Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak v Polsku se už kvůli tomu tvému Huhuhawaj zatýkalo - co ty na to hradní vlastizrádná ruso-číňanská -pííííp- zeMANe????

    A nebude mít čistě náhodou pan Petříček třeba "autonehodu" s tragickými následky - to by se ti přece pro "výstrahu" ostaním docela hodilo - že Áno. Koblihář by to pro tebe určitě rád zprostředkoval.

  • No to se tomu hradnímu rusácko-číňanskému vlastizrádnému gaunerovi zeMANovi líbit nebude.

    Obávám se že pan Petříček brzy na "vlastní" žádost např. ze zdravotních důvodů skončí, neb té podlé hradní komouš.konfidentské zrůdě stojí v cestě za dalšími jejími podvratnými šmejdy.

    • Jj - uz se nechal slyset, ze Cina chysta odvetna opatreni...

      • Odkud ma MZ informace ? Snad ne  primoz cinskeho  velvyslanectvi !

        • KIMCID

          Zkus po baráku pomlouvat veřejně souseda, uvidíš jakou bude mít reakci?Na to nemusíš mít žádnou informaci to si odvodíš sám.:D

      • Na to není třeba nijak hluboké úvahy - mnozí si ještě pamatují nenápadný dopis se zmínkou o společnosti Diag Human (dříve Conneco, a.s.) a jeho následky, ne?

      • Jak procítěně hovořil o ohrožení PPF že by další institut Becheroviče s pobočkou v Číně , to je ksindl že to nemá obdoby ještě že jsme v NATO jinak by u nás byla první základna Čínské armády v Evropě.

  • KIMCID

    Americký prezident, představitel největší demokracie světa, si potřásá vřele rukou s čínským prezidentem. Uzavírá s Čínou obchodní dohody za spousty miliard korun. Uznává celistvost Číny.Ve Vietnamu přijde na to, že Vladimír Vladimírovič je celkem milý parťák. A zamyslí se nad sankcemi proti Rusku.Svou cestu po Asii hodnotí jako úžasný úspěch. Prestiž USA prý nikdy nebyla lepší. Smyslem všech zahraničně politických akcí nynější americké vlády je sloužit zájmům amerického lidu a prosazovat jeho zájmy. NULY a teď mi odpovězte na otázku:  Co udělal americký prezident DONALD TRUMP ŠPATNĚ !!!!!!!!? Očekával jsem demonstrace před americkým velvyslanectvím. Červené karty pro prezidenta Trumpa. Kde byl ten, co vše zná nejlépe a od všeho má pravděpodobně i klíče! !!!!!Miroslav Kalousek ????? Ptám se, proč nemával zuřivě vlajkou Tibetu před americkým velvyslanectvím !!!!!!!?Proč nelomcoval židlí se spícím knížetem, aby taky protestoval !!!!! Na kterém náměstí v Praze vřískala ta hérečka, oznamovatelka textu Štěpánová !!!!!!!! Kde se pohoršoval Kocáb, Halík, Kraus, Pehe, Svěrák a celá ta skvadra pražské kavárny ????? Proč nesháníte podpisy pod petice ????? Proč nevedete oduševnělé projevy ????? Proč mlčí Moravec a všichni štvaví moderátoři na ČT a ČT24 !? SPADLA VÁM BRADA, CO  ???????? Ono pustit se do amerického prezidenta to už je přeci jenom o hubu.

     Nemám pravdu? Anebo jste zticha proto, že vlastně Donald Trump neudělal vůbec nic špatného. Ba právě naopak! Potom by bylo vše v pořádku. Potom ale, vy NULY, nechápu ten vřískot, když to samé a s velkým předstihem uskutečnil prezident ZEMAN !!!!! To si KALOUSEK málem vyřval hlasivky a potrhal vazy v rameni, jak zuřivě mával Tibetskou vlajkou a dožadoval se demokracie !!!!! Štěpá nová byla tak rozzuřená na našeho pana prezidenta ZEMANA (demokraticky zvoleného většinou hlasů) že málem praskla vzteky !!!!! A televize se mi málem rozskočila, kolik útoků na prezidenta v ní bylo. A přitom náš pan prezident udělal to samé co ten americký Sloužil zájmům českého lidu a prosazoval jeho zájmy.(Zájmy většiny, né nul.) A s velkým předstihem před americkým. NULY, JE MI VÁS OPRAVDU LÍTO !!!!!!!!  Vrtá mě hlavou, do které řiti se asi teď zavrtáte. Do té ruské nechcete, německá je plná migrantů. Tam byste se nevešly. Do americké s takovými názory co máte, vás pravděpodobně nepustí.

     Bude to pro vás asi těžká volba. :D

    • Donald přes všechna ujištění USA na prvním místě nakonec splače nad výsledkem,teda on ne ,občané USA.Já do žadné erdele nespěchám je čas na to aby ČR byla zase vnímána jako stát Evropy a ne jako kolonie Číny a Ruska s podvodíky v čele(ze Slovenska).Označit lidi bez výplaty za hrdiny Ameriky a blokovat to jako malý smrad kterýmu kongres nechce dopřát hračku to je v pořádku,tvoje vnímání světa bych nechtěl ani kdyby mi dávali všechny dotace EU.

      Pravda po projevu kalouska jak by činil lépe v minulosti by udělal nejlíp když už taky půjde do erdele.Ještě že se neobjímal se žlutym Pinomiem okatoumůrou či podnikatelem Filipem.

      • KIMCID

        :D

  • pavel.zajda.7

    Máte úplnou pravdu Pane Prezidente Zemane, Pochetříček je neschopnej imbecil!

  • pavel.zajda.7
    Pane ministře, kdyby vás chtěl kárat ožralý Zeman, připomeňte mu, kdo dělá zahraniční politiku, vy nebo ta ruská troska?
    • koukám taky neni zajda jako zajda a pak že estébákům MZAB jiné názory nevadí ,je vidět že mají zase strach ,jako každý ymrd který by chtěl jenom poroučet.

    • KIMCID

      petříček po nastupu do funkce jel pro notičky do ruska už zapomínáš

  • KIMCID

    čínský velvyslanec poslouchal ,kýval hlavou a držel v ruce tajemné tlačítko :D


    Tesla do roka bude vyrábět jen v čině,jablko vyrábí taky v číně.Bez činského souhlasu to samo není .

  • Petříček a Kubera by se měli sejít s anglickým velvyslancem a zeptat se jak to je s kauzou Skripal!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit