Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale už se stačil poklonit ke Kyjevu a Tchajwanu.
    Progresivní člověk, tenhle budoucí prezident. 

    Asi by neškodilo nespěchat a přemýšlet. Nikdo nečeká, že bude dělat boty jako Zeman. 

  • Myslím, že se čeká až eman vystřizliví. Proto možná v pondělí, nikdo totž neví jak se eman zmastí a kdy. 

    • KIMCID

      Eman je tvůj fotr?

  • Myslím, že žádný protokol neurčuje kdy a kde se má setkat dosluhující prezident a nastupující. Nejsem žádný protokolář, ale skoro bych myslel, že je to věcí stávajícího prezidenta, aby pozval na schůzku svého nástupce.

    V daném okamžiku máme vždy jen jednoho prezidenta. Tak má významnější pozici. 

    • Není to asi v protokolu, ale bylo dobrým zvykem, že dosluhující prezident pozval na schůzku nastupujícího...

      Bylo zvykem...

      Teď dělá hradní jeden ze svých naschválů a čeká, až ho Pavel sám požádá( hradní by řekl - milostivě požádá) o rozhovor...

      Slogan dosluhujícího hradního - škodit do posledního dne...

      To je jen další důkaz toho, že se neumí chovat a ta jeho hradní smečka ho v tom podporuje...

  • Hlavně,že už mluvil se Zelenským.:-(

    • novak.vladislav

      Ano, ten telefonát byl pro Pavla, Zelenského, ale i pro Česko důležité. Což vy asi nechápete. Taksi sedněte pohodlně do křesla a opakujte si alespoň 1 hodinu "Babiš nechce válku, Babiš chce mír" a ono se vám uleví.

      Prezident Pavel se o mír zasadí, aniž by naši zemi převálcovaly ruské tanky.

      • mun.go

        Tanky jsou v tomto případě irelevantní. Stačí, když už je terčem ruských raket. 

        A že se zasadí Pavel o mír? Že bude sabotovat náhradní válku USA na Ukrajině? To si opravdu nedovolí ...

      • Tedy podle fotografie, pokud jste to Vy, vypadáte, že už byste mohl mít rozum.
        Nebo těm propagandistickým žvástům opravdu věříte?

        Nepřeceňujete trochu roli, význam a možnosti pana Pavla (který je nejspíš dobrou volbou na prezidenta)?
        Celý svět a báťuška Putin budou stát v pozoru a sledovat, jak český prezident zasazuje mír a končí válku!!! Už snad raději nepijte. 

        • novak.vladislav

           Diskutujte "ad rem", nikoli "ad hominem". Nejenže neargumentujete, ale v podstatě urážíte.

          • Jen jsem se slušně zeptal, jestli těm blábolům skutečně věříte. Jinak, než opojení si to nevysvětluji. Co Vás prosím uráží? 

            • novak.vladislav

              Když nechápete své urážky, ta je jistě považujete za normální mluvu. Jak bych vám pak mohl vysvětlit, že jste nevychovaný?

              • Reakce na příspěvek:

                Jak myslíte. Vyvracet Vám to nebudu.
                Jen hlasatelé jediné a svaté pravdy a agitátoři všeho druhu  jsou mě už tak nějak podezřelí sami od sebe. Ale kde by bez takových byli politici? Potřebují Vás.  

      • goyim

        A co by tady válcovaly ty Ruské tanky? Těch pár koloniálních žoldáků USA, kteří jsou schopni bránit jeden kraj po dobu několika dnů?  To by jim za tu proježděnou ropu snad ani nestálo, nehledě na to, že by to mohlo aktivovat článek 5 - ale to už jsme opět u té základní logiky, která dutým hlavám uniká. Dutým a zmanipulovaným hlavám. Strach je mocný nástroj...

        • novak.vladislav

          Já tady ty ruské tanky zažil, vy dutá hlavu!

          • KIMCID

            Tak zatím podle písma jste dutá hlavU vy!A byly to sovětské tanky.

          • mun.go

            Já také. Ale zatímco vojska armádní skupiny Střed již republiku opustila, tak základny USA / NATO v Evropě existují dále - nejnověji na Slovensku a další přibývají.

          • Urážky jste si osvojil na náměstích?
            Agresivní stařec jak veverka v prosinci. Naučte se diskutovat slušně prosím. 

            • novak.vladislav

              Od vás to sedí, agresivní puberťáku.

              • Reakce na příspěvek:

                Tak postadolescenci už mám pomalu za sebou. To je pravda. 😂 A nerozčilujte se tolik. Ono to škodí. Přeji Vám příjemný den. 

          • goyim

            Ano, Sovětské tanky. A byl v nich Polák, nebo Východní Němec? Co Ukrajinec?

            • novak.vladislav

              Vždycky Rusák!

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                A vy bude vždy b l b

      • KIMCID

        Vezměte si prášek bude vám dobře vy jeden voliči komunistů.


        • novak.vladislav

          Od voliče stébáka Babiše kritika opravdu sedí. Mně je dobře, neboť jste dostali na zadek, tudíž vy potřebujete prášek, soudruhu.

          • KIMCID

            Zklamu vás bolševiku já komunisty nevolil. Vzal jsme oba hlasy ,roztrhl přes jména  a oba hodil do jedné obálky. Nejsem komunistické prase, abych volil soudruhy.

            • novak.vladislav

              Váš styl argumentace přesně sedí na komunistické prase.

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                No to jsi ty volič komunistů 

                • novak.vladislav

                  Reakce na příspěvek:

                  Dělá mi radost ten váš bezmezný vztek nad "famózní nevýhrou" Babiše...

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                No nejsem vy bolševiků 

            • Hele KIMCIDE - a před pěti lety jsi volil koho...?

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                Nevolil

                • novak.vladislav

                  Reakce na příspěvek:

                  Pro papíry na hlavu???

                  • KIMCID

                    Reakce na příspěvek:

                    Nejsem ty bolševiku

                    • novak.vladislav

                      Reakce na příspěvek:

                      Připadáš mi směšný soudruhu se svým oslovením bolševiku. Jsi nevychovaný fracek a navrch chovanec nějakého ústavu bez práva volit...

                      • KIMCID

                        Reakce na příspěvek:

                        No vida už se vybarvujete oslovujete lidi soudruhu.Jak krásný zvyk doma máte 

                      • Reakce na příspěvek:

                        Já jsem nevychovaný, KIMCID je nevychovaný fracek? Nechcete nás poučit kapinku o slušnosti? 

                        Psát o kolegovi z diskuse, že je prase je znakem vychovanosti? Nebo z Vás mluví jenom zloba? 

                        • novak.vladislav

                          Reakce na příspěvek:

                          Ano, jste nevychovaní oba dva. Navíc nechápete psaný text.; já jsem o nikom nepsal, že je prase. Že se tak někdo vyjadřuje, je již věc druhá. 

                          Byť jsem důchodce, neskrývám svoji podobiznu jako vy dva, takže člověk neví, zda se jevíte fyzicky tak, jako duševně.

                          Tímto s vámi dvěma končím. Nemám zájem debatovat s besídkou zvláštní školy. Navíc bych se snižoval na vaši úroveň.

                          • KIMCID

                            Reakce na příspěvek:

                            No ty už jsi pod náma tak že pá bolševiku

                          • Reakce na příspěvek:

                            Ó velkomožný Novák je na úrovni. Nijak neposuzuji Vaší fyzickou podobu. Každý jsme nějaký. Jen Vaše nemyšlenky a agitátorské nadšení. 

                            Zvláštní školy? Jaké je Vaše ctěné vzdělání? Asi nic moc, když nerozlišujete Sovětský svaz a Rusko. Ale co naplat. Nebo lžete záměrně. Ale to je jedno. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit