Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peppone píše, že není komunista, ale názory má jako Gottwald
  • ...ta dama Peak, resp. p..c, je směšná jak se snaží vylepšit image umělé, svinské straně LIDEM, poskoků stranám TOP 09, ODS.
    Jistěže nebudou pro úřednickou vládu a pro případné zkrácení voebního období, takové peníze, na které jim patíme mi občané, už dlouho neuvidí. A ani, pokud podnikají nebo ve svém okruhu zanjí podnikatele, nebudou moci ovlivňovat přidělování státních zakázek. Dnes je takové jednání, vč. trafik, požehnáno rozhodnutím Nejvyššího soudu, o kterou nechtějí přijít.
    Je z toho nablití.
    • Dedo,Pike8,neni Dama,to je Letavice v Akci po cely rok.
      • "dama", to myslím samozřejmě cynicky. Jinak je to ku..a obecná.
  • Ta slavná Píč měla byt už na smetišti dějin, vč. Němcové.
    • Zeman už měl také dávno skončit v protialkoholní léčebně. *2* *2* *2*
      Národní památku v podobě klenotů si pozvracet nenecháme!
      • Soudruhu estébáku každý už ví co jsi za blba a proto tě nikdo už nebere vážně, *15*
      • Ze radeji nemlcite,vy jste byl u toho byl!?Ve stejne dobe bylo u nas plno u lekaru/ja mezi nimi/
        s Virozou a doktori tapali,oc bezi.Podotykam ,ze nejsem kurak ani alkoholik.Hezky den.
      • Pozvracený klenoty opláchneš, ale ukradený už nikdy neuvidíš. A právě to hrozí při vládě pravičáckých mafiánů. Nakonec zlatý poklad republiky už je rozkraden dávno.
  • Pořád dokola stále žijete mynulostí pochopte, že tu vládnou stále komoušové, kam se podíváte, máte krátkou paměť, Je to největší chyba Havla nejsme,jako oni a teď to máte nenadávejte pravici-to žádná pravice není ani levici to je největší odnož komoušů...
    • Sobaku,kdy uz pochopite,ze je "komunista" a komunista.To nema s pameti co delat.
    • Zopakuj si českou gramatiku, zřejmě si v "mynulosti" chyběl na výuce.
      • Chudák zůstane chudákem,uvozovky mi nešly vytisknout,omlouvám se.
    • Máte plnou pravdu....tak to bohužel je a tento tupej národ jim to jen žere..... *7*
      • Kéž by jsi měl pravdu a ti komoušové tady opravdu vládli !!!
  • Jste všichni vedle ,jak ta jedle komoušové sedí všude a jsou největšími podnikateli, sedí na úřadech, v továrnách,parlamentu,senátu, soudci a obhájci ,státní zástupci ministři ve vládě/Fis./ ,preziden atd akorát zahodili stranické legitimace, tak co chcete, rychle zapomínáte co se tu dělo za komoušů, ale vy co jste udávali a chodili do průvodů to nikdy nepochopíte míru zdar musíte poček ještš 2 generace než zmízí všechni nečichlí komunismem mějte se hezky a užívejte si krásných dnů a nežijte jen v závisti a zlosti ,nejste lepší než Ti ci nám vládnou....
    • co je připraven volit KSČM.
      Za komoušů nebyli bezdomovci, nebyli nezaměstnaní. Nebyli lidé okradení o úspory prostřednictvím tunelů a podvodných krachů penežních ústavů. To špatný co se dělo, tomu vévodili sekerníci, co pak zahodili stranické legitimace a kážou morálku v pravicových stranách. Tehdy k u r v i l i tehdejší režim, dnes je samotný režim z k u r v e n ý natolik, že se v něm jako pravičáčtí politruci cítí jak ryba ve vodě. Udavači tehdejší, jsou stejných povah co udavači dnešní. Nekdákej slepice nesmyslné bludy. V tomhle s v i n s t v u vyrostlé generace, od těch lze očekávat jen to nejhorší. Konec konců už se to projevuje i nyní. Stačí slyšet ten jejich slovník s vulgarismy, které by nás ani v hororovém snu nenapadly.Nekdákej slepice nekdákej nesmyslné bludy.
      • KSČ = NSADAP

        komunismus = rudý nacismus
        • Ukaž mně prosím kde se v historii kdy vyskytoval rudý nacizmus. Díky.
          • S tímto individuem nemá žádný smysl diskutovat. Je to choromyslný, fanatický, pravičácký maniak.
            • Není, je to jen obyčejný cikán ze s Plzně který žije z dávek a má strach že za Zemana o ně příjde, takže se mu nedivím!! *3* *15* *2*
  • jenom kalí vodu, chce z toho vytřískat co nejvíc a my jim to máme baštit... tůdle nudle
  • Ale no jistě... Všechno to je o tom, která strana dá víc... Tady už nejde o nějaké programy, poslaneckou čest či hájení zájmu voličů ale o to nahrabat si ještě na poslední chvíli co nejvíce bez jakéhokoliv uzardění a svědomí. Vždyť žijeme ve svobodné společnosti a demokracii tak co se ohlížet na nějako lůzu od které opětovné zvolení už stejně nehrozí...
    Ideální je postavit se na pomyslný jazýček vah a vytřískat z toho co nejvíce...
    Média to patřičně okoření a hnedle nabudu vážnosti mezi partaji, " hleďte to je ten co váhá, co nemá jasno, ten co sice nic neví a doposud o něm nikdo nevěděl ale jeho názor je výjimečně tvárný a má neuvěřitelný talent svůj hlas vyvažovat cenou zlata".
    A že se tam takových najde...
    V téhle společnosti jde vlastně o normální obchod, o běžnou věc, která podléhá jen zákonu nabídky a poptávky. Naši politici jsou schopni neuvěřitelným způsobem zpeněžit svoji maličkost.
    Nevím jestli mám závidět nebo blinkat... *7*
  • Vsude ve svete politiky by plnila zasluznou funkci "hajzbaby".Ale pozor prosim ,prace techto
    Dam si vazim ,kazdy vi ,jak je dulezite najit ciste WC.Ovsem ,to co vypadne PIKE8 z ust,
    ma nullovou cenu.
    • Jo, také mi to připomíná ty věci, co se na tom záchodě splachují...
  • Díky hlasu přítele Zemana Melčáka vznikla Topolánkova vláda. Kmotři
    Šlouf a Dalík jsou dobří obchodní přátelé. Právě Topolánkova vláda rozhodla
    že zakázku na dodávání benzinu na Pražské letiště dostane bez výběrového
    řízení Zemanovec a Český zástupce společnosti LUKOIL Martin Nejedlý.
    Dvojka Šlouf Nejedlý poté sponzorovala kampaně Miloše Zemana.
    • Co to tady píšeš cikánský blbe, jsi mimo mísu, už by ses měl přihlásit do nějakého hospice, píšeš tady podle hesla já o koze ty o voze!!
  • Psala jsem příspěvky v PL.Ale od té doby kdy se musí přispěvkovatelé přihlásit e-mailem,jako při správné demokracii,jsem přestala psát.Víte ono zneužívát naše mladé lidi to ,by těmto garnitůrám šlo.co kdyby naši mládež taky něco naučili?Ale co?Krást nepracovat,nevážit si stáří,nechránit svou zem,nezakládat rodinu a její tradice,vraždy,používát násilí,nemít žádné kamarády,aby byli soudržní,tak to se naše mládež už naučila,kde však je Láska,přátelsví,pomoc bližnímu svému,vážit si jeden,druhého,protože víc lidí víc ví a poradí si.To tady bylo za první republiky,za války za komunistů a ejhle co ta demokracie,?kdyby lidé v 89 věděli co to ta demokracie je,tak by tady žádná sametová revoluce nebyla.Protože demokracie je zlodějna,mafiánství ,atd....
    • Nic divného.Dneska je tu mládež nová, Mládež posrancova.
      • Nemate pravdu Anno T,zalezi v jake rodine vyrostli mladi.Zda jim bylo servirovano vse na stribre nebo se podilel na behu domacnosti.
    • Katko, souhlasím. Jenom je třeba dodat, že je to důsledek vnucování komunistické ideologie, která soustavně ničila tradiční morálku a hodnoty. Ze samostatných občanů vytvářela poslušné nemyslící stádo "pracujících" . Za komunistů to nebylo, protože ještě působili učitelé vychovaní za 1,republiky. Teprve teď se projevují důsledky indoktrinace lidí rudofašistickou komunistickou ideologií. Ono to má všechno značnou setrvačnost. Lidé se chovají jak utržení ze řetězu, protože si pletou svobodu a demokracii s anarchií.
      • Psala jsem o obyčejných lidech.Já si totiž pamatuju akce "Z",ve kterých se budovali školky,školy, nemocnice,obchody a kulturní domy,kdy naší rodičové o volných sobotách a nedělích na tyto akce chodili,teď se v rámci demokracie všechno rozkradlo.Co se týká 1 republiky,hlavně se tají jak se střílelo do dělníků.Taky jsem mněla vedoucí a mistry z této doby,vždy mi vštěpovali že na prvním místě mělo být řemeslo,naše zlaté ručičky.Pak inteligence aby národ nebyl hloupý,pak nádeníci a dělnici a všichni mněli držet pospolu.
        • Proto jsem tu pitomost počínající kněžnou Libuší napsal, abych představil filozofii zdejích miláčků Schwarzenberka, jako např. Pištů, NOTů, flecků, josefů atp. On i Havel byl supervzdělanec, například ai pletl franského krále Karkla Velikého s Lucemburkem Karlem IVtým atp. Vidím, že naše ústavy pro mentálně retardované by potřebovaly zvýšit lůžkovou kapacitu nejmíň tisíci násobně... Ale přesto si myslím, že většina našeho lidu je velmi racionální, jenom nepíší do diskuzí. To jenom nemáme nouzi také o pitomce, stejně je tomu tak na celém světě...
      • Pišto, koza mečí... honem pospíchej a udělej s ní to, co tě naučili taky komunisté....ty blbe. Fakt, ty vůbec nevíš, že všechno zavinila komunistická zrůda kněžna Libuše, co si vzala takovou lůzu Přemysla a pak už tady byla jen samá komunistická diktatura, nejhorší pak za Jana Husa potom Žižky, no fůůůj. Naštěstí na Bílé Hoře zvítězili konečně laskaví a milí Habsburkové a noblesní Švarcenberkové zde zavedli blahobyt a šťastné roboty zadarmo, lid jásal a pracoval od slunka do sunka na panském, takovou vymoženost komunisté vůbec neznali a neznají. Zločinec Masaryk odebral pak Švarcenberkům šlechtické tituly - to se naučil od těch východních hord, co rozpoutaly první světovou válku a pak ještě jim to nestačilo a vyvolali i druhou, aby zničili nejušlechtilejší zloděje,,, A teď už se zase drápou nahoru a netuší, že cikán Pišta Žiga je největším filozofem zeměkoule v historii ostatně tohle, co píši jsou jenom střípky, Pišto, pěkně na kolenou prosím, vydej to knižně, my hlupáci nevíme, jaký zde býval blahobyt a ty bys nás o tom poučil a pak by byl klid a mír a všude plno krásných, žlutých lidí...
        • A takto se projevuje postkomunistická inteligence,kterou nabrali ze západní ideologie,hlavně kultůra za 500.
    • Smutná pravda, smutná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit