Přejít na výpis diskuzí

Papež se mstí komunistům už půl století

3.10.2019 20:12
Lukáš Strašík 12 příspěvků

Zná ji snad každý a společně s Braniborskou bránou je nejznámějším symbolem německé metropole: Berlínská televizní věž. Od jejího slavnostního otevření v komunistickém východním Berlíně dnes uplynulo 50 let.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Mstiví jsou i domácí příslušníci kléru. Třeba nějaký Tomáš Halík - v době kdy společnost uctívá památku Mistra Karla se tento církevní buřič a plagiátor vydává cestou konfrontace.Prý na co pohřeb se státními poctami? Hnus.Prostě pro to, že si to tyto dny vyžádaly.Ještě dál jde ovšem nějaký bezvýznamný šmudla Marek Orko Vácha.Tomu dokonce vadí uctívání mistrovy vyjímečnosti.A celé dění komentuje souborem přihlouplého blití o níčem.Takže toto je ta deklarovaná smířlivost a pokora církve? To je ta úcta k člověku?A právě takovým se máme skládat na restituce?A nejhorší je, že oba jsou přednášející "pedagogové" .Hoši, v česku s neodpouští.Ani nezapomíná.

  • gaheris

   Copak Halík, ten je schopnej klidně zrušit desatero a předělat ho k obrazu svému! Jestlipak on neslyší nějaké hlasy?

 • pedofilní katolická sekta kolaborant s hitlerem, sekta která umučila a upálila ,povraždila  miliony lidí má i v čr své fanatické stoupence .klerofašisty, havlofašisty ,katolíci znásilnili miliony žen i dětí a ovládli čr  pučem 1989

  • Ale, soudruhu, co je to proti nejméně 100 milionům mrtvých, které má na svědomí komunismus? A také to když sovětští "rudí socialisté" bojovali proti "německým hnědým socialistům" (svým bývalým spojencům - Pakt Molotov-Ribbentrop) při "osvobozování" Východního Pruska a celé pozdější NDR od "hnědého socialismu" a zaváděli tam "rudý socialismus"? Jeje, to bylo loupeží, drancování, zabíjení a znásilňování, tak jak byli zvyklí z těch svých východních stepí. Dokonce i světoznámou Drážďanskou galerii uloupili a odvezli do CCCP! A když se civilisovaný svět proti tomu bouřil, tak vykřikovali, že ty obrazy ji chtěli jenom restaurovat.  

 • To je jako u nás. Pražský aparátčíci dělají komise pro úroveň pohřbu a to pako Halíkovo u toho plive ohně. Hrozná taškařice. Gota sem nemusel, ale je to víc než nevkusná pražská taškařice.

  Halík to je typickej fanatickej kariérista.. Podoba s Černými barony čistě náhodná.

 • Já tam ale nevidím kříž, ale hákový kříž.

 • počkejte až to zjistí němečtí islámisti, tak ta věž vybuchne, pak řeknete zlatí komunisti


 • Dobře to je NDR.Tady máme své vlastní pomstychtivé černoprdelníky.Jeden z nich ten největší horlivec se jmenuje nějaký Kalousek.Tady tento křivák už snad prolezl všechny partaje.Nejhorší je, že je jako věřící.Dělá peklo všude kam vleze.A nejhorší je že se v Praze drží jak ho.no košile.Dokud nezatřepe bačkorama tak bude prudit a prudit.No snad to ten nahoře všechno vidí!

 • Tou dobou byla ve výšce 2013 metrů už dokončena známá koule s průměrem 32 metrů  🙂

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Tý vo..e, dva kilometry vysoká televizní věž. To je snad nejvyšší stavba na světě. Kam se hrabou pyramidy? Když jsem s rodiči ve svých deseti letech byl v NDR, tak se tak vysoká nezdála. Asi porostla....😯

  • Dík za upozornění, je to samozřejmě 213 metrů.

 • "... když nad Berlínem svítilo sluníčko (spolu s větrem, deštěm a sněhem největší nepřítel komunistů)."

  Chce snad autor článku tvrdit, že dnes je tomu jinak, že největší nepřátele kapitalistů nejsou slunce, vítr déšť a sníh?

  Zvláště po loňských a letošních extrémních teplotách v Evropě a silných větrech (naposledy nedávný Mortimer), sesuvy po silných deští zasypané silnice, železniční tratě a skoro celé vesnice, nebo sněhovou lavinou zasypaná vesnice v Alpách, tu a tam i jinde ? 

  • Počasí je vždycky důvod k nějakým dotacím, 

   takže jakýpak nepřítel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit