Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdy už tento zamindrákovaný pisálek dá pokoj ? Myslím, že na to nebylo potřeba Kubiceho že se nestal premiérem... *1*
  • Jestli pan Kubice opravdu zabránil velkému Jyrkovi vstoupit do Strakovky, měl by obdržet vyznamenání " zasloužil se o stát " a tučný doživotní důchod.
  • Nechal bych pana Paroubka odpočívat a zaměřme se na ty co jsou u vesla, Nečasem počínaje. Vedou občany do bídy a nestydí se přitom bohatnout a příjmy nedanit. Řebíček tak koupil Slávii, má vilu v Toskánsku, jachtu, dům v Dubaji - copak to je možné a vysvětlitelné? To nám nestačil Mrázek a Pitr?
  • DĚDEČKU,kdyby byl Váš mozek z čokolády,tak by se vešel do malé lentilky.Je mi Vás líto.
  • kdy už soudruh Paroubek přestane blbnout?Vždyť ty bláboly jsou vhodné tak na utření z.d..ce-mělo by se to jmenovat Zpověď politické mrtvoly:::::::::::::::
  • Moc se mi "líbí",když pravicoví písálkové osuzují něco,co ještě nečetli.Jeto asi tím,že i nadále zůstávají tím,čím je jejich táta dělal.
  • septik je slušné slovo pro tu držku kterou nám tu stále servírují
  • i když sem to nečet tak zrovna tenhle k-kot ma co psat§!§!§!§!
  • Všichni pravicoví hovada, by si tu knihu měli povině přečíst!!!!! Vřele doporučuji!!!!!!!!!!!
    • pane umyjte si přirození vlažnou vodou *12*
    • Pěkně jsi oznámkoval všechny s jinými názory, chudáku :)))))
      • antiparoubek (anonym)
        Pěkně jsi oznámkoval všechny s jinými názory, chudáku :)))))

        Jaksi onen pán ještě něco zapoměl Správně by to mělo být:
        Pěkně jsi oznámkoval všechny sprosťáky s jinými názory, chudáku :)))))
  • Tomu říkám telepatie. Vyleze článek o mém oblíbenci a hned mě svědí dlaň :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit