Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to hnus, ale hnus je taky to, že redaktor ani pořádně neopíše článek a dělá hrubky - ...výkon od Bémovi politické .... *7*
  • A co na to říkají studenti gymnazia z Vodňan ?
    Jest-li pak půjdou demonstrovat nebo vyhlásí neomezenou stávku !
    Modrý Bém asi jejich sponzorů nevadí ,. že!
    • ..mno, jak říkal v TV s. Zeman , když čtu tyto diskuzní příspěvky na internetu, tak z 90% je píšou Id..ti, kteří vůbec neví o čem je řeč!!! Jen si odlehčují svým mindrákům ! A to jej nemusím (Zemana) *3*
    • ... copak je v Praze málo @@@ ... rachotící tramvaje, typu bém, klouzavá sedala typ bém, díra v DP ve tvaru bém ... *10* *10* *10*
  • On tenhle ventilek stejně jednou zmrzne, nebo si zpřeráží hnáty.
  • Jak za komunistů, jenom už slušnot ani nepředstírá jako to dělali komunisti.
    • No , já bych to k těm komunistům moc nepřirovnával. Oni si vždy srovnali řady, když měli v kurníku bor del.
      Samo, že za nich byly taky divočiny, ale néééé takové okaté jako dnes.

      A to se jich nechci zastávat, protože je nemusím. Jen takový můj názor.
  • Všichni píšete o trestu. Tomu se chechtají ale máknout jim na nakradené peníze a majetky tak aby museli chodit pěšky z domova pro chudinu pro sociální dávky TO BY TO CHTĚLO!!! Dokud to nebude bude se krást vesele dál !
  • TIPYCKÍ Asurdystán pche *7*
    • OP: Absurdystán
      • už to nehul...
  • No, upřímně, kdybych tady měl komentovat, co si o tom myslím, pravděpodobně by
    mě odsoudili za nějaké kazení mládeže příliš nevhodnými výrazy *15* Prostě a velmi
    jednoduše řečeno, česká politika mě s..., je mi z toho na zvracení a vůbec se už tady
    ničemu nedivím - jsme přece v Česku ! Tak o co jde - tady je to přece běžné *9* *9*
  • Myslím, že nejhorší na tom všem je jeho pokřivený charakter, resp. naprostá bezcharakternost. Kdo ze slušných lidí by měl žaludek si pro to ocenění jít? Stejně si většina z nás myslí, že i to ocenění si koupil.
  • takoví hajzli se do basy nedostanou nikdy i když je jasné,kolik toho rozkrádli.Takové máme nezavislé soudy,jeden sedí za tykadla a za zlodějdu a miliony zkorumpované ocenění.
    • Když si to necháme líbit,tak tady nebrečte.
  • Von to Kolibříkovi platí Janoušek, proto ho tají ! Dal bych je do jedný cely ! !
    • Přesně tak , Janoušek mu to rád zainvestuje a Bém se mu pak odmění zase jinak. Měl Janouška vzít s sebou, by se tam posr... strachy a byl by aspoň trochu potrestanej !!!!
    • měl by vrátit skautský odznak a k této organizaci se dále nehlásit "porušil slib" a asi to nebyl jediný *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit