Přejít na výpis diskuzí

Penta stáhne akcie Fortuny z trhu; nabízí jejich odkup

31.3.2017 12:46
3 příspěvky

Investiční společnost Penta plánuje získat stoprocentní podíl v sázkové společnosti Fortuna a stáhnout ji z veřejného obchodování na burzách ve Varšavě a v Praze. Penta chce být podle svého vyjádření ve Fortuně Entertainment Group dlouhodobým investorem bez plánovaného data exitu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ze zkušenosti je jasné, že odkup proběhne podle scénáře Penty a tí co neprodají, dopadnou jako investoři do bájných Harvardských fondů, kterým teoretičtí experti - analytici - také radili neprodávat pod cenou. (Zůstalo mi tam 1/4 miliónu, byl jsem při odkupu na moři...) Který idlot by dobrovolně prodával akcie firmy, jejíž tržba stoupá o 14% ročně, nemá žádné výrobní starosti ani rizika (ta naopak řídí) a zisk reinvestuje do expanze? Zakázat výkupy!
    • Za takové zločiny by se měl zavést trest smrti. (Kromě jiných zločinů proti lidskosti).
  • To je zase ta unikátní česká justiční krádež pod pohrůžkou ztráty celé investice- vše podle zákona o vytěsnění minoritních akcionářů. Oligarchové jásají, sami si stanovili manipulací s akciemi směšnou cenu. Ochrana investic TUZEMSKÝCH drobných investorů je naprostá demagogie a žvást. Jen hňup prodává svoje aktiva dobrovolně a dementní volič se platonicky diví, komu patří tahle ekonomika. "...až tuhle zemi celou rozkradem...". Naopak, jakmile cizinec nebo stát vlastní aktiva v jurisdikci ČR, měl by povinně 30% veřejně obchodovat ale jen pro nabyvatele fyzické občany ČR, kteří volili. To by byla účinná ochrana proti všem mafiím, migrantům a montovnám!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit