Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to obyčejná píka *1* .Doufám že vláda padne a půjdeš doprdele děvče ošklivé.
    • ... tam to ty dobře znáš, výblitku, že :)
    • A když vláda padne, tak co dál? Smečce se předhodí předvolební kost, aby se o ni tahala, řešení problémů se opět odloží a posuneme se zase blíž k Řecku nebo k Ukrajině. Ovce si zvolí ČSSDKSČ(m) a ti budoumuset škrtat stejně, ne-li víc, aby mohli zaplácnout h*bu lůze a ta přestala reptat, jenom to budou svádět na předchozí vládu.
      • Léčíš si zde svůj komplex bezvýznamnosti, když píšeš o ovcích, ovčáku?
  • Kde je sehnala? Kolik jim zaplatila? Udělali to z přesvědčení, anebo ...
    Je vidět, že jak paní Píkové hoří koudel u zadnice, tak i ten chybějící hlas se sežene. Jinak by museli makat v Kolbence.(Za předpokladu vítězství soudruhů).
  • Vyjádření důvěry vládě by znamenalo další ožebračování republiky.Největší důvěru by si vláda získala vyhlášením předčasných voleb.Její reputace na "0".Proč visel komunismus nad propastí.Nevíte?Protože viděl na dně naší budoucnost pod vedením zlodějů,lobistů.kmotrů a lhářu.
    • Nejsi sto si uvědomit, jak jsi směšný, když ukazuješ okázale svou naivitu. Jenom nebesté tele se nazve nasraným lidem. Běž mezi děti, blbe....
    • Tvá komunistická rétorika o "ožebračování republiky" mluví za vše. Když se Ti stýská po komunismu, tak se odstěhuj do Severní Koree, tam ho ještě mají.
  • Hlasování o důvěře je prvek demokracie.Za komunistů to bylo, na věčné časy a nikdy jinak
    • Pane Vlku, to proti vám nehlsují komunisti, ale demokrati !
  • Jak může vůbec v sobě najít tolik drzosti poučovat o morálce, když sám žádnou nemá. Namočená huba v korytě se žrádlem není morálka a práce pro republiku. Jediné řešení je aby jste táhli už do háje. Stydím se, že jsem příslušníkem tohoto národa, stydím se za své politiky a dnes se už stydím za svého prezidenta, byť jsem mu i fandil. Nejsem a nebyl jsem nikdy komunista. Dnes už však nezbývá než volit je, neboť nikdo jiný z těch grázlů už nezbývá. Celý život jsem poctivě pracoval a slušně se choval. Jsem k smíchu a zloději se nám všem slušným vysmívají. Kam jsme to za těch pár let dopracovali?
    • Jarine, a že toto jsou důsledky půlstoletí vlády komunistů, to nevidíš? Komunisté především devastovali elitu a morálku a zůstal tady plebs se zvyky zavlečenými sem z východních stepí právě komunisty.
      • Víš vůbec kde má komunismus kořeny?
      • Áá. Už jsou tu zase mongolskotatarští nájezdníci. Milý Petře. To co píšeš je zvratek hodný tobě. Moc dobře si pamatuji život za minulého režimu. A co se morálky týče. Jezdil jsem s rodiči na dovolené, na podnikové rekreační objekty, kde se setkávali spolupracovníci mých rodičů. Ve fabrice se stýkali víc či méně jako kolegové. Na dovolených to byli přátelé, užívali si legrace, sportů, společných večerů. Dnes s novou dobou, je tomu jinak. Závist, zloba aj. Kdo to sem zavlekl po rozpadu minulého režimu? Radši drž mordu a zalez do rektálu...A odpusť si mi psát něco o ROH. O tom jsem nemluvil...
        • Jirko, mongolsko tatarští nájezdníci tady jsou bez přestání od r. 1945, jenom občas mění převleky. Také jsem jezdil s rodinou na podnikové zájezdy i podnikovou rekreaci a máš pravdu, že s kolegy z práce jsme byli přátelé. I v práci byly mezi lidmi vztahy přátelské, i když se tam také vyskytly sv*ně a nemuseli to být členové KSČ. Ale to ještě stále přežívala normální morálka. Naši rodiče se narodili za první republiky a moji dokonce ještě v Rakouské monarchii a moji učitelé a profesoři také vystudovali za první republiky. Takže normální morálka a slušnost ještě přetrvávala, i když primitivní lůza, o kterou se komunismus opíral, vnucovala lidem právě ty způsoby mongolsko tatarských nájezdníků. A po listopadu naplno propuklo to co komunisti zaseli a převážně oni se dostali k moci a chovají se podle těch způsobů mongolsko tatarských nájezdníků. To že chcípl komunismus a naše země se náhle stala svobodnou a demokratickou, to neznamená, že se lidé automaticky stanou morálními. Morálka se vytvářela po staletí a předávala se z generace na generaci a byla dětem vštěpována od mala. Tak si o tom něco přečti, vyptej se pamětníků a nauč se to vidět souvislostech a udělej si o tom objektivní názor. A teprve pak se snaž někoho poučovat. Jinak bys mohl být za hlupáka. Tak hezký den. *4*
  • taky se bojíte, že cenzorujete, no aspon potvrzujete to, že u nás není svoboda slova, no ale konečně to víme již dávno
  • Co slíbila Peacheová nemá pražádnou hodnotu. je to vyvrhel !
  • co to ta prolhaná neřku-li proradná nestvůra chce obhajovat, vždyť zradila vlastní stranu od který utekla jen aby pomohla nečasovi, neni se proč divit, že mají hrůzu z novejch voleb *1* *1* *1* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • No, "nechval dne před večerem", ale Mrs Peake si získává mé sympatie. Že bychom také měli českou "Frau Merkel"?
    Ten pomatený ukecaný mimozemšťan Sobotka by místo žvanění měl raději vysvětlit jak to bylo s OKD. Ještě jsme nezapomněli, tedy ti soudní, jak ČSSDKSČ(m) za finančního ministrování Sobotky rozhazovala plnými hrstmi, takže zadlužila i naše vnuky.
  • Této přeběhlici z VV, dcery z diplomatické rodiny z dob totality, madam chtivé moci a peněz bych opravdu nevěřil ani "dobrý den". *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit