Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bohužel musím uznat,že Zeman je amrdol *9*
  • Zeman by se měl především za těch 100 000 nechat pořádně vyšetřit, hlavně hlavu.
  • další chytrak z ČR..... chvála pánu bohu, že ho máme!!! děkuji ti pane bože izraelskiiii
  • Tatarská muslimská komunita, která se 16.3.014 na výzvu svého medžlisu odmítla zúčastnit fraškového referenda o připojení Krymu k RF, je obětí únosů ze strany ruských milic, a šikany. Jeden z unesených, 30letý Rechat Ametov, byl nalezen mrtvý a zohavený u silnice – policie se dle Aksjonova snažila, ale nic nevyšetřila.

    Krymským Tatarům vyhrožují i kubáňští kozáci, kteří do svých řad hromadně přijali berkutovce, a tvoří „ pořádkovou policii „ ve městech s tatarskou komunitou, zejména v Simferopolu, Bachčisaraji a Feodosii.

    Džemilev prohlásil, že kozáci znovu Tatarům vyhrožují deportacemi ...
    • Mínus body si strč do řiti, přežvýkavče. Nepíšeš k věci, kretino! *12* *16*
    • Nějaká příhoda s hlavou, hochu? Že tu cpete bláboly zcela mimo téma článku *7*
      Kdyby to nebylo mimo, proti obsahu bych jinak nic neměl...
    • No fajn, ale co to má společného s tématem, to fakt nevím. *16*
  • celá ta tragikomická parta na Hradě nám dělá jen ostudu... Klaus měl své mimoně Jákla a Hájka, Zeman má Ovčáčka a Mynáře... výkvět českého národa...smutné:(
  • Měli by jste vy hňupové tady na diskuzi,raději číst Sputnik,to by byla pro vás rozhodně lepší volba.
    • Co je to Sputnik?
    • my si ho na schůzích KSČM čteme pravidelně
  • tak pozor amrdólové,já ho našel
    https://www.youtube.com/watch?v=I4oQpDEq_D8
    • zloděj nicku *11* *11* *12* *12*
      • kde ???? *8*
  • Pokud to p. prezident myslí zcela vážně a zcela upřímně, tak těch 100.000,-- Kč by měl věnovat v prvé řadě Společnosti Ferdinanda Peroutky za ten svůj ničím nepodložený a velice nepěkný výpad vůči zemřelému F. Peroutkovi, když už zřejmě není schopen se omluvit jeho rodině. A pro něho napříště především platí: Dvakrát měř a jednou řež! Domluvil jsem.
    • mne by jen zajímalo kdo si na zemana na tož nějakého peroutku ještě kdy vzpomene
      • Na oba se bude vzpomínat. Na každého ale úplně jinak.
  • Ač jeho volič, nelíbí se mi to, že pan prezident, aby dokázal, že má pravdu on, je ochoten nabídnout 100 tisíc. Pravda se nemusí kupovat, kupují se jen lži.
  • No ..... Tak ať Zeman první zaplatí nejmíň tři Ovčáčkovy platy. Místo toho aby pracovali pro stát za což pobírajÍ nemalé peníze hledaj nějaký dementní neexistující článek. To Zemanové ten rodinný rozpočet naboří trochu víc než nějakých sto tisíc.

    Činnost prezidenta za posledního půl roku: Hádání se o moskevskou přehlídku. Zvaní Putina na oslavy konce války a hledání peroutkova článku....... Funkci prezidenta bych bez náhrady zrušil - není žádným přínosem. Pouze ostudou. Kradením tužek počínaje. Hledáním článku konče. Celé - kanceláří počínaje penzema a výsluhama konče to bude miliarda ročně jen to fikne a za co.???? *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit