Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je tyjátru kvůli jedněm ceckům.
    • Jo,u nás v hospodě vybrali Božce celej spodek a a ni pes neštěk,natož aby o tom napsal třeba Blesk! *3*
  • Dnešní soutěž o největšího trotla a podsvinče končí zaslouženým dělením poukazu na pobyt v žumpě na dobu neurčitou mezi korektorem,prdícím a Karlíkem,nejste vocasové náhodou příbuzní s Pištou,vy mrdkohlti 3*12* *12* *12* ?! *6*
  • Bingo! Péťa z Hradu hnůj všech hnojů se hlásí o slovo.Nikdo už na něj nedá všem je pro srandu.Ale pořád by komentoval a dával k dobru štěky které nikoho nezajímají.Fakt je že tady Tiscalimu cosi musí platit.Nikdo naprosto nikdo by takový štěk nezveřejnil.Proč.Ale tady místní plátek se chce zavděčit bývalým hradním - prásk to tady!
    • ... nauč se už konečně psát, nevzdělaný šašku :)))
  • Hájku, jděte do propadliště dějin ! Nebo do hájku ! !
  • Ten pan Hájek je ťululum. Je smutný že takto poznamenaný lidi se dostávají až na hrad.
  • Ten Hálek není normální....ten musí mít nějakou poruchu osobnosti, nemoc či dlouhodobý průjem z čehož má tyto následky..A tohle toto, že bylo na hradě s Klausem ? Pak by to možná i některé věci a počiny vysvětlovalo...
    • ... a ty jsi normalni, kdyz zde resis nenormalni lidi, blbe?
  • Pan Hájek excelentní ostatně jako vždy! *5*
    Kdo jiný by podstatu věci popsal tak přesně a trefně jako on? *3*
    Jinak zdá se,že titul největšího pablba těchto debat pomalu ale jistě přebírá od korektora, ERAy a švéda (těm,které jsem opomněl,se omlouvám) Karlík *12* ,kdo toho sem posral?! *6*
    • ... od primitiva jako ty to je dokonala poklona, idiote :)))
      • Ty,vokurko s nasránem v tykvi,se mazej radši přeběhnout a pak hned spláchnout! *12* *6*
  • My to v té začouzené, smogem sužované a černé jak uhel Ostravě vidíme asi tak: každý je svého štěstí strůjcem. Jen se nám zdá, že si mohla ta Angelina dat zašít nebo vyoperovat vaginu, aby nechytla nahodou AIDS. S jejím životním stylem je to mnohem pravděpodobnější, než že by dostala rakovinu cycku. Náš štajger vždycky říkal: "Nejhorší, co by havířa mohlo potkat, je to, že mu ukradou lopatu. Vyoperovany mozek by ani tak moc nevadil, bo na šachty beru hlavně silných a blbých..." A měl synek recht, bo havíř je blb, keremu schovali robotu pod zem a on ji stejně našel...
    • ... jenom razovity ostravski ubozak se vydava za mluvciho zacouzene diry Ostravy :)))
      • U piva bys mi to synku řek jenom jednou a pak bys min 5 měsícu ležel na korektuře pysku na fakultce v odd. plastické chirurgie. S takimi chrchloňami jak ty sme v Ostravě hned hotovi. Zaplatiš za pivo vleže a je to vyřízene...
        • ... se zakomplexovanyma skretama jako ty nepotrebuji jit ani do hospody, abych je nakopl
          • Vomet tě,pablbe notorickej,ten chasník z Ostravy výstavně,nic jinýho na všivý drbany tvýho formátu ani neplatí,skoč radši do zdi,ať už máš to svý trápení s krku! *12* *6*
          • v čem vidíš krásný synku u mě zakomplexovanost. To jako, když někdo má jiný názor než ty, tak je zakomplexovany. Mě se zdá, že používaš slova, kterým ani pořádně nerozumíš. Náš štajger vždycky říkal: "kůň je nebezpečný zezadu, v ů l zepředu a blbý korektor ze všech stran..." A měl synek recht...
            • ... jenom primitiv jako ty podsouva sve priblble vymysly, jsi chudak :)))
  • Hájek svým každým vystoupením potvrzuje své postižení Klausem!Je to choroba projevující se myšlenkou,že jsem ten nejchytřejší z chytrých!Léčit se dá,stejně jako u Klause,absolutním nezájmem o tyto plky!
    • ... nechtej vedet sve postizeni, pako :)))
  • se zase jednou ozval odborník *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit