Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejhorší na tom je, že se paní bude několik let soudit, zda to byl podvod, nebo ne. Mezitím její dům prodají pod cenou nějakému jinému lumpovi, který bude tvrdit, že to nabyl v dobré víře. V tomhle státě se spravedlnosti bohužel nikdo nedovolá. Parodie našich soudů bude věc šetřit, šetřit až ji setře do doby promlčení. Mafie nám vládne, tak co čekat jiného. Jsem pro mafiánskou odvetu: Postřílet je a hotovo.
  • Ti kteří v r 89 cinkali klíčema by zasluhovali řemenem na holou že by se týden neposadili.
  • už zde ,,by měla instituce konat kdo to je a vše kolem osoby
    • HNUS !!!
  • tak,že nutná změna národe
    využil ženu ,kterápodepsala .Předpokládal ,že bud mu to projde anebo ne
    Kolik takových ,darebákov ,lupičov od 1989 zde kolem nás je ??? HODNĚ !!!! jak ve vláde jak ve firmách prostě v každem rezortu
    TAK ,ŽE ZAVADIL vám řekl přímo ,,VŠICHNI musíme chtít změnu a všichni spolu
    NEKOLIK par tisíc lidí to neudelá
    Naše psaní ,zde je zbytečné .Je třeba začít ......................
  • Takového kokota bych vyhledal a zastřelil,už by to narozchodil.Ti naší političtí čuráci, co mají kapsy jako klokani, by s těmi zákony měli něco dělat, nebo jít někam do prdela a nědělat problémy, to co tady předvádí už spoustu obyčejných lidí sere...Je načase aby to opět vzali do ruk KOMOUŠI, neměl jsem rád ty jejich kecy, ale bylo mnohem líp a každý hajzel musel makat.!!!
    • nauč se česky
    • tenhle kok...............vsadil bud ano vyjde mi podvod anebo ne
      a VYŠEL .................má domek ,který se mu hodí na jakýkoliv učel ,když jen přijít k penezům
      že ho prodá dál ...............učel může být jakýkoliv
      Jméno by bylo dobře vědet co to je za člověk.................to dáva zmysl
    • to je jen jeden kok ...............je jich trošku víc o kterých se ví ,jen lidi jsou bezbranný
      máme totiž system soudnictví
      ješte to pořad lidem nezapaluje v mozkech co vše rozkradli všechny vlády navazující na všechny systemy ........rozkrádaní ,spekulací podvodů
      DOBRÉ RANO ,DOBRÝ DEN ....................
  • Komunisti měli na perzekvování lidí různé prověrkové komise a StBáky a postkomunisti (kryptokomunisti) si vytvořili exekutory. To není jiného státem posvěcené banda loupežníků.
    A toto soudy neřeší, ale když někdo přimaluje nějakému gaunerovi tykadla tak jde hned do lochu.
    • asi tak to je,,byla by jsem ráda KDYBY NÁROD konečně začal premýšlet o nutné změne jak v 1989
      JAK ekl Pan Zavadil VŠICHNI musíme.....................
      přijít o domeček pro životní existenci ???? Svědomí by ho melo dovést a VRÁTIT DOMEČEK PANÍ,stačí u něj jen to
      Myslím,že dotyčného zná hodně lidí Paní by měla zveřejnit jméno
    • Kozomrde hledala tě tvá koza, kde jsi byl?
      • brzdil BY ,být vámi
        nějak vám uniká realita od 1989 .....chronolog.vývoj doposud
  • Vážení. Podívejme se co ti exekutoři jsou vlastně za lidi. Něštítíc se pro další mrzký groš udělat nešťastnými cele rodiny pro svůj prospěch. Mít někoho z rodiny u takového zlořádu, nikdy už by více nepřekročil práh mého bytu. Co je to prosím za rodiny které strpí ve svém středu takovéto hyeny. I jim hamba a opovržení slušných lidí. *12*
  • Exekutoři se chovají přesně jako komunisti, co vidí, ukradou!
    • Chtěl jsem říct jako ODS a TOP09, sory.
  • V této džungli už dávno platí zákony džungle,kde silnější sežere slabšího.V tomto případě jsem pro,aby si v takových případech okradení mohli svého"exekutora "taky zlikvidovat.Oko za oko,zub za zub.
    Nakonec to tak stejně dopadne až okradení lidé vezmou pravomoc do svých rukou,když soudy jsou neschopné.
  • Exekutorské firmy bych podřídil zvláštnímu vojenskému režimu (jako za války), s denními hlášeními o činnosti a trestem smrti za špatný,či neprůhledný výkon případu.
    • presne ,systém na ne ,bohužel vymysleli a vymýšlejí v paralamente ,sněmu jednu vyhodu za druhou pro sebe a určité skupiny
      o čem se ted naposledy hádali /dohadovali když jim Kalousek chce zdanit...............jen tohle vás má pohnout !!!! to co jim chce Kalousek zdanit jim vůbec k tem jejich platům nebude chybět
      PSÁT ZDE JE TAKOVÁ REALNA BLBOST CHUJOV...................
      ZAČÍT ,jak ŘEKL Zavadil,,všichni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit