Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zavolejte na Kriminálku Las Vegas, nebo Námořní vyšetřovací službu, ukáží Vám jak hkedat.
    To je jaksi mimo mísu p.Johna, lítá si vrtulníkem a techniku poskytnout vyšetřovatelům???
    AVYBOJE má pravdu. Nebo to jsou všechno jen informace pro veřejnost?? Chudáci kluci, lítají jak
    blbci a někdo se směje za bukem. Urazit mu ruce. Tak jak pak našli toho kluka v domě kde bydlel, že?? Je to divné, raději soud pustí pachatele jen aby neměl chudák trauma!!!! Jako toho VORAVZAKONĚ, co to stálo úsilí a jeden člověk to zhroutí. To ministrovi spravedlnosti navadí??
    Asi ne, lepší je se hrabat v papírech a říkat věci co nejdou udělat. Měl by také odejít. Jsou to odborníci. Opravdu.Tak jako mně řekli, že Policie vysokoškoláky a odborníky nepotřebuje a dali mi podepsat papír o odchodu. *11*
  • Bylo by dobré se nevázat pouze na místo,kde byla nalezena taška a láhev na pití.Toto může být pouze naaranžované,aby byla odvedena policie od místa,kde došlo k trestné činnosti a kde by byl dostatek použitelných stop.Protože kdo unesl Aničku,tak ji mohl unést i s taškou a lahví.To mě jaksi nehraje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit