých dětí mohlo začít nějekou nákladnou léčbu za to?... NO a výsledek krom jednoho dítěte všichni druhý den odjeli do německa *1* prostě ČR jen využili jako PŘEVADĚČE PAŠERÁKA už by jsme tu vládu měli tak SOUDIT!!!!
  • Pamatujete na smrtelně nemocné kojence a batolata, kde na jejich léčení nejsou peníze a lidé sbírají víčka od petek? Přitom jdou stovky milionů (možná i několik miliard) na řešení uprchlické krize, na pomoc ilegálním imigrantům a na pomoc nepřizpůsobivým občanům? A to zbytečně. Z pakáže a nemakačenka se nikdy slušný člověk nestane. To vidíme denodenně kolem nás.
  • taky jeho taťku?
  • myslíte tu naaranžovanou figurku,aby to muslimáci měli lehčí při invazi do evropy?
    • Juro, obávám se, že máš pravdu.
      • beru tě jako inteligentního diskutéra,nevím proč ně říkáš soudruh,nikdy jsem soudruh nebyl a nebudu,akorát mám vyhraněný názor na teroristy z USA,když se budeš zajímat o tuto problematiku,zjistíš co je to za špíny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit