Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen se nebojte, že ČSSD zanikne. Máme stranu komunistickou a přitom veřejné vyznávání komunismu je trestným činem a ta smečka KSČ(m) je dokonce v parlamentu. V Čechystanu je možné všechno.
  • Ti tři pfláknutí šašci nejsou osobnostmi, nikdo z nich nemá charizma vůdce strsny, vůdce národa, jen ubozí televizní blemtalové. Doufám, že oni ti vůdci ani nebudou, že vladci nebudou. Lidi jich už mají plné zuby včetně mě. Jejich místo je tam kde skončila třeba ODA.
    • kdyby radši rozdávali becherovku nebo koblihy
  • než se dostane od základky až do ŮV-čSSd mezi soudruhy Bafunáře, sosáci už budou dávno mezi zahrádkáři a včelaři *7* *1*
    • jyrkoňův.návrat je toliko provokací skoro.odsouzeného.rátha prostřednictvím jeho letitého kamoše semeráda... rath se jenom připomíná a upozorňuje na eventuální možnost "vyzrazení" sponzoringu socanů... davídkovy.zlodějny by bez podpory z vedení nebyly vůbec proveditelné...
  • Dobře že se Paroubek vrací do ČSSD. Strana potřebuje schopného kormidelníka.
    • čssd je určena k likvidaci... nic víc, nic míň... *6*
  • Dnes jsem chvíli poslouchal Zaorálka, vždy jsem jej řadil k těm lepším politikům, ale po tom, co dnes ukázal si myslím že ztratil soudnost a jak prohlásil Sobotka, že na Babiše nasadil Zaorálka tak se mi zdá, že oba zblbli. O Chovancovi ani nemluvím. Pokud si chce ČSSD zachovat alespoň trochu vážnosti, musí vyházet všechny staré struktury a ne brát zpět ty zkrachovalé jako třeba Paroubka.
  • kdysi jsem byl volič ČSSD, dnes říkám, že tato strana zlodějů,loutek a lhářů je nevolitelná, už jedině SPD
    • Budeš volit Sozialistische Partei Deutschlands? *8*
      • né vole nášlapné pedály
        • *7*
  • byl za socany nedávno pořádnou ikonou křiváctví a typem klasického socanského záškvary. Co škody nadělal svým předsedováním a neustálými výkřiky do prázdna. Co to dalo práce všiváka odvolat.Co státních peněz spotřeboval tento oranžový darebák. Darebák Sobotka? Poslední spravedlivý? Jejda ten byl čestný směrem k panu Babišovi. Že oranžová banda dluží miliony advokátovi za vysouzený Lidový dům nějak opomenul. Že tahle partička kličkuje ve věci těchto pořádných peněz, kudy může - berou oranžoví komedianti za standart? No uvidíme.
  • Hoši si hrají na pískovišti a myslí si, že je křišťálově čisté, ale zapomínají na to, že pískoviště se musí občas vyčistit. Chlapci nedělejte ze sebe něco co nejste, nejste nic a pokud by šlo do tuhého budete první co budou utíkat až Vám to pískoviště zaplaví voda, voda je ta která očisťuje.
  • Nejsem voličem ČSSD ani fandou B. Sobotky, ale to jeho odstoupení mi připadá čestné.
    • O jakém odstoupení to mluvíš a navíc v souvislosti s čestností,jstli Sobotka něco určitě není to je čestnost a neodstoupil,byl latentně "odejit" jak se ted s oblibou používá,přeloženo -interně vyhozen-Je to vlastizrádce,po Havlovi a Klausoví,Grossovi další v pořadí.Už aby všichni takového ražení zmizeli z politiky.Kalouska a Fialu budou tradičně volit zloději a retardi.
  • Soc.dem zklamala před sto lety a nejenom u nás a začaly vznikat komunistické strany ale ty u nás jsou ale je to pomalu banda které jde jen o koryta jako třeba to soc,dem. Ale to bylo i před těmi sto lety a i v KSČ která byla pomalu na odpis ale přišel Kléma a bylo to o něčem jiném !Ale ani v jedné straně zatím "Kléma " není vidět !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit