Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marcelskrc

    Fiala a Lipavsky se to asi jak bude hajlovat

    • Ivane, jolku už jsi ozdobil ? děduška Moroz už je za humny... a stáhni si radši český translátor, ten ruský je nic moc, nedá se to po tobě číst..

      • Marcelskrc

        Pro takového nevzdělaného hňupa  jako jsi ty je to srozumitelné dost

        • . . . ale není, báťuško . . . 

          • Marcelskrc

            Neoslovuj mě jako svého fotra

            • Ně gavari, Vasilisa...

              • Marcelskrc

                Reakce na příspěvek:

                To je tvoje matka?

  • Zemana úkoluje a řídí Mynář takže je pochopitelné, že Fiala půjde pohovořit i se šéfem pana prezidenta. Je to slušnost.


  • dzixy

    Zemanovo ustoupení Fialovi je komentováno různě. Jedni to berou jako Fialovou schopnost přesvědčovat argumenty / probůh, jaké jiné mohl mít, než dosud? /, jiní v tom vidí jistý "kšeft - já tobě, ty mně". Co tím by  získal Fiala je jasné, co ale by mohl získat Zeman poslední rok ve své funkci? Kdo zná Zemana dobře ví, že si ze svého jenom tak lehce neustoupí, teď navíc z toho, co několikrát prohlašoval, že nebude jmenovat Lipavského ministrem. Muselo se něco stát, co bude muset dát, nebo udělat Fiala Zemanovi, i když Zeman nesplněním svého slova dost ztratil. Pokud Fiala něco bude muset dát, udělat, časem se to vyjeví. A potom ztratí i on. Nakonec zřejmě nikdo z nich  nic nezíská, jenom ztratí.

  • Kardinál Richelieu - Mynář - zaúřadoval...

  • Pan Fiala ani jeho souputnice Adamová nelhali. Nic za jmenování vlády neslíbil Zemanovi.

    Komu tedy asi? Šedé eminenci, která udělá tu špinavou práci za Zemana? 

    • Jakou špinavou práci?? I z tohoto je jasně vidět, kdo "velí" hradu a že soudruh zeMAN pokud je někdy při smyslech tak už max. rozhoduje o tom kdy mu ovčák přebalí pemprsky.

      • Kdyby jsi někdy zastával nějakou  vlivnou funkci , tak by jsi věděl , že detaily ti vyřizuje sekretářka a  ty jdeš tzv. do hotového.  Slengově  se tomu říká "košilka" to je faktické zněnní konečné sml. pro podpis. Završení je tvůj podpis. Ale vzhledem ktomu, že jsi v životě nic takovéjo ani neřídil a neviděl ve filnu , tak plácáš tyto hlouposti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit