Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už vypadni ty kravo jedna hnusna! to si vazne mysli, ze ji bude nekdo volit, kdyz se dostala na nynejsí pozici diky VV a pak jim bodne nuz do zad? jeji vyroky typu, ze zadny puc proti VV neplanovala jsou jen lzi! sama tvrdila, ze chce udrzet vladu za kazdou cenu a kdyby nemela jisty hlasy od prebehliku, tak jak by ji asi udrzela?! Uz at tahne, aby se jeji deti za ni v budoucnu nemusely stydet
  • Kdo ji píchá?
  • mám pod sebou 600 lidí, dělám zametače na hřbitově asi tak ty vypatlaná krávo!!!
  • jaké je vlastně strany šéfkou, kdo tuto stranu LIDEM vůbec volil, vždyť při minulých volbách vůbec neexistovala :(, pokud není za stranu VV, za kterou ji lidi zvolili, tak by měla odejít ...
    • jako s TOP 09. Abrakadabra kde se vzala tu se vzala, jó z prstu se vycucala, malá neznámá nikým nevolená ve sněmovně objevená. Záhadným způsobem získala miliony a propagaci v médiích a v dalších volbách se objevila legálně ve sněmovně. Propagandisté a manipulátoři odvádějí "dobrou" práci. Stále stejným trikem se jim daří měnit výsledky voleb. Jó stranická kleptokracie je jen obrovská potěmkinovská iluze Svobody a Demokracie.
  • Boj proti korupci začala raketovým tempem, nepřiznala 15 milionů ke zdanění, opravdu slušné!
  • Škodí LIDEM !!!
    *1* *1* *1*
  • Ta Karolínka Peake má za ušima, uvidíme jak jí to půjde.
    • Jo a ty máš v hlavě. Nasráno! *12*
  • ...je mi z ní na zvracení....nejdříve se nacpala ke korytu moci přes jednu partaj...pak se podle přísloví krysy opouštějí palubu rychle přebarvila a teprve zpětně si založila vlastní partaj, aby si ten podvod zlegalizovala.....a najednou je z ní vládní strana, kterou však nikdo nevolil...dokonce si počkala až bude po volbách, aby neskončila jako kmotři z top-ods....ach jo...asi carsko-bolševická potěmkiáda....tak mladá a už tak protřelá bez svědomí a zábran....dorostenka, která asi jede po korytu moci jako slepice po flusu, zdá se mi...dle mého názoru...
    • pravá češka
    • Tvoje máma místo porodu také zvracela!
  • Rudoprdélníci, zase soutěžíte?
    • ty me stvat dlouho nebudes. vim kde bydlis a poslu ti tve soukmenovce at ti vybili byt.
  • Výše jmenovaná partaj je vývar z veverek,nikdo je nevolil,tak co tam vlastně dělaj?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit