Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já zase chci, aby paní Píková zdůvodnila svou roli v tomto divadle.
  • A kdo to bude číst?
  • K. Peake má pravdu. Asi budu volit LIDEM.
    • Šprýmaři.
    • S ní budete mít dva hlasy !
  • To je snad naprosto normální, že by měli poslanci každý svůj návrh řádně zdůvodnit. A také zdůvodnit proč navrhují změnu na poslední chvíli, Každý návrh zákona by měli připravit odborníci a řádně zdůvodnit proč je návrh podáván v dané podobě a jaké to bude mít důsledky. A poslanci by to měli více méně jenom přijmout. Jenomže každý posranec, který má díru do...(zakázané slovo) si myslí, že když sedí v posranecké sněmovně tak snědl Šalamounovo...(zakázané slovo) a chce rozhodovat o věcech, které neviděl ani z rychlíku. Co jsme si do posranecké sněmovny zvolili, to tam máme. K obrazu svému.
  • Peake nemá v politice již co pohledávat, je to kariéristická k rá va.
  • Tahle k r a v a prudi, otravuje a zase prudi. *11*
  • Šikovná holka, když dokáže vytáčet komunisty bez mozků!
  • Peačo, už nic nepozměňujte a propadněte se do propadliště dějin!
  • Já bych řekl, že ta politická prostitutka už nikoho nezajímá. *5*
  • Já nedobrovolný sponzor obecní blbky bych chtěl aby písemně i fakticky vyfičela z místa jak pracuje.Všem je pouze pro srandu.Na základce se děcka učí o komicích: Laurer ,Hardy,Frigo,Peake.Přeci není možné se takto a dokola zesměšňovat přiblblými návrhy které stejně nikdo nečte.Protože mají za cíl aby se tady Mařena zviditelnila.Nevěřím že jí ještě nikdo z blízkých neřekl tak už mazej domů.NE drží se tam jak veš v kožichu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit