Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jistě si na dálku připíjel Hruškovicí až má z toho virózu. Ale to nevadí, Ovčák ho přebalí a nakrmí.

  • vanhorne

    "To tam neletěl" 

    V duchu je tam a se soudruhy oslavuje.

  • To tam neletěl na oslavy ani náš Milošek?

  • Nikomu se dosud takového ekonomického úspěchu nepodařilo dosáhnout,jako nejlidnatější zemi na světě.Dnes patří Čína na druhé místo ve světě po ekonomické a společenské stránce.Její rozvoj je obrovský.Životní úroveň obyvatel neustále roste,což potvrzuji statistiky výstavby nových moderních bytů

    a také trh s automobily a dalšími prostředky.


  •  Dějiny určitě nezměníme, ale kolonialismus je jedna z nejhorších kapitol historie lidstva, takže je zarážející, že ty sochy, které jsou symbolem této doby, už dávno někdo nesrazil. Marie Terezie nechala povraždit několik nevolníků toužících po svobodě a Kolář z TOP09 ji odhalil sochu. Stále tady slyšíme kecy o komunistech potlačujících svobodu a pak nám ti samí odhalí sochu feudální panovnice, to je pravá tvář tohohle pokryteckého režimu.

  • KIMCID

    Man? Kdo to je neznám?

  • Jj - a ještě má tu drzost rozeslat své lži písemně do každé domácnosti...

  • vanhorne

    "vládnou dva soudruzi, agenti STB - Bureš a Man..."

    A to je chyba, ze nejsou tri. Protoze se rika "dva je rada, tri jsou zrada". To znamena, ze ti dva by tezko ukuchtili nejake vsivarny a swinstvo.

  • vanhorne

    "Pokud si vzpomene...'

    Nemusi vzpominat. Kdysi meli panovnici na hrade ochutnavace panovnikova jidla. Dnesni panovnik ma navic k ruce očichavače, kteri upozorni, ze je cas k odvozu, nebo podstrci misu.😂

  • Gorobilypes

    Žádný man neni dokáže že je

  • Gorobilypes

    Nikdy to tam neměli

  • Promiňte, nemělo to vyzním paternisticky.

    Věřím, že si každý poradíme jak umíme.



  • vanhorne

    "Když Tě někdo obelže jednou - hanba mu."

    Kdyz te, ale obelze nescislnekrat estebak, Slava Mu, ze ANO.🤣🤣

  • Ovčák to prý už napsal, jenom čeká až se "hradní" probere z virózy, aby to podepsal.

  • Máš pravdu - ono - nejsme jako oni - to byla fatální chyba...

  • Jindřichu, nemějte o mě starost...

    Jsem už velká holka a volit budu podle svého nejlepšího svědomí...

    Zvolím stranu, která má program, který mě oslovuje...

    Stranu a ne žádné pochybné hnutí...

  • Já tu výmluvu ONI prostě nemám rád. Jsou jen naše chyby a naše omyly. 

  • Paní Koloběžko, blíží se další festival demagogie a lží - budou volby. Měli bychom být pečliví ve výběru stran (nemluvím o koalách).

    Protože co si zvolíme, to budeme mít. 

    Když Tě někdo obelže jednou - hanba mu. Když se necháš obelhat znovu - hanba Tobě. 

    Jste rozumná dáma, tak víte, že to za nás nikdo neudělá.

  • To je právě chyba toho "nejsme jako oni". Ti "oni" postrádají jakýkoliv stud za svou kolaboraci s rudým fašismem alias komunismem, pouze "převlékli kabát"  a "jede se dál".

    "Bývalý" komunista je totéž co "bývalý" černoch.

    Nejhorší je to, že stádo si ty "bývalé" svobodně volí.

  • Pane Jindřichu, já píšu o tom, že nám v podstatě stále vládnou překabátění komunisté...

    Mnozí před volbami svou rudou knížku zapřeli...

    Tvářili se " nerudě", byli zvolení a u koryta se drží stále - díky svým lžím v předvolební kampani jsou pak zvoleni...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit