Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tito dva pánové byli řádně zvolení ve volbách za V.V,za kterou stranu byla volena Karolina Peak a kdo volil nějakou stranu LIDEM?Ta husa by měla běžek úprkem a ne ještě dělat místopředsedkyni.
  • Karolina Peake je jen kariéristka, které jde jej a jen o vlastní kapsu, funkce a slávu a proto se bude koryta držet do posledního dechu. *12* *16*
  • Je fakt , že její konání vyssvětlit nelze. A i vznik strany LIDEM rozumným způsobem vysvětlit nelze
  • 95 procent národa dávno ví, že Peake se tam drží jej a jen k vůli penězům, tedy korytu a není tak k k vůli tomu, aby něco dělala pro lidi. Je to pouze z a s r a n á kariéristka.
    • Ona to nemá zapotřebí, co se peněz týče, ale už od odchodu z VV jsem na ní viděl snahy po osobní kariéře a lezdoprdelkování Nečasovi, přičemž mnohokrát skousla to, že je tam jen do počtu a že se tím obrací proti VV. Takové chování se mi nikdy nelíbilo, nevím proč to dělá - pokud má charakter, už by dávno odešla, respektive za odešlé VV by se tam necpala..
    • Tak ještě třeba dodat hloupá a líná
  • Karolina je chytrá, jak kdyby sežrala Šalamounovo h o v n o, ale pro lidi ještě nikdy nic dobrého v parlamentu a ve vládě neudělala a je pravdou, že tam je jen víceméně do počtu za peníze daňových poplatníků. Kalouskovi a Nečasovi leze do pr d e l e a možná i do poklopce jej a jen k vůli kariéře a na nikoho se neohlíží. Je to prachsprostý sobec. *10*
  • Já bych souhlasil,ale co dělal Bursík u Topolánka jinak? Bursík,Peake,John jsou ze stejného těsta a v politice se neměli vůbec objevit! Odejděte všichni a vemte sebou Biomasu Kačku a už se nevracejte!
    • ... a přibalte dva balíky Diensbiera (služební pívo) a bednu, pardón Bendu i s plzenským diplomem *12* *12*
  • No tito dva pánové jsou ti praví, kteří mohou někoho kritizovat. Jeden větší šašek než druhý. Ovšem nemění to nic na tom, že něco tak bezpáteřního jako je Karolínka, se tu už dlouho nevyskytlo.
  • Je to všechno jedna verbež. Živit se hubou a brát krásný plat jen co nejdéle to jde. To je krédo všech těch darmožroutů. Vůbec žádný rozdíl v nich není. Vemte si Špidlu. Měsíční plat v EU měl 500 000 Kč měsíčně a co vyjednal pro řadového člověka v ČR. Nebo o co bojoval a hádal se s Eurohujerama v Bruselu? Nic a nic a znovu NIC. Proč by to dělal. 6 milionů za rok za žvanění a zvedání ručičky. Není to fantastické. Takhle se pánové vydělávají peníze. A my všichni pitomci jsme rádi, že vyžijeme z měsíce na měsíc. To je naše vysněná DEMOKRACIE? Nebo snad kriminální a zločinecké uspořádání, které s demokracií nemá nic společného? Já jsem již dávno tuto kapitolu uzavřel a vím, že toto žádná kapitalistická demokracie není. Bohužel se ji nedožijeme.
    • Vemte si tu Zagorovou. pěkná holka to je. Ale když jsme spočítali její roční příjem, bylo to 600 tisíc! (nepřipadá vám teen váš závistivý příspěvek podobný jako ten na Červeném Hrádku?)
      • Pozorovateli, zřejmě toho hodně pamatuješ, taky by jsi se mohl konečně narovnat. Blbe hrbatej. *12* Nenechat se okrádat, není zavist.
    • Svatá pravda, politici jsou darmožrouti, lháři a někteří i loupěžníci. Je třeba politické strany přestat finacovat ze státního rozpočtu a začít republiku spravovat přímo volenými odborníky.
  • Ta Píč má prasečí kůži. Dokud ji někdo nezastřelí tak bude pořád ukazovat ten svůj prdelní xicht.
    • To si snad ale mohl rict slusneji. Melo by to vetsi silu.
  • Nová SI jednotka:
    Značka: Peak
    Veličina: splachovatelnost
    Fyzikální rozměr: df/Nv = (den ve funkci / Nečasova věta)
    Např. běžný splachovací záchod vyvine cca 13,7 mPeak
    • Po ní přece nemůže být pojmenováno tolik jednotek. Už se po ní přece jmenuje jednotka nestoudnosti.
    • Sama Karolina disponuje cca 0,05 kPeaky = 50 dní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit