Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A mám se jim smát?
  • Francie už je dnes brána jako v podstatě muslimská země a "vyspělý západ" obecně., je rovněž v této "běženecké" multikulti otázce historicky ztracen..Středoevropský "Ostblok" je v tomto., jako "zaostalý východ"., paradoxně nejbezpečnějším životním prostorem na světě už od 2sv..a naše země, je přímo takřka na špici, jako 6. nejbezpečnější země na světě a to tu máme ke všemu "naše" cikány i jinou svoloč a vlastní darmojedy !..a je nutné udělat vše proto, aby to tak zůstalo !..Mimochodem 8 "německých" dětí v Německu !..už není čistě německého původu, ale multikulti, ne však "východní a slovanské", což by byla úplná pohoda., ale naopak "tmavší pleti" a s velkými problémy., jak už nyní, tak i do budoucna !
  • do paříže může jet jenom blb, já nikdy to raději na keramiku do Maříže
    • však jsi jen vidle v hnoji, takže se není čemu divit
  • Však to tam vypadá jako v Africe, to už není Evropa. Ale to už bylo před 25 lety, kdy jsem tam byl poprvé. *16*
  • ivislo
    PAŘÍŽ BYLA NÁDHERNÁ. Před deseti lety.
    • a počkej jaká bude nádherná za deset let
  • Dobře jim tak,francie a Anglie díky svým koloniim drancovali Afriku,tahali si to domů a nám to budou vnucovat.! Francie je v (,)
    • ... jsi primitiv :)))
      • xxx
        • xxx
  • Když má někdo potřebu prolézat periferní čtvrtě (často typu mosteckého Chánova - jenže v moslemínském podání), to je jeho věc.

    Pro turistu jsou zajímavější jiné lokality překrásného hlavního města Francie.

    A jiní lidé - bukinisté na břehu Seiny, pouliční zpěváci v parcích a na ulicích, malíři a sochaři na Mont Parnas. A Pařížané!
  • Okamžitě opustit EUchalifát! .. Okamžitě pryč z EU!

    Okamžitě vystoupit ze zločineckého spolku US/NATO!

    *5*
    • sni dál špinavý rusáku *15*
  • Francie je ztracena, hlavně Paříž. Turistika kolabuje, ekonomika Francie taky. Terorismus a no-go zóny se rozšiřují. Bohužel. Francii nečeká nic dobrého, nejspíš občanská válka.

    http://www.epshark.cz/clanek/154/francouzska-islamska-svetova-valka
  • felix.julec
    Při návštěvě Paříže nezapomeňte přibalit neprůstřelnou vestu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit