Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Politická kultura VV byla ... no, asi taková, jako výpověď paní Peake. V tu dobu jsem fakt nevěřil tomu, že se to skutečně děje. Ano, teď je to taky divoký západ, ale podle mě je ta nejhorší doba pryč. A to nejsem fanoušek jednoho nebo druhého. Ale raději už klid, než přijde nějaký vytýkací dopis o tom, že jsem si pustil pusu na špacír.

  • Volne misto pro Peake je v SUVERENITE.Uz se tam dere Klaus-bylo by lepsi,kdyby odjel na Slovensko s Livii a uz se nevratil. Bobo opet vylezla z diry,citi prachy.
  • Volil jsem Zemana ,ne pro jeho morální odborné aj.kvality ale proto,že jsem se musel rozhodnout mezi Milošem a Karlem.Tak at se dnes Miloš neohání kolik dostal hlasů od lidí.
    Byla to volba 50 na 50
    *5* *1*
  • Má svoje plus i mínus. Plus za to, že podala rezignaci, Mínus za to, že nedávno při hlasování o nedůvěře bývalé vládě založila nevolenou paskvilní stranu složenou z odpadlíků VV, která vládu podržela...
  • Peake
    Jagues
    Němcová
    Parkanová
    Bartošová
    Drtinová
    To jsou hvězdy naší doby.
  • Divím se,že ta opice vám stojí za nějaké komentáře,ať už ji přestanou pořád strkat do zpráv,nikdo už na ni není zvědavý,já teda určitě ne.
  • tak co vy modrý hov a da , to se te dámy nezastanete, byla ministryní obrany co vůbec nejmín pokazila.
    • diky Kalouskovi se ma tak dobře bojoval za ni jako "Lev! *
  • Domnívám se,že Peake,za svůj podíl na zbídačení této země,má v Česku,pro budoucnost,velice špatné vyhlídky.Až se ti zbídačení vyřítí do ulic,tak se s těmi co tuto zemi zbídačili mazlit nebudou.
  • Tak co komouší, posíláte pětikoruny? Nic vám nebrání poslat i víc, vaší dobročinnosti a vašemu soudruhumilství se meze nekladou.
    • Ty blbe o čem vlastně mluvíš?
    • Ty pitomče, nenapsal jsi tam adresu k nám domů! Kam to mají posílat, když nevědí kde bydlíme! Já ti to spočítám, až se vrátíš z práce!!!
      • Z práce se určitě nevrátí, je to tečka, Pišta Žiga, kikán který žije z dávek!! *15* *2* *1*
        • Ten o práci nikdy nezavadil!! Ha Ha.
  • Pošlete 50,000 konzerv z nepotřebných ódesáků a 30,000 konzerv z vyřazených topáků.
    Topácké označte "to Dogs", aby nedošlo k záměně.

    Děkuji
    • Seš imbecilní bolševickej zoufalec - taktéž zloděj i nicků!
      • A nejvíc mně na tom štve, že to je moje nicka, kterou jsem vymýšlel celý týden!
        Já za to nemůžu, že jsem trochu opožděnej!
        • Trochu? Seš opožděnej tak akorát, jako každej komunista.
          • To si tam povídáš sám se sebou? Ty seš už vožralej i v práci? Dostaneš dvouměsíční STOPDÍRU !!!
            • To mi nevadí, STOP SPOZ ji má teplejší!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit