Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Faktem zůstává, že Paroubek to přesně definoval, koktavý a polosenilní, ano tak je to správně. Paroubek patří mezi elitu.
  • Cha cha cha, nejprimitivnější potkan vylezl také z nory. Neznám nic tupějšího na světě.
    • Já znám TEBE !
    • Podívej se do zrcadla prde. Poznáš ho. *1* *1* *1* *1*
  • Takže toto je výsledek mozkové činnosti pravicového intelektuála po prohře "pravicového" kandidáta. Někdo tu psal, že voliči Zamana jsou lůza bez mozku. Radši budu lůza bez mozku než mít v hlavě takhle naděláno.
    VÍTEJTE V MOZKU CIKÁNSKÉHO AGENTA Not CSSD

    Nazor Dne::
    Komunisti jsou zrudy a S V I N E!!!
    Starej se o sebe ty Z K U R V YS Y N U! Me je 79 ty tupa luzo!
    Teba to ceka take,pane Bryncle...
    Tedy kdyz nestacis vyletet kominem krematoria,popr.kafilerie!Ty rozhodne myslici nejsi,a nejsi ani clovek,nebot si komunista-cili LUZA!Nechtel si kandidovat sam bezmozku?Stara Blazkova ti zadnyho kone(ani houpaciho)drzet nebude,ale chytne te za tu flaxu,jez mas pouze na C H C A N I!!!Bezmozku zakundenej!!!Ja za to nemohu,ze ti stara zahejba se sousedem...Zjisti si to! Pak se s ni poradne pocucej,at ti chutna souseduv ejakulat...
    • Ty a JuDr.Nejsi ten s tim letakem v Blesku?
      Drive jsi mel foto cikana,ted Havla....
      No,zamyslete se nad timto Z M R D E M-soudruzi! *12* *12* *12*
      • Sám přemýšlet neumíš *12* Nojono, za tebe myslí ostatní. Jak cikán, jenom žrát, chlastat a množit se. No v tvém věku už ne, ty už se jenom díváš *14*
        • At jsi kdo jsi-asi mas naky problem...
          Mam napad,co kdybychom jej spolu vyresili?Mezi sebou?
          • Otázka zní, jaký máš problém ty a kdo jsi ty?? Já jenom reaguji na tvoje chování na diskuzích. Teď budu jako tvůj stín ty impotente.
            Konečně jsme našli nějakou tvoji slabinu. Ty už se na baby jen díváš, možná je jen strašíš v parku. ESO PESO *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Pozor, tohle je jen Not CSSD. Je to v ů l.
      Jsem spíš pravicové orientace a volil jsem K.S...,
      ale tohle je ubohý člověk. To také rozhodně není průměrný volič pravice...a rozhodně to není intelektuál (leda že by to, co jste napsal byla ironie Petře), což si nemůžu dovolit tvrdit...zatím).

      Pálit do vlastních řad se vám nechce že? Viz Gažár na počátku této diskuze.
      • Jasně, že to je ironie. Větší blb než Not CSSD neexistuje. *1* *1*
        Já volil Zemana, ale nikdy bych si nedovolil psát oponentům to co ten bezmozek Not CSSD.
        Diskuzi a objektivní kritice se nebráním, nesnížím se k takovému chování.
        • Uz davno ses k tomu 'snizil'...
          Tak pane volici Zemana,KSC(m) a clene odboru-Chtel si mit nepratele,tak jej mas.
          Mohu Te pozvat do nakeho hostince na panacka?
          A ted se nevykrucuj rudej smetaku!
      • Oba jste C U R A C I a cikani.Hnus a odpad. *12* *16* *12*
  • Teď se , chlapi, přestaňte hádat, na dvě hodiny se odmlčte o podívejte se na dokument, který vám přeposílám....Pak vám to možná dojde.

    http://veres.blog.idnes.cz/c/289111/Vynikajici-dokument-proc-nam-vladnou-psychopati-zdarma-on-line.html
  • Znaven, ach znaven vším,
    já hledám smrt a klid,
    když vidím zásluhy rodit se u žebráka
    a bědnou nicotnost zas v nádheře se skvít
    a víru nejčistší zrazenou hořce plakat.
    A zlatý vavřín poct na hlavách nehodných
    a dívčí něhu, čest servanou v okamžiku
    a dokonalost pak, budící už jen smích
    • a vládu ve zchromlých pařátech panovníků.
      A jazyk umění vrchností zmrzačený
      a blbost doktorsky radící rozumu
      a přímost, zvanou dnes hloupostí bez vší ceny
      a Dobro zajaté a otročící Zlu.
      Tím vším, ach unaven, já zemřel bych už rád,
      kdybych tím nemusel
      lásce sbohem dát,
      lásce sbohem dát...
      Shakespeare Sonet
  • NOT CSSD je volič Karla Schvanzenberga *1* *1* *1* *1* *12*
  • Paroubkovi nejvíc škodí ten jeho ksicht.
    • Ošklivý Zeman je proti němu Brad Pitt :))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • dost hloupé vyjádření pane Paroubek,stačí říct,že na to zkrátka Schwarcenberg neměl.Myslím,že to nebude tak dlouho trvat a bude v tom samém věku.Knížete jsem nevolil nemám ho rád,ale zrovna tak nemám rád hlupáky co místo argumentů jenom uráží starého člověka.
    • Ano neměl, získal bídných 45%. Debílek Paroubek nestojí za příspěvek.
      • 45 sušných lidí je dost,ani bych tolik nečekala.
        • opravuji 45 procent
    • Tím uražením starých a agendou nenávisti začala tahle vláda, ještě proti seniorům poštvala mládež, s tím že jsou to darmožrouti, tak sklapni se slušností. Kandidát na prezidenta je degenerovaný starý hnusný nablblý id/ot který je tak blbý, že se senilní magor nenaučil za 20 let česky, ale zkurvil co se dalo. Tohle monstrum nenávidím, a tý jeho debilní palice na bilboardech už mám taky dost *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Tak teď se stavíte do stejné role, jakou jste přiřkl/a mladým vůči seniorům. To je ubohé.
      • Mně se Zeman taky nelíbí :)
  • Kníže kdyby tím žvatlajícím hlasem skládal prezidentský slib, to by byla ostuda v celém světě. Ještě, že to dopdlo takto. Miloš Zeman bude prezidentem i pro lidi, lepšího jSME si nemohli přát. Sláva panu Zemanovi. Přestárlý člověk se má stáhnout a někde v klidu podřimovat. Když to dělá před kamerami je to ostuda A JE TO NEDŮSTOJNÉ.
  • Tzv.pravicové halasné troupy jsou mimo.Demokracie se nepovedla dle jejich fuhrera.
    • Zuří a stejně jim to není nic platné. Zablýsklo se na lepší časy.
      • Pro duševní žebrotu jako tebe by se nezablýsklo na lepší časy ani v Hongkongu.
      • Prosím o vysvětlení hodné člověka.

        Co jsou to podle vás lepší časy?
        • Ty to nevíš_ Levné pivo,laciný bůček, dovolené s Andělem, a hlavně se podívat na majetek boháčů.Jak k tomu takový hospodský štamgast přijde,aby soused zase jel na dovolenou i s dětmi---a co jeho děti,chudinky!! Zabrat znárodnit,totak,aby se nám tu roztahovala nějaká elita,
        • Ten a ten nad ním na to nemá. Nemají na nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit