Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokud je mi známo-jelen nosí parohy,chytaj holky za nohy......pokud je mi známo z věštění--jedna holka je až moc k hlavy třeštění!!!!!!! TAK BACHA¨!!!...POKUD JE MI ZNÁMO,POMÁHÁ MODLITBA-K TOMU ABY PŘIŠEL ON.......může mít nos jako vokurku,může se ironicky smát! PROTO,ŽE VÁM VAŠI BLBOST ZPĚT DÁVÁ RÁD/A JÁ TAKÉ TAK-PRO MNE ŽIVOT NENÍ MRAK.
  • smím?..nejde nikdo okolo,kdo by mně bomznul?/leda bych se ožrala,pak je mi všecko fuk...HELENO Z JELENA--PROČ JSI TAK LÍTOSTIVĚ PLAKALA V LIBERCI NA PLESE VESMÍRNÝCH V HÁBITU HOVADA??????Píše ti /chtěla bys ze mne mít oběť!!!/ta,která rozhodně není padlá na hlavu,dej si na mně bacha!!!A to velice!!!Andula!!!!! MOBILMÁNIE NENÍ A NEBYLA MOJE HOBBY PAANE bENDO,NIKDY JSEM SI NEMOHLA DOVOLIT,JAKO VY - VYKVÁKÁVAT HODINU I VÍCE!!!!!!!!!!
  • vaší pošpiněné duše jste každý jedinec bez vyjímky....dostanete kastraci...všichni..vy obludy...
  • byl už jednou vložen,po druhý se na to umírá paroubku.
  • starý bratr slováček,vyrobený ze sraček,s všemi svými kumpány.....u sebe maj svý nány.Nána čurdu přihřeje,než se kapsa rozleje.
  • podruhé to nepřežijete!!!!!Za to vám pane Bendo ručím,příspěvek byl už sice jednou vložen , ale vy jste zřejmě spal_!!!!!!!!
    • podivej se ,já ti garantuju,že s mým čurákem nepřežije nikdo,jak ho mám zahnisanej a dávám to dál.Paroubek Jan.
  • jestli jste pane Benda natáhl svoji otevírací dobu,je to váš problém,tyto informace si nechte pro příště pro sebe a neobtěžujte mne maličkostmi typu-hele,! ty---! podej mi ten divotvornej hrnec,já jsem línej jako veš.....
  • už konečně zdechlo/web pana bendy v pojetí jeho konkubíny/-/aspoň to tvrdí kroutilka,proto,že jsem schopná makléřka a organizátorka a ona jen jelito.Místo ludmilky a jejích pozitivních/ale to jen zdánlivě!!/keců-si dosadíte páni konšelé/nyní moderně MINISTŘI A PREZIDENSTVO!/ SVÉ STEJNĚ NE LEPÉ VIBRACE SEBE SAMA...
  • de se do práce,bendo a nakope se do xrdele jak paroupkovic šmejdstvu,klausovi a ještě taky tý krávě,jak se podepisuje janésková,uherková z mikulášovic 927-já tu svini tak nenávidím,že bych ji rozřezau na xuuva malý svinxíky......blec a ulice....a jo ,pardon,xrdele se nenosej,to já sem na uici sušnej,stanik.To sem teda ujeu,ale už sem to opuaviu.
  • je xurvy zase tady-vynadejte bendovi,proč xurva nezavře konečně ten svůj krám......blecc.
    • nač to iks,my se s paroubkovic pičama takle bavime furt,tak co mlžíš,já si to můžu dovolit.Paroubek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit