Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • at se smaži v pekle za souhlas bombardovani jugoslavie kde diky tomuto vrahovi zemrelo plno nevinnych deti a žen.to byl humanista i s jeho bombama.pojmenujme po nem letiste.bude se jmenovat havlovo krvave letište praha.komunistum přal a proto jim dal prima fleky kde jsou do dneška.byl to zmetek.
  • to antibaroubek,jak tě dostanu do rukou tak se těš.
  • Už jsi tady zas ty usmrkaný smrade?
  • Pan Havel je znám po celém světě. Kdyby byl tak špatný, jak tu někdo píše, tak by o něj nikdo ani nezakopl. Je ho velká škoda, dpřejte mu prosím klidu a nepomlouvejte ho. Ty řeči si nechte do hospody k pivu a ctěte památku mrtvého. Děkuji vám.
    • Papež se musí modlit, církvi zařídil návrat majetků ktarý nakradla za několik stovek let. Pokračuje tím teď smyslnouprací v hospicích a podobných zařízeních! Naštěstí jsou tady VV kteří nechtějí hlasovat na zákon návratu majetku církví, děkujeme Véčkaři.
      • Ti kdo nechtějí ukradený majetek vrátit tomu, komu po právu patří jsou bezcharakterní zrůdy. Celá ta partaj veverek je podivná.
    • Jo a když byl tak proti komoušům, proč je tedy nechal ve všech vedoucích funkcích a úřadech?
      Soudy, úřady, policie sám komunista, proč? *16*
      • Františku, on o tom všem snad rozhodoval president? Máš úplně zcestné představy, jsi stižen "tatíčkovským syndromem", jsi v zajetí bludu, že president demokratické země je jakýsi car gosudar, jasné slunečko s neomezenou mocí.
    • Uznám má zásluhy otevřel západu východní trhy, díky mu ze západu. Západ vydělal biliony.
      Byl bych také vděčný. Jak tu někdo psal začalo to perestrojkou a k převratu by došlo!
      Pan Havel nebyl první a ani jedinný kdo bouřil v roce 89.
      Upřímně cítíte se svobodní? No já tedy ne, pište si co chcete ale svoboda je v ČR jen pro bývalou SSSR, Balkán, Větnam a cikány, my jsme jako otroci v řetězech pod dohledem!
    • Nepros se póvlu, který nic neznamená.
  • Já tady zase nerad vidím tvé kydy dědo,buď tak laskav a nepiš tady.
    • Vidím,že jako správnému rudému revolucionáři Ti vadí pravda a nedokážeš ji opnovat ničím jiným než urážkami. Lituji Tě,až zmoudříš,budeš toho co dělýš litovat,jestli Tě příroda sama jako nekalý živel nezahubí. Děkuji za poklonu,že jsem hlupák,když se snažím slušně bez urážek určité nedostatky ve vědění vysvětlit. Snad slušné chování Tobě a Tvým kamarádům vadí.Děda
    • Bendo, nemáš na to, abys něco komentoval a už vůbec ne na to, abys komukoli cokoli předepisoval.
  • Už jsem tady čet že jsi Rom a zamindrákovaný tak to tě částečně omlouvá.
    • bendo, to víš, StBáci to dělají, by zdiskreditovali toho, koho potřebují zničit. Říkají tomu ve své hantýrce "vypouštění latrýn". *1*
    • Bendo,prosím přestaň dávat příspěvky,neboť pokaždé při otevření Tvých příspěvků mi z počítače teče krev,kterou by jsi rád proléval u lidí kteří jsou lidmi nikoliv něčím co se nazývá lidmi a jsou pokračovatelé ery Stalina,Gottwalda,kteří nechali vraždit nevinné lidi a všechny,kteří s nimi nesouhlasili i když to byli blízcí spolupracovníci. Zanech nenávisti,zavede Tě do záhuby. Takových lidi siepříroda velmi brzo sama zbaví.
  • Kdo jsou podle tebe ty význačné osobnosti civilizovaného světa,ti co vraždí lidi v zájmu zisku?Z jejich pařátů kape krev nevinných lidí.
    • Moje babička vždy říkala "chytrému napověz a hloupého kopni". Tak přijď, já tě kopnu, ale jen málo, aby ses probudil a moc tě to nebolelo.
      • ... ten není ani hloupej :)))
  • A co mi tím ty troubo naznačuješ?
  • bendo, zemřel člověk, jehož velikostí a významem přesahujícím naši zem se sklánějí význačné osobnosti civilizovaného světa.
  • Na mandolínu bude hrát a zpívat Halík.
    • Nezapomeň včas vytřít hajzly :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit