Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • veselsen. 

    Definujete prosím " Očividné lži" a "vlastizrádné proruské existence"

    Mimochodem to, že vám občas"smáznou" příspěvek se může stát. Ovšem pokud se vám to děje pravidelně, nebude to tím, že máte jediný a správný názor. Nejspíš jste postižen propagandou, v tom lepším případě, v tom horším, promiňte, budete nejspíš psychopat.

    https://fb.watch/idqkCmo9WV/

  • V poslední době mám dojem, že Tiscali má ruské majitele. Tolik prostoru, kolik ve zdejších diskuzích dostávají vlastizrádné proruské existence, mají snad jen v Parladementních listech. Očividné lži se zde veřejně a beztrestně prezentují a názory požadující trest pro novodobého Adolfa Hitlera neboli pro Vladimíra Putina jsou mazány.

    • Kupujete si papriky? Tak to hlavně neříkejte sousedům. Protože bohatství a luxus se u nás neodpouští p.Veselsen. Takže návrat o 33 let zpátky,zásluhou neschopných vládnoucích politiků v čele s Fialou.

    • mun.go

      Citujte nějakou očividnou lež ...

    • Upalujte na Seznam. Tam je to modřó žluté dle libosti. Jakýkoliv jiný názor znamená doživotní stopku. Demokracie po Vašem? Nejsme v Moskvě, to je fakt, ale ani v Kyjevě. 

      • Potrefený hnusák se ozval :-) To, že nejsme v Moskvě, vás očividně štve.

        • goyim

          Spíš neobratný troll se ozval. Nakydat v diskuzi kýbl ad hominem a obvinění bez důkazů a pak pokračovat potrefenou husou, abych si ty bláboly jakože "prokázal"..... to je hodně slabý trolling...😂

          "požadující trest pro novodobého Adolfa Hitlera neboli pro Vladimíra Putina "

          Jak řekla světová kapacita Noam Chomsky: Srovnávat Putina s Hitlerem je úroveň Orwellovského fanatismu...😂

        • Tedy oni jsou hlava. Jak oni na všechno přijdou. To asi fištrón po tatínkovi. 

          Hnusák? Docela příjemné od velikána vašeho kalibru. 

        • KIMCID

          Ty jakožto potrefený b l b co jede na tendenční vlně a ještě obhajuje komunistu :D

    • Máte jediný a správný názor? 

      https://sp.rmbl.ws/s8/2/Q/w/v/x/Qwvxe.caa.mp4?u=0&b=0

    • josef.chmela

      Je mě jasné, že vám zamrzlým "demokratům" nejde pod nos jiný názor než je ten váš - zaručeně pravý, správný a jediný, který musí všichni akceptovat a vynášet až do nebes. Každá odchylka od vašeho názoru je braná jako dezinformace a útok na tu vaši demokracii. Ale to jsi na omylu. Jsem rád, že Tiscali alespoň trochu umožňuje diskuzi, ikdyž ne ke všem článkům a spoustu diskutujících omezuje zákazy.

      Ten, kdo má stále plnou hubu demokracie lidských práv, by měl být souzen za šíření dezinformací.

    • KIMCID

      Fuj tolik nenávisti k soudruhu genrálu Pavlovi :D

  • KIMCID

    Pardox komunista obhajuje Banderovce.A pak se tu v diskusi najdou ti, co budou hájit zájmy tohoto komunisty a zelené gumy.

  • Kolik z vás diskutujících zažilo Ivana na vlastní kůži ,přál bych vám aby k vám domů vtrhlo 10 nemytých Ivanů,znásilnilo manželku před vašimi očima a kdyby toho bylo málo tak ještě vaše dcery!Toto poprvé odzkoušeli v roce 45 na příkaz Stalina, když museli civilní obyvatelé Berlína nechat otevřené dveře a Ivani řádily jak pominutí!Tento Uralský kmen si neváží života a žádných kulturních hodnot.


    • goyim

      "Tento Uralský kmen si neváží života a žádných kulturních hodnot."

      Zato ti největší vítači afroislámců, ti co tleskají cenzuře, ti, co prosazují 50 pohlaví a rodiče 1 a 2, ti, co vybělují zločiny USA páchané po celé planetě, ti, co redefinují slova a historii, jak se jim hodí do krámu, ti si váží kulturních hodnot...😂

    • Ale no tak. Emoce na pochodu. Ukažte mi toho mužíka, který by dostal chuť na polovinu z Vás. Brrrr, to je představa. 

      • Trapný příspěvek rusofilní onuce

        • KIMCID

          Taky si to o tvém příspěvku myslíme.

    • josef.chmela

      Zato tobě někdo znásilnil hlavu a Rusové to určitě nabyli. Důsledky vidíme ve tvých psaných nesmyslech.

    • Promiňte, že jsem tak smělý, znásilnili Jardu nebo Janu ?

      • josef.chmela

        Perfektní postřeh, tleskám.😂😂😂

    • ...Ivani řádili...


    • Určitě se něco takového stalo, ale kde se to nestává, když je válka? Takže seš jenom obyč. tupec.

    • KIMCID

      No je vidět že výsledkem těch 10 Ivanu jsi ty.

      Každopádně ty Ivani byli i ti Ukrajinci.

      Ten soudruh co teď sedne na hradě, by je před rokem 89. vítal 

      • ...ti Ivani...

        Vem se s jarda - jana za ruku a běžte na doučování českého jazyka ...

        • KIMCID

          Ty jdi do prd.le a to rychle .Nelíbí se ti to nečti to  a nereaguj. Na zapšklé učitelky, takové íči jako ty nikdo není zvědav. Už z důvodu že nedávají nic k tématu. Protože sice umí češtinu ,ale jinak jsou blbé jak troky!

          • Z tvé reakce se dá usoudit, že mám pravdu...😀

            Jinak - nejsem učitelka a už vůbec ne zapšklá, jen jsem dávala ve škole pozor...

            • KIMCID

              Z tvé reakce mám pravdu já. Nic k tématu a jen opravuješ. Nudná hnusná baba ,nic víc nejsi.

              • Reakce na příspěvek:

                Jak už jsem napsala - jsi zakomplexovaný, vulgární chudák...


                • KIMCID

                  Reakce na příspěvek:

                  No rozhodně pokračuj a mám pravdu :D

      • J+J - děkuje se ti za lekci z dějepisu. Potrénuj JČ. Muselo to být v Berlíně tvrdé. Ale zas tak aby se psalo "Ivani řádily jak" snad ne? Aktuálně u nás řádí zdivočelá UKáčka. Předstírají chudáky utečence. Drtivá většina je jich od slovenské hranice. Po těch  z Kyjeva se naučili především mít pořád nataženou ruku. Ale trvalo to, než se v Praze rozhodli jim přitnout penězovod. Samozřejmě, že kulturní hodnoty NULA. Ale vůle vetřít se do EU obrovská.

  • To, co pro mě osobně není inspirující vůbec je, proč musejí být odvážní. Abeceda nezačíná od písmene "N." Jak odvážné bylo nakládat se spoluobčany pocházejícími z Ruska jako s lidmi druhé kategorie? To by pan Zvolený mohl vědět a akceptovat. 

    To už se nesmí zmiňovat. To se prostě nestalo. Chápu, už držím ta dezinformační ústa. Všechno je vlastně jen černé a bílé. 

  • Diwa

    Pan Pavel nikdy nesklame.......jestli je tak aktivní a hodlá být celý rok hnědý jak jim leze do zadele, tak tu inspiraci může klidně zužitkovat a ukázat......klidně ať jim jede na Ukrajinu pomoci osobně s flintou......

    • Nezklame. 

      Je vidět, že jsi mladší ročník ,takže jsi prachobyčejný troll!

      • KIMCID

        Je vidět že tě Nováku komunisti dobře vycvičili,když hájíš komunistu Pavla

    • Pomáhá jak je to jenom možné. Befehl ist Befehl. 

      • GENAU!!


  • Hlavně nepropadat módní protiruské hysterii a nebudovat kult osobnosti Zelenského. Šílený válečný konflikt na Ukrajině by měl být posuzován střízlivě a realisticky. 

    • Souhlasím...

  • josef.chmela

    Po roce začínám být alergický na modrou a žlutou barvu a na slovo Ukrajina.

    • Tentokrát s tebou 🐒 naprosto souhlasím...


  • Tady je vidět proč tato vláda ožebračuje vlastní národ a proč potřebují prezidenta generála.

    Ukrajina potřebuje vojenskou, finanční i humanitární pomoc, aby neustávající  útok odrazila. Od začátku ruské invaze patří ČR mezi největší dárce a dodavatele vojenské pomoci Ukrajině. Byli jsme vůbec první, kdo dodal Ukrajině helikoptéry, tanky, houfnice, raketomety a bojová vozidla pěchoty. Tato naše pomoc motivovala ostatní a Ukrajina získala zbraně, kterými se mohla bránit,“ doplnil český předseda vlády. Zdůraznil také, že ambicí ČR je vycvičit na našem území do konce letošního roku zhruba 4 000 ukrajinských vojáků. Nyní běží již druhý výcvikový cyklus, který skončí na konci února.

    Premiér Fiala se na okraj summitu setkal také s předsedou vlády Polska Mateuszem Morawieckim. Oba lídři se shodli na pokračující spolupráci ve všech klíčových projektech přeshraniční spolupráce, Shodli jsme se, že musíme urychleně pracovat na dostavbě D11, která bude klíčovou pozemní dopravní spojnicí obou zemí. 

  • KIMCID

    Hlavně to žádná inspirace není. Za prvé, nejsme ve válce tak proč se inspirovat. Za druhé  celej odpor stojí na penězích a zbraních odjinud.

    • Správně,za usa a cisaře Bidena a jeho rodinu....

    • KIMCID

      kolobezka.1 -Důvod ? Než tě pošlu do íče?

      • Stačil sis to opravit...

        Měl jsi tam - celí odpor...

        A nesnaž se to zapírat...

    • Vrať se do školy...

      • KIMCID

        Ty se tam vrať !Na konci věty má být jedna tečka, ne tři. Nebo v případě příkazové věty ,tam má být vykřičník.

        • 3 tečky znamenají vypuštění části textu...

          Např . 3 tečky znamenají vypuštění části textu, víš KIMCIDE.

          Ovšem větu příkazovou neznám...

          Vykřičník se píše na konci věty rozkazovací, nebo zvolací...

          A teď ty 3 tečky mohou  znamenat např. douč se to!

          • KIMCID

            Jak říkají si ♦️

          • Jistě pane Jegl.

            • Kde vidíš Jégla...

              • Reakce na příspěvek:

                To je reakce na místě. Už jsem nic od pana Jégla nečetl ani nepamatuji.
                Kdysi se s námi dělil o své myšlenky. Teď co dělá pro investiční server, už je to jinak. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit