Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já znám TEBE !
  • A proto, že jste naslouchal knížeti ( u nás mimochodem titulem neexistujícím) Vás lze omluvit. On vyznává zásadu soukmenovce Goebelse, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Domníval jsem se, že již po válce nebude možné občany takto zfanatizovat. Jak vidno - zhusta se to i přiházívá. No nic. Možná z toho vyrostete, nebo Vám otec vytne několik políčků. To pouze v tom případě, že není s Vámi stejného ražení. A co se těch chudinek Němců týče jen tolik, že kdo seje vítr, sklízí bouři. Měli poznat to, co prováděli oni vězňům v koncentračních táborech. Doufám, že to bylo pro ně poučením. Přeji krásný den.
  • No né. To jsi byla ty? Viděl jsem tě tam stát s maminkou. ale nic si z toho nedělej. Každý se musí nějak živit. Někdo hlavou a někdo jako v tvém případě rozkrokem. Hlavně že za to máš love. Jenom nechápu, proč pasácí mluví o tobě jako o Eržice a o tvé mamce jako o Jolaně? *1*
  • Pusinko. Pokud se ti něco nepozdává máš možnost vzít kramle, pokud jsou ještě hranice otevřené. Možná, že tomu tak dlouho nebude. Co se hradu Českých králů týče souhlasím. Taky by mi vadil senilní cizák K. Schwein-cenberg. To má se schweine také cosi společného. Není-li vyližmi pravda? *1* *1* *1*
  • Otázka zní, jaký máš problém ty a kdo jsi ty?? Já jenom reaguji na tvoje chování na diskuzích. Teď budu jako tvůj stín ty impotente.
    Konečně jsme našli nějakou tvoji slabinu. Ty už se na baby jen díváš, možná je jen strašíš v parku. ESO PESO *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Uz davno ses k tomu 'snizil'...
    Tak pane volici Zemana,KSC(m) a clene odboru-Chtel si mit nepratele,tak jej mas.
    Mohu Te pozvat do nakeho hostince na panacka?
    A ted se nevykrucuj rudej smetaku!
  • At jsi kdo jsi-asi mas naky problem...
    Mam napad,co kdybychom jej spolu vyresili?Mezi sebou?
  • Podívej se do zrcadla prde. Poznáš ho. *1* *1* *1* *1*
  • Faktem zůstává, že Paroubek to přesně definoval, koktavý a polosenilní, ano tak je to správně. Paroubek patří mezi elitu.
  • Sám přemýšlet neumíš *12* Nojono, za tebe myslí ostatní. Jak cikán, jenom žrát, chlastat a množit se. No v tvém věku už ne, ty už se jenom díváš *14*
  • Jasně, že to je ironie. Větší blb než Not CSSD neexistuje. *1* *1*
    Já volil Zemana, ale nikdy bych si nedovolil psát oponentům to co ten bezmozek Not CSSD.
    Diskuzi a objektivní kritice se nebráním, nesnížím se k takovému chování.
  • Ty to nevíš_ Levné pivo,laciný bůček, dovolené s Andělem, a hlavně se podívat na majetek boháčů.Jak k tomu takový hospodský štamgast přijde,aby soused zase jel na dovolenou i s dětmi---a co jeho děti,chudinky!! Zabrat znárodnit,totak,aby se nám tu roztahovala nějaká elita,
  • opravuji 45 procent
  • 45 sušných lidí je dost,ani bych tolik nečekala.
  • Ty a JuDr.Nejsi ten s tim letakem v Blesku?
    Drive jsi mel foto cikana,ted Havla....
    No,zamyslete se nad timto Z M R D E M-soudruzi! *12* *12* *12*
  • Oba jste C U R A C I a cikani.Hnus a odpad. *12* *16* *12*
  • Ten a ten nad ním na to nemá. Nemají na nic.
  • Pro duševní žebrotu jako tebe by se nezablýsklo na lepší časy ani v Hongkongu.
  • Ano neměl, získal bídných 45%. Debílek Paroubek nestojí za příspěvek.
  • Ošklivý Zeman je proti němu Brad Pitt :))))))))))))))))))))))))))))))))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit