Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • felix.julec
    Neřekl bych ,že je Fico, co se týká uprchlíků paranoidní,prezidenti Kiska je v bohorovném klidu a to se mi zdá nekompetentní.
    • ..prodavač hamburgerů a toaletář z usa, což je ve skutečnosti pán kiska?

      Poinformuj se na téma jeho poskytování půjček ovčanům na slovensku /říká se tam tomu úžera/ a bude ti všechno jasné, Tedy co, proč a hlavně pro koho...

      *6*
  • Názor na migraci a způsoby řešení krize rozděluje tzv. staré a nové členy Evropské unie. Z průzkumu německé Bertelsmannovy nadace vyplynulo, že zatímco spravedlivé rozdělování žadatelů o azyl ve starších členských státech EU podporuje 85 procent lidí, v nových členských zemích, k nimž se řadí i Česká republika, je podpora jen 54procentní. *6* *8* *13* *10* *5* *15* *1* *14*
    • Na ta % jste přišel Jak? To se dělal průzkum mezi sluníčkáří a vrchnosti? Neznám ani jednoho normálního člověka, který by s jejich přijetím souhlasil. V pátek zase dotáhne vrchnost další pobudy do Smilovic. Už se tam lidé bouří.
      • O pár příspěvků výše uvádím: ...Z průzkumu německé Bertelsmannovy nadace vyplynulo... *14* *14* *14*
        • A tady z tebe hned udělají Bertelsmanna *1*
    • Proboha snad nechceš věřit průzkumu nějaké nadace já neznám nikoho ve svém okolí kdo by je u nás chtěl.Odhaduji tak 95% zbytek zaplacení sluníčkáři a pomatenci.
      Věřím pouze těm průzkumům,které jsem sám zfalšoval- W.Chrchill:-)
      • O mě nemusíš pochybovat... *14* Jen jsem chtěl osazenstvo pobavit troškou německé politické korektnosti. *14* *14* *14*
  • No to je zase proEU propaganda Gebbels by záviděl:-(
  • ať žije svobodná Ukrajina!
    • Privet, Sťopa.... *14* *14* *14*
    • Tuhle zemi neznám, myslíte státy svobodný Krym a Novorusko?
    • ... vrať se tam, moulo :)))
  • Kapku zavádějící článek. Právě proto že Fico na Slovensku a u nás Zeman se jasně a včas vyslovili k ek.imigrantům tak zatím nemáme takoví problém s migrací.
    • ... to tvé "takoví" mluví za vše, troubo :)))
  • dobré ráno všem nezaměstnaným bolševikům *14* *14* *14*

    jak se máte Novomongoloidi ??? *15*
    • jak je to s tebou? Jako Conchita bys měla mít "píp". Ale ty máš vousy (docela upravené) a k tomu by se víc hodil "píp" a to bys potom byl Conchit. Takže jsi ta Conchita nebo ten Conchit? A jsi s Buřtem nebo bez Buřtu? *3* *3* *3*
    • *15*
  • ano jak tady bylo řečeno,sulík je správný chlap
    https://www.youtube.com/watch?v=2ST6DG1MYRw
    • Pečlivě jsem sledoval argumenty p.Sulíka. Vážně to všem těm německy plkajícím a mlčícím floutkům pěkně a od podlahy natřel. Pokud se s premiérem Ficem budou podporovat, může Slovensko celou migrační vlnu pěkně zostra vrhnout zpět tam, odkud vyšla.

      Připomenu též slova presidenta Zemana: Statní mladí muži, kteří před občanskou válkou ze své země prchají, jsou jen srabi ... president to řekl ostřeji, ale tady se nepíská ..., kteří si své občanské svobody nechtějí vybojovat.
    • Ano, Richard Sulík je politik, kterých je zoufale málo. Stačí si pustit jeho vystoupení na netu a ten, kdo o něm nic neví, bude překvapen jeho postoji a argumenty. A stejně bude překvapen naprostým cynismem a tupostí (německých a rakouských) spoludiskutujících. Sulík je dle mého soudu lepší politik než Fico. *14*
  • Kdyby Fico patřil mezi vítače, tak by ti "neexistující" kulturní atašé z Afriky už dávno "existovali" a kulturnili Slovensko. Stačí se tvářit "pitomě", jak by řekl Hašek a nabídnout těm kulturníkům odpovídající sociální dávky...a byli by tam "co by dup". *14*
  • hmm celí ti pražští presstituční bezmozci. Vůbec se nezměnili a nepoučili. . Před druhou svěiovou taky tvrdili "utlučeme je čepicemi "a bylo z toho 6 pekelných let. Pakáž
  • To:maugli
    Já jsem nabídnul argumenty, ty jsi nenabídnul nic. O čem potom máme diskutovat? Ty neandrtrálce do Evropy, v tom obrovském množství, někdo zvedl, vyzval, a brání všemi prostředky jejich nevhodné, protizákonné jednání. To je paranoia? To je fakt. Kdo to byl, tak o tom se můžeme bavit, ale ten fakt neokecáš. Merleová - členka Bilderberg Group ve které jsou všichni ti pokustónové s NWO. Podívej se na FED, kdo to spískal a kdy. Co se muselo stát, aby FED vzniknul, kdo to je jakou má spojitost s těmi, kdo volají po "NWO". Tohle se děje, postupně, plíživě, ale děje. I k tomuto jsem tady nedávno dal video. Made in USA!!! "Podraz jménem Obama". S cz titulky. Doporučuji, je to velmi výstižné.
    *16*
    • Souhlasím s tiradorem. - Bohužel někteří to o čem nevidí, jsou natolik naivní, že jim to přijde jako pouhá "konspirační teorie", někteří to ve své blahovolné zaslepenosti vidět nechtějí a některým sebemrskačským sluníčkářům to takhle vyhovuje... *13*
    • přesně,je vidět,že jsi rozumný člověk
      • Díky, juro, ty taky.
        • čus zlej trolle, zase si povídáš sám se sebou ty komunistická trubko ?? *15* *15* *15*
          • Já fakt za to nemůžu, že spolkneš každou kravinu. Ale těší mě to. Proto to taky dělám, simone. *14*
          • Tož ba, přesně jako ty. Potom ale, proč mi to zrovna ty vyčítáš, že? *14*
            • já ti to nevyčítám zlej trolle, jen jsem se ptal, přiznal jsi se, dobře že jdeš trochu do sebe, už i tečkování tě tolik nebere, máš u mě plusový bod *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit